X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ew_elinka wrote:
    cześć dziewczyny

    Bardzo chciałabym się przyłączyć do testowania, ale nie wiem jak mam to ogarnąć bo moje cykle mają tendencje wzrostowe :D Nie mam pojęcia kiedy mam się spodziewać miesiączki. Więc u mnie jedynym rzetelnym sposobem będzie branie luteiny od 30 dnia cyklu i jeżeli po 5 dniach od odstawienia nie przyjdzie to wówczas mogę testować :) Czy tylko ja mam tak dziwnie? :P
    Przed ostatnią poronioną ciążą moje cykle wynosiły kolejno 36 dni, 47 dni, 52 dni....nie wiem jak mam to inaczej ogarnąć jak nie luteiną ;)

    Wiesz o tym, że nei możesz brać luteiny zawsze w 30 dc, tylko po owulacji ? Jeśli masz późno owulację możesz ją zablokować. Jeśli natomiast masz ją wcześniej - branie luteiny 1-2 dpo ułatwi zagnieżdżenie zarodka :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie ....wiec tak przed chwia poszlam siusiu i tak sobie pomyslalam a zrobie sobie test owulacyjny bo slyszalam ze tez jesli jest ciaza to pojawi sie krecha druga zaznaczam jestem 8 dni po owulacji wiec zrobilam i oziwo wyszla druga kreska wiadomo nie jeakas silna ale ja widac czy ten test moze pokazac ciaze ??zaraz po owulacji robilam i nic nie mialam a teraz jest druga krecha....

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co ja wiem, test owulacyjny musi wyjść pozytywny by mógł oznaczać ciążę, a to znaczy, że druga kreska musi być tak samo lub bardziej widoczna niż kontrolna.

    Z drugiej strony słyszałam, że to raz się potwierdza a raz nie ma związku :) Lepiej zrobić ciążowy.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha czyli na spokojnie i tak nie wierze ze cos sie uda dlatego bylam zaskoczona dziekuje kochana

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o ibuprofenie i aspirynie dzisiaj mam gorączkę i straszny ból glowy jestem 3dpo i czytałam że ibuprofen niekoniecznie na zagniezdzenie jest wskazany ale też nie wiem czy nie swiruje za bardzo

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • ja.julia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do sierpniówek :D Staram się już ponad 2 lata, więc po cichu wierzę, że tym razem się uda ;)

    Moje cykle są raczej regularne 28-29 dni.
    W piątek (12 dc) byłam u gina, powiedział, że owulacja będzie w niedzielę (14dc). Czułam ból podbrzusza, ale bardziej po lewej stronie, a pęcherzyk był po prawej (dziwne?) W niedzielę ból minął. Pęcherzyk podczas wizyty miał 17 mm, śluzówka ładna. Śluz miałam rozciągliwy 11-13 dc, potem jakby ucichł na 2 dni i i od wczoraj (16dc) znowu się pojawił, tak jest również dziś.
    No i teraz nie wiem, czy po owulacji jest to możliwe? Czy mimo tego co powiedział gin, owulacja mogła się odbyć później? Ale wtedy skąd ten płodny śluz tak wcześniej?

    Hmmmm...dużo pytań, proszę Wam o pomoc :))

    Aniołek [*] 08.2015 - 7tc.
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    Dziewczyny co myślicie o ibuprofenie i aspirynie dzisiaj mam gorączkę i straszny ból glowy jestem 3dpo i czytałam że ibuprofen niekoniecznie na zagniezdzenie jest wskazany ale też nie wiem czy nie swiruje za bardzo


    Ja od kiedy zaczęliśmy się starć przeszłam na APAP (paracetamol) nigdy na mnie nie działał, ale jest bezpieczny i chyba siłą woli zaczęłam ostatnio się do niego przyzwyczajać i pomaga.

    madziura12 lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja.julia wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam do sierpniówek :D Staram się już ponad 2 lata, więc po cichu wierzę, że tym razem się uda ;)

    Moje cykle są raczej regularne 28-29 dni.
    W piątek (12 dc) byłam u gina, powiedział, że owulacja będzie w niedzielę (14dc). Czułam ból podbrzusza, ale bardziej po lewej stronie, a pęcherzyk był po prawej (dziwne?) W niedzielę ból minął. Pęcherzyk podczas wizyty miał 17 mm, śluzówka ładna. Śluz miałam rozciągliwy 11-13 dc, potem jakby ucichł na 2 dni i i od wczoraj (16dc) znowu się pojawił, tak jest również dziś.
    No i teraz nie wiem, czy po owulacji jest to możliwe? Czy mimo tego co powiedział gin, owulacja mogła się odbyć później? Ale wtedy skąd ten płodny śluz tak wcześniej?

    Hmmmm...dużo pytań, proszę Wam o pomoc :))


    Z tego co wiem zdarza się śluz płodny po owulacji, czasem oznacza ciążę, ale u Ciebie to raczej za wcześnie. Owulacja powinna nastąpić po szczycie śluzu, ale może została jakaś końcówka w kanałach i spłynęła. Co do bólu też tak miałam gin, że lewy, a mnie boli prawy ;p No chyba, że podwójna owulacja, ale to straszna rzadkość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 19:48

    madlene88 lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dziwnego że idę na wrzesień - tsh 4, cukier na czczo 106. Czekam na resztę badań i biorę się za siebie i swoją dietę! :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej.. moja hemoglobina glikowana też nie zachwyca, sprzed 14 dni 6,6 ale nie ma tragedii, tsh też spadło może akurat ?

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Ja nadal leżę, wczoraj nie zrobili mi USG, pani doktor mówi, ze za wcześnie bo czekamy na serduszko!!!! Krwawienia ustaly, tyle ze leżenie nadal wskazane. Wczoraj miałam badanie ogólne i wziernikiem. Wszystko tam ładnie ciążowe, zamknięte pokazujące 6tydzien. Jutro robią usg, z racji tego ze mam młodsza ciąże o 4dni to dlatego teraz nie było sensu. Mam nadzieje, ze jutro usłyszę serce a w piątek pójdziemy z kropkiem do domu leżeć :) jak na razie sie nie cieszę bo ogromnie sie boje, ze tego serduszka nie bedzie :( serce by mi chyba stanęło, ale jak lekarz badała to mówi, ze tam wszystko dobrze, nie chce sie nakręcać ale stres jest ogromny. Od 3dni mam non stop mdłości, ponoć dobry znak ale nie wiem czy to nie z nerwowo. Dzięki kochane, ze pamiętacie o mnie ;)
    Ja nadal zabawa trzymam kciuki :)
    Trzymam mocno kciuki,będzie dobrze.Serduszko będzie bić!!! odpoczywajcie,nie denerwuj się zobaczysz i usłyszysz serduszko.cały czas myśle i trzymam zacisniete kciuki,rośnijcie zdrowo!

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wybieram się na bete (dzień przed terminem @)chociaż zastanawiam się czy nie zrobic w poniedz.Ale raczej zdecyduje się na jutro i powtórzę w poniedziałek.Rano oczywiście zrobię test.Trzymajcie kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 22:01

    ckai9n73kv974yz0.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Jutro wybieram się na bete (dzień przed terminem @)chociaż zastanawiam się czy nie zrobic w poniedz.Ale raczej zdecyduje się na jutro i powtórzę w poniedziałek.Rano oczywiście zrobię test.Trzymajcie kciuki!

    Trzymam ! Daj znać koniecznie :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię dziś bety,test wyszedł pozytywnie ale ze słabsza kreska będę czekać do poniedziałku,wydaje mi się że może to być biochemiczna,zobaczymy.@ ma byc jutro. Okaże się przez weekend.Temperatura spadła co prawda mierzona wcześniej a test innej firmy amil,ale blado to widzę...ech..zobaczcie.Sprobuje dziś kupić bobo test.Raczej mam negatywne odczucia.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7bb47b35cc7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 07:01

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nic nie wiem dziwny ten miesiąc może to pogoda tak na nas wpływa, albo już nie wiem, co. U mnie też jakieś dziwy dziś lub jutro mam termin @, a dzisiaj temperatura 36,81! O tej porze miałam zawsze już ok 36,40, a trzy testy negatywne jak z wybielacza. Najgorsze jest to, że jak mi się @ przesunie to będę musiała odwołać wizytę u gina, a nowej tak szybko nie znajdę....

    madlene88 może te testy są jakieś dziwne, może zrób bete dla swojego spokoju, chyba, że bardzo nie lubisz igły ;p

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Ja już nic nie wiem dziwny ten miesiąc może to pogoda tak na nas wpływa, albo już nie wiem, co. U mnie też jakieś dziwy dziś lub jutro mam termin @, a dzisiaj temperatura 36,81! O tej porze miałam zawsze już ok 36,40, a trzy testy negatywne jak z wybielacza. Najgorsze jest to, że jak mi się @ przesunie to będę musiała odwołać wizytę u gina, a nowej tak szybko nie znajdę....

    madlene88 może te testy są jakieś dziwne, może zrób bete dla swojego spokoju https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7bb47b35cc7.jpg , chyba, że bardzo nie lubisz igły ;p
    Tak myślałam żeby zrobić ale myślę że skoro test bledszy,to hcg spada więc sama nie wiem czy iść czy się wstrzymac,wynik odebrałabym jutro rano niestety bo do 17 nastej pracuje..niewiem co robic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 07:25

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja zawsze robię w diagnostyce, bo wynik jest on-line :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja zawsze robię w diagnostyce, bo wynik jest on-line :)[/QUOTE

    Jade co mi tam,zobaczę,mam nadzieję że kolejki nie będzie bo na 9 do pracy.Moze jest online o czym niewiem ale to raczej prywatne laboratorium

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 07:53

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Ja już nic nie wiem dziwny ten miesiąc może to pogoda tak na nas wpływa, albo już nie wiem, co. U mnie też jakieś dziwy dziś lub jutro mam termin @, a dzisiaj temperatura 36,81! O tej porze miałam zawsze już ok 36,40, a trzy testy negatywne jak z wybielacza. Najgorsze jest to, że jak mi się @ przesunie to będę musiała odwołać wizytę u gina, a nowej tak szybko nie znajdę....

    madlene88 może te testy są jakieś dziwne, może zrób bete dla swojego spokoju, chyba, że bardzo nie lubisz igły ;p
    Jutro masz termin @ tak jak i ja także zobaczymy co przyniesie los.Co do temp to u mnie wcześniej było tak jak u cb,po owulacji w jednym cyklu fazy wyższe nie przekraczały 36.79-85 a w następnym cyklu były po owu wysokie na 36.90 wiec to chyba zależy od wysokości progesteronu w danym cyklu.wiec zobaczymy jutro co jest grane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 08:58

    ckai9n73kv974yz0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene88, koniecznie rób bete! Jak to inny test, to nie sugeruj sie czy jest bledszy czy nie. trzymam kciuki!
    Moze popros zebys mogla telefonicznie zapytac o wynik, ze bardzo ci zalezy i zadzwonisz i podasz jakies uzgodnione haslo :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ