X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super ze jutro do domku, w domu szybko dojdziesz do siebie i przede wszystkim bedziesz ze swoja rodzina :)


    Agniechaaaa zdrowka zycze, oby to nie bylo nic powaznego :)


    gg88 przykro mi z powodu wynikow.. ja mialam uraplazme i musialam sie z mezem przeleczyc bo maz tez mial. Za pierwszym razem bralam 1 antybiotyk doxycykline ale mi nie pomogl, potem bralam dwa antybiotyki - azytromycyne i doxycykline. Po odstawieniu lekow, po 2 tygodniach ponownie z mezem robilam badanie. I wyniki byly juz ok :)

    -Monika- lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG a u której ty gin byłaś?

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Monia super ze jutro do domku, w domu szybko dojdziesz do siebie i przede wszystkim bedziesz ze swoja rodzina :)


    Agniechaaaa zdrowka zycze, oby to nie bylo nic powaznego :)


    gg88 przykro mi z powodu wynikow.. ja mialam uraplazme i musialam sie z mezem przeleczyc bo maz tez mial. Za pierwszym razem bralam 1 antybiotyk doxycykline ale mi nie pomogl, potem bralam dwa antybiotyki - azytromycyne i doxycykline. Po odstawieniu lekow, po 2 tygodniach ponownie z mezem robilam badanie. I wyniki byly juz ok :)
    Dajesz nadzieję że w miesiąc może uda się ją zwalczyć :)
    a czy któraś się orientuje czy ureoplazma może mieć wpływ na morfologie plemników??

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    GG a u której ty gin byłaś?
    wtedy byłam w poradni na K. Wielkiego u Daneckiej i ona powiedziała ze wszystko ok a potem zaczęłam do Barana jutro mam wizytę o 17.30 zobaczymy co powie na wszystkie wyniki

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam dziewczyny ♥

    Anna Stesia robilam testy na alergie pokarmowe z krwi :) bo ja ogolnie alergiczka jestem na duzo rzeczy.

    GG tez tam mysle ;)

    Przykro mi ze wyniki sa zle :(

    Rucola wiesz nie wiem, ale my bylismy bardzo miesozerni. Wyniki kiedys jak i teraz nie zmienily sie a jednak w tedy latami sie nie udawalo a teraz od przejscia na wege tak, wiec nie wierze ze to taki przypadek.

  • Martys92 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tutaj nowa,i chcę was zapytać o radę. Więc staramy się z mężem o drugą pociechę od 5 miesięcy i bez rezultatu.22 sierpnia miałam dostać @ i dziś dostałam plamienia brunatnego.Temp. 22 i 23 sierpnia spadła na 36.6 a wcześniej była 37.2 Dziś znów skoczyła na 37.1 ? Co mam o tym myśleć? Pomóżcie...

    c55fyx8djqdgl5at.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdycham, mam mega mdłości, które nasilają się po jedzeniu. Zostało mi jeszcze trochę testów więc je radośnie obsikuje ;) tyle czasu wychodziły negatywny że teraz się nie mogę napatrzeć.

    Karma88, PodwojnaMama, staraczka1111, zubii, Bocianiątko, Flowwer, Anna Stesia, Jedna_z_Wielu, KateKum, Czrna 81, Agniechaaaa, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Nie udalo sie z cyklu Majowego ani Czerwcowego to moze z Sierpniowego bo wszystko na to wskazuje :) beta z 9dpo 13,41 a dzisiaj 15dpo i ten na gorze test jest z dzisiaj.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7774d8e5ed84.jpg

    I powiem Wam ze kiedys tyle lat staran i nikt mi juz nie powie ze dieta nie ma znaczenia, bo odkad w Lutym oboje z mezem przeszlisly na diete wege to udaje sie od razu. Gozej bylo z utrzymaniem i mialam wizyte na Wrzesien zapisana do super specjalisty od takich przypadkow, ale juz nie bedzie trzeba ;)

    Czytam Was dziewczyny kazdego dnia, na kazdym nowym watku, z ukrycia kibicuje kazdej z osobna i z kazdej dobrej wiadomosci sie ciesze razem z Wami ♥ i wierze w to ze do konca roku nie trzeba bedzie zakladac juz nowych watkow testowych ♥

    Serdecznie gratuluję! Rośnijcie zdrowo i dbajcie o siebie!
    A ja się właśnie zastanawiam nad przejściem na wege...

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna mam to samo z testami ;) a mdlosci czy nie trzeba sie cieszyc ze wszystkiego :)

    Lucia dziekuje ♥ nic nie tracisz przechodzac na wege, mozesz tylko zyskac. Wiadomo warzywa tez wolne od chemii nie sa, ale na pewno nie ma tego syfu, tych hormonow co w miesie. Ja i moj maz jeszcze nie tak dawno nie wyobrazalismy sobie dnia bez miesa a teraz ;) jak sie wkrecisz w dobre roslinne jedzenie to nie ma bata ze wrocisz do miesa. My jestesmy typowo na wege a nie na wegetarianizmie, czyli nie jemy nic co odzwierzece. Zadnego nabialu czy jaj czy ryb ;)

    Ale dzieci mamy miesne i mieso dalej przygotowujemy dla nich ;)

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martys92 wrote:
    Cześć jestem tutaj nowa,i chcę was zapytać o radę. Więc staramy się z mężem o drugą pociechę od 5 miesięcy i bez rezultatu.22 sierpnia miałam dostać @ i dziś dostałam plamienia brunatnego.Temp. 22 i 23 sierpnia spadła na 36.6 a wcześniej była 37.2 Dziś znów skoczyła na 37.1 ? Co mam o tym myśleć? Pomóżcie...

    Zrób test, jesteś już w terminie miesiączki więc powinien wyjść konkluzywny.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    No szkoda... Nawet choroby mamy te same ;) Hashi, lekka niedoczynność, lekka hiperprolaktynemia... Teraz jeszcze sprawdzam IO ;)

    Też planuje to zrobić, ale to raczej pod koniec września dopiero. I nie robiłam jeszcze ANA. A Twój M się badał? Mój też dopiero we wrześniu idzie.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka kciuki za jutro, na pewno bedzie piekne mocno bijace serduszko :)


    Aksamitna to dobry znak :) kiedy masz 1 wizyte?


    Ja dzis w domu pod kroplowka siedze z intralipidu i soli :)jakos nie moge juz wysiedziec :D leci juz mi 3h :)

    staraczka1111, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    wtedy byłam w poradni na K. Wielkiego u Daneckiej i ona powiedziała ze wszystko ok a potem zaczęłam do Barana jutro mam wizytę o 17.30 zobaczymy co powie na wszystkie wyniki

    No to po niej dużo dobrego nie ma co się spodziewać... A baran może akurat trzymam kciuki

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Ja zdycham, mam mega mdłości, które nasilają się po jedzeniu. Zostało mi jeszcze trochę testów więc je radośnie obsikuje ;) tyle czasu wychodziły negatywny że teraz się nie mogę napatrzeć.
    Z wlasnego doswiadczenia wiem ze na mdlosci i wymioty nie tylko te ciazowe ale tez przy jelitowce najlepsza jest cola , wiem ze przy ciazy zwlaszcza takiej wyczekiwanej to czlowiek chce wsztstkiego co mega zdrowe a cola nie koniecznie do takich nalezy ale mi naprawde pomagala ,no i herbata imbirowa ale ona jest spectficzna w smaku i nie jazdy moze lubic . A tak wogole im uciazliwsze objawy tym mocniejsza ciaza

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:


    Aksamitna to dobry znak :) kiedy masz 1 wizyte?

    dopiero 7mego września. 35dpt, wtedy juz powinno być serduszko na spokojnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 18:44

    zubii, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam po receptę, ale lekarz zwątpił, ze tamta się wyleczyła a teraz jest nowa bakteria w dodatku wrażliwa na biseptol, który teraz brałam i powiedział, ze musi to skonsultować z mikrobiologiem bo nie ma sumieni mi pisać następnego antybiotyku. Mam dzwonić we wtorek, to mi powie co i jak. Mam nadzieje, ze razem coś uradzą. Ogólnie jestem tak zdołowana cała ta sytuacja i niesprawiedliwością...nie dość, ze nie możemy zajść normalnie w ciąże to jeszcze te bakterie tak utrudniają wszystko. Tak sobie teraz myśle, ze chyba nie będę miała wogole dziecka i trzeba się do tego przyzwyczaić:( może natura wie lepiej:( mam dość:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 19:45

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Flow, wydaje mi się ze to jeszcze nie jest u mnie TEN skok tempki. Mam wrazenie ze jeszcze nie jest po owu. A M zrobil mi mega niespodzianke, miał wrocic w niedziele, a wraca dzisiaj wieczorem!!:)) Musze go zmolestować już od wejścia ;-)

    Cudownie :). Dobrej zabawy ;)

    Ja ten cykl raczej spisuje na straty, tempka nie taka, śluz też inny niż zwykle. Tak jakby ovu nie było

    Amy333 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Jutro mój wielki dzień wizyta serduszkowa <3 Znów kolejny stres, żeby tylko było wszystko ok. :)

    Trzymamy mocno kciuki :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka trzymam kciuki za jutro! :-D
    To będzie piękna wizyta :-D Weź husteczki bo pewnie łzy szczęścia popłyną :-)

    Aksamitna podobno migdały pomagają.

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Pojechałam po receptę, ale lekarz zwątpił, ze tamta się wyleczyła a teraz jest nowa bakteria w dodatku wrażliwa na biseptol, który teraz brałam i powiedział, ze musi to skonsultować z mikrobiologiem bo nie ma sumieni mi pisać następnego antybiotyku. Mam dzwonić we wtorek, to mi powie co i jak. Mam nadzieje, ze razem coś uradzą. Ogólnie jestem tak zdołowana cała ta sytuacja i niesprawiedliwością...nie dość, ze nie możemy zajść normalnie w ciąże to jeszcze te bakterie tak utrudniają wszystko. Tak sobie teraz myśle, ze chyba nie będę miała wogole dziecka i trzeba się do tego przyzwyczaić:( może natura wie lepiej:( mam dość:(

    A ja myślę że jak twój lekarz z mikrobiologiem dopasują ci odpowiedni specyfik to pozbędziesz się w końcu tego paskudztwa i szybko ci się uda.
    My tu wierzymy że ci się uda więc ty tym bardziej musisz <3

    Anna Stesia, Ptysia lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ