X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane!!!

    ckai9n73kv974yz0.png
  • mrik Ekspertka
    Postów: 212 269

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, to moj pierwszy wpis na forum, ale stalo sie cos niezwyklego, w 2 cyklu brania Clo (stwierdzone pcos i brak owulacji) w 31 dniu cyklu pokazaly sie 2 kreski!!! Jestem bardzo zdziwiona jakoze w tym miesiacu nie staralismy sie szczegolnie i odpuscilismy jakby troszke... a tu taka niespodzianka :))) 6 testow pokazuje 2 kreski. Czy orientuje sie moze ktoras z Was czy w Uk, poza pierwszym spotkaniem z polozna w 10-12 tygodniu jest jakas szansa by potwierdzic ciaze badaniem krwi? Powiedziano mi, ze mam czekac na telefon poloznej... :/


    o148l6d8octf4x0k.png
  • Monicza Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pisałam do Was niedawno nie powtórzyłam bety jak radziłyscie ( wynik w piątek 89,64)bo musiałam wrócić do Niemiec gdzie mieszkam i tu jest trochę inaczej u mojego lekarza rodzinnego nie mogę zrobić tej bety poradziła mi żebym umówiła się do ginekologa ale wizyta dopiero we wtorek noi stres jak cholera. Powiedzcie czy to źle że nie zrobię tej bety? Ściskam was serdecznie

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, może któraś z Was mi pomoże, a mianowicie potrzebuję namiary na dobrego Androloga w Warszawie?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Cześć, może któraś z Was mi pomoże, a mianowicie potrzebuję namiary na dobrego Androloga w Warszawie?
    Hej,

    z tego co się orientuję to w nOvum przyjmuje lek. med. Jan Karol Wolski, bardzo chwalony. Coś z wynikami Twojego wyszło?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na razie są w dolnej granicy (tak mój gin to określił) kazał na początku września powtórzyć. Już po woli mam tego dosyć, dwa lata się staraliśmy bez pomocy lekarza, w styczniu zgłosiłam się do lekarza, ponieważ okres mi się spóźniał, ale nie było ciąży i od tego momentu z pomocą lekarza walczymy. U mnie jak na razie wszystko ok. Jak wyniki mojego męża się poprawią to nie wiem co będzie dalej.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    No na razie są w dolnej granicy (tak mój gin to określił) kazał na początku września powtórzyć. Już po woli mam tego dosyć, dwa lata się staraliśmy bez pomocy lekarza, w styczniu zgłosiłam się do lekarza, ponieważ okres mi się spóźniał, ale nie było ciąży i od tego momentu z pomocą lekarza walczymy. U mnie jak na razie wszystko ok. Jak wyniki mojego męża się poprawią to nie wiem co będzie dalej.
    Najważniejsze to trafić na specjalistę z prawdziwego zdarzenia. :) Ja polecam w ciemno nOvum. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku co u Ciebie?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dziś powtórzyłam testem Bobo test plytkowy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7e68eebd9c20.jpg
    Piękna krecha!! gratulacje! :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monicza wrote:
    Hej dziewczyny pisałam do Was niedawno nie powtórzyłam bety jak radziłyscie ( wynik w piątek 89,64)bo musiałam wrócić do Niemiec gdzie mieszkam i tu jest trochę inaczej u mojego lekarza rodzinnego nie mogę zrobić tej bety poradziła mi żebym umówiła się do ginekologa ale wizyta dopiero we wtorek noi stres jak cholera. Powiedzcie czy to źle że nie zrobię tej bety? Ściskam was serdecznie
    Jak nie ma opcji powtórki, to trudno. Bedac caly czas w De czy UK nawet pierwszego wyniku bys nie miala, takze teraz juz sie nic nie stresuj i dbaj o siebie i kropka! :)
    Powodzenia!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal leżę, wczoraj nie zrobili mi USG, pani doktor mówi, ze za wcześnie bo czekamy na serduszko!!!! Krwawienia ustaly, tyle ze leżenie nadal wskazane. Wczoraj miałam badanie ogólne i wziernikiem. Wszystko tam ładnie ciążowe, zamknięte pokazujące 6tydzien. Jutro robią usg, z racji tego ze mam młodsza ciąże o 4dni to dlatego teraz nie było sensu. Mam nadzieje, ze jutro usłyszę serce a w piątek pójdziemy z kropkiem do domu leżeć :) jak na razie sie nie cieszę bo ogromnie sie boje, ze tego serduszka nie bedzie :( serce by mi chyba stanęło, ale jak lekarz badała to mówi, ze tam wszystko dobrze, nie chce sie nakręcać ale stres jest ogromny. Od 3dni mam non stop mdłości, ponoć dobry znak ale nie wiem czy to nie z nerwowo. Dzięki kochane, ze pamiętacie o mnie ;)
    Ja nadal zabawa trzymam kciuki :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Ja nadal leżę, wczoraj nie zrobili mi USG, pani doktor mówi, ze za wcześnie bo czekamy na serduszko!!!! Krwawienia ustaly, tyle ze leżenie nadal wskazane. Wczoraj miałam badanie ogólne i wziernikiem. Wszystko tam ładnie ciążowe, zamknięte pokazujące 6tydzien. Jutro robią usg, z racji tego ze mam młodsza ciąże o 4dni to dlatego teraz nie było sensu. Mam nadzieje, ze jutro usłyszę serce a w piątek pójdziemy z kropkiem do domu leżeć :) jak na razie sie nie cieszę bo ogromnie sie boje, ze tego serduszka nie bedzie :( serce by mi chyba stanęło, ale jak lekarz badała to mówi, ze tam wszystko dobrze, nie chce sie nakręcać ale stres jest ogromny. Od 3dni mam non stop mdłości, ponoć dobry znak ale nie wiem czy to nie z nerwowo. Dzięki kochane, ze pamiętacie o mnie ;)
    Ja nadal zabawa trzymam kciuki :)
    Będzie dobrze Kochana, limit nieszczęść na ten miesiąc już wyczerpany. ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mogę się dołączyć ? Ja testuję 22.08 - w naszą pierwszą rocznicę ślubu - czekamy na prezencik ;)

    Próbowała któraś z Was testów Pink test super czuły ? Jak wrażenia ? Niby piszą, że można już po 6 dniach od zapłodnienia, ale chyba jednak poczekam...

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej :)
    Mogę się dołączyć ? Ja testuję 22.08 - w naszą pierwszą rocznicę ślubu - czekamy na prezencik ;)

    Próbowała któraś z Was testów Pink test super czuły ? Jak wrażenia ? Niby piszą, że można już po 6 dniach od zapłodnienia, ale chyba jednak poczekam...
    Hej. Czekaj z testem do terminu miesiączki. Test może wyjść wcześniej, ale zdarzają się ciąże biochemiczne i na swoim przykładzie wiem, żeby zatestować dopiero w terminie @. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mówisz - nie wiem jak wytrzymam, mam dobre przeczucia, wierzę że tym razem się udało... Przyszłam tutaj bo zaczynam sobie coś wkręcać i doszukiwać się objawów, no ale zaczekam...

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Skoro tak mówisz - nie wiem jak wytrzymam, mam dobre przeczucia, wierzę że tym razem się udało... Przyszłam tutaj bo zaczynam sobie coś wkręcać i doszukiwać się objawów, no ale zaczekam...
    Czekaj ja też miałam przeczucia, sikacz w 7dpo piękne 2 kreski, beta na drugi dzień 38, do powtórki po 2 dniach 49 i dupa. Gdybym nie zatestowała pewnie nawet bym nie wiedziała, że jestem w biochemicznej.

    Który cykl starań?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo Lisku bo juz sie martwiłam,że się nie odzywasz.
    Jutro pewnie zobaczysz malutki pikający punkcik na monitorze i odetchniesz z ulgą :)
    trzymam kciuki! :*

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Czekaj ja też miałam przeczucia, sikacz w 7dpo piękne 2 kreski, beta na drugi dzień 38, do powtórki po 2 dniach 49 i dupa. Gdybym nie zatestowała pewnie nawet bym nie wiedziała, że jestem w biochemicznej.

    Który cykl starań?

    12 miesiąc, a cykl ? Hmmm... nie miesiączkuję regularnie, bo ja wiem 5-6 ? Z Ovu 2. W biochemicznej już byłam, ale może tym razem będzie ok :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Chyba biochemiczna tak jak u mnie :/

    :(((( TAK mi przykro za Was obie Dziewczyny :(

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny

    Bardzo chciałabym się przyłączyć do testowania, ale nie wiem jak mam to ogarnąć bo moje cykle mają tendencje wzrostowe :D Nie mam pojęcia kiedy mam się spodziewać miesiączki. Więc u mnie jedynym rzetelnym sposobem będzie branie luteiny od 30 dnia cyklu i jeżeli po 5 dniach od odstawienia nie przyjdzie to wówczas mogę testować :) Czy tylko ja mam tak dziwnie? :P
    Przed ostatnią poronioną ciążą moje cykle wynosiły kolejno 36 dni, 47 dni, 52 dni....nie wiem jak mam to inaczej ogarnąć jak nie luteiną ;)

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ