X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko dziewczyny zaczęłam szukać wątku, weszłam na jakiś sierpniowy i patrzę, a tu same obce nicki, ale na szczęście udało mi sie odnaleźć Was:) uff...

    Flowwer, KateHawke, staraczka1111, zubii, Karma88, innamorata88, Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 tute i walczymy dalej

    Staraczka ja czekam na wynik bety !!!

    Yosel ja też miałam gdzieś lecieć na wakacje własnie w drugiej połowie września ale chyba wyskoczymy na pare dni.
    Może mały reset dla zdrowia psychicznego sie przyda i Tobie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, ja osobiście pojechałabym na urlop jeśli mieliście to w planach :)
    Zrelaksujesz się, wypoczniesz, może mniej będziesz myśleć (choć to akurat niemożliwe ;) i potem w październiku działasz ze zdwojoną siłą i lepszą energią :)

    I pamiętaj, że to Wasze ostatnie wakacje we dwoje więc warto to wykorzystać :)

    I jeśli nie macie kierunku wybranego to z całego serca polecam grecką wyspę Zakhyntos, zakochałam się w tamtejszych widokach ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    O matko dziewczyny zaczęłam szukać wątku, weszłam na jakiś sierpniowy i patrzę, a tu same obce nicki, ale na szczęście udało mi sie odnaleźć Was:) uff...
    Ptysia gdzieś ty to poszła :) :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia co i Ciebie?
    Hihi strach obleciał ? :P

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka trzymam kciuki za piękną betę, na Bobo sa krechy jak byk.

    Inna, udusiłabym małpę za taki tekst, moja też jest pomysłowa jeśli chodzi o super teksy i podnoszenie mi ciśnienia, ale przy Twojej moja się chyba chowa.

    Szefa Agniechyy też bym udusiła. Aga, a czy kiedyś nie pisałaś, że po Bałwanku rozmawiałaś z szefem i okazał współczucie, dodając, że tez to przechodził? Kurcze, wydawał się taki ludzki wtedy, a teraz wyskakuje z nocną zmianą?

    Ja mam pojutrze wizytę, zobaczę Bąbla pierwszy raz od miesiąca, jeśli jeszcze raz ktoś mnie wyprowadzi z równowagi w pracy (a robią to od rana), to wychodzę pojutrze z l4. Jedyny plus chodzenia teraz do pracy jest taki, że biuro jest klimatyzowane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 12:09

    staraczka1111, Flowwer lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Staraczka trzymam kciuki za piękną betę, na Bobo sa krechy jak byk.

    Inna, udusiłabym małpę za taki tekst, moja też jest pomysłowa jeśli chodzi o super teksy i podnoszenie mi ciśnienia, ale przy Twojej moja się chyba chowa.

    Szefa Agniechyy też bym udusiła. Aga, a czy kiedyś nie pisałaś, że po Bałwanku rozmawiałaś z szefem i okazał współczucie, dodając, że tez to przechodził? Kurcze, wydawał się taki ludzki wtedy, a teraz wyskakuje z nocną zmianą?

    Ja mam jutro wizytę, zobaczę Bąbla pierwszy raz od miesiąca, jeśli jeszcze raz ktoś mnie wyprowadzi z równowagi w pracy (a robią to od rana), to wychodzę jutro z l4. Jedyny plus chodzenia teraz do pracy jest taki, że biuro jest klimatyzowane.

    Sarna84 gdzie masz suwaczek ? który to już tydzień ?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, nie ma co zazdrościć teściowej.

    Agniecha mam nadzieję, że się ułoży po Twojej myśli, ale nawet jeśli coś to dasz rade :)

    Flower jak znosisz bezczynność przy kroplowkach?

    Staraczka <3 będzie dobrze, testami się nie przejmuj bo kreski są ladniutkie :)

    Za mną już godzina siedzenia, i jeszcze tylko jedna :) nadrobiłam co wczoraj nie było zrobione :)
    Obym nie.musiała często tego pić, fuu

    Miłego dnia Kochane :*

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Staraczka trzymam kciuki za piękną betę, na Bobo sa krechy jak byk.

    Inna, udusiłabym małpę za taki tekst, moja też jest pomysłowa jeśli chodzi o super teksy i podnoszenie mi ciśnienia, ale przy Twojej moja się chyba chowa.

    Szefa Agniechyy też bym udusiła. Aga, a czy kiedyś nie pisałaś, że po Bałwanku rozmawiałaś z szefem i okazał współczucie, dodając, że tez to przechodził? Kurcze, wydawał się taki ludzki wtedy, a teraz wyskakuje z nocną zmianą?

    Ja mam jutro wizytę, zobaczę Bąbla pierwszy raz od miesiąca, jeśli jeszcze raz ktoś mnie wyprowadzi z równowagi w pracy (a robią to od rana), to wychodzę jutro z l4. Jedyny plus chodzenia teraz do pracy jest taki, że biuro jest klimatyzowane.
    Oj uwierz, moją ciężko jest przebić. :D

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ptysia co i Ciebie?
    Hihi strach obleciał ? :P
    Hahaha, nawet nie wiesz jaki:p odrazu sobie myśle "jak ja je odnajdę jak na lipcowym wątku już mi pewnie nikt nie odpisze":p ale na szczęście jestem w dobrym miejscu i nadrabiam Was. ciagle jestem w szoku po reakcji teściowej u Innej i po chamskim zagraniu szefa Agi:/ a staraczce już po cichu składam gratulacje:) mówiłam, ze dr M ma dobra rękę;) a co u mnie? Kończę antybiotyk, odczekuje i robię wymazy, ale niestety wypadnie mi @ i dopiero w nowym cyklu chyba w drugiej połowie sierpnia dopiero go zrobię. Narazie czekają mnie za to trzy wesela w przeciągu miesiąca:p

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jedno pytanko mam dziewczyny, może podpowiecie:) mam ubezpieczenie teraz prywatne u męża w pracy i wiecie może czy jakbym zapisała sie z niego do dr rodzinnego w ich placówce żeby wziąć skierowanie na badanie to on by mi wypisał na wszystkie tarczycowe (tsh, ft3, ft4, anty Tpo anty Tg) i prolaktyna, Lh, Fsh itp. Bo tedy z tego ubezpieczenia miałabym je za darmo tylko potrzebuje na nie skierowanie. Taki internista może wypisać te badania czy mnie zbyje:/?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 11:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia, mój internista dał mi tylko skierowanie na TSH, bo powiedział, że cała reszta to specjalistyczne badania i skierowanie musiałby wystawić endokrynolog..
    Tak było w moim przypadku, ale może to zależy od lekarza? Nie wiem :/

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    A jeszcze jedno pytanko mam dziewczyny, może podpowiecie:) mam ubezpieczenie teraz prywatne u męża w pracy i wiecie może czy jakbym zapisała sie z niego do dr rodzinnego w ich placówce żeby wziąć skierowanie na badanie to on by mi wypisał na wszystkie tarczycowe (tsh, ft3, ft4, anty Tpo anty Tg) i prolaktyna, Lh, Fsh itp. Bo tedy z tego ubezpieczenia miałabym je za darmo tylko potrzebuje na nie skierowanie. Taki internista może wypisać te badania czy mnie zbyje:/?

    Mój internista ostatnio powiedział że może dać tylko na tarczycowe czyli TSH itd, też ostatnio prosiłam o cokolwiek z hormonów to niestety, ale nie dostałam:/ nie wiem czy wszędzie tak jest?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Staraczka trzymam kciuki za piękną betę, na Bobo sa krechy jak byk.

    Inna, udusiłabym małpę za taki tekst, moja też jest pomysłowa jeśli chodzi o super teksy i podnoszenie mi ciśnienia, ale przy Twojej moja się chyba chowa.

    Szefa Agniechyy też bym udusiła. Aga, a czy kiedyś nie pisałaś, że po Bałwanku rozmawiałaś z szefem i okazał współczucie, dodając, że tez to przechodził? Kurcze, wydawał się taki ludzki wtedy, a teraz wyskakuje z nocną zmianą?

    Ja mam jutro wizytę, zobaczę Bąbla pierwszy raz od miesiąca, jeśli jeszcze raz ktoś mnie wyprowadzi z równowagi w pracy (a robią to od rana), to wychodzę jutro z l4. Jedyny plus chodzenia teraz do pracy jest taki, że biuro jest klimatyzowane.
    Wiedział o ciazy ale nie ze to z in vitro :( No coz bede musiała przeżyć kolejne niepowodzenie i w tej dziedzinie :( tyle lat i teraz zero wyrozumienia

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Sarna84 gdzie masz suwaczek ? który to już tydzień ?


    Kochana jest suwaczek, dziś dokładnie koniec dziesiątego tygodnia :)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie teraz człowieka maja w głębokim poważaniu, ale jak pracujesz to najlepiej żebyś była dostępna non stop i z uśmiechem na twarzy wykonywała każde polecenie:/

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Kochana jest suwaczek, dziś dokładnie koniec dziesiątego tygodnia :)
    heh sorrki nie zauważyłam tego a patrzyłam na to :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi sie tez wydaje, ze taki zwykły lekarz nie da mi tych wszystkich badań ale myślałam ze jak zadzwonię z tego prywatnego ubezpieczenia to wizyta bedzie jako prywatna. W sumie w tej przychodni jest tez poradnia endokrynologiczna to może lepiej zadzwonię ze chce do nich i wtedy endokrynolog powinien mi bez problemu da skierowanie na te wszystkie hormony i tarczyce no nie? Nie ochrzani mnie chyba ze przychodzę i żądam badań:p?

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już patrzyłam 4 razy na wyniki haha ale jeszcze nawet nr zlecenia nie wbili :)

    temp mam 37.4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 12:28

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Tak mi sie tez wydaje, ze taki zwykły lekarz nie da mi tych wszystkich badań ale myślałam ze jak zadzwonię z tego prywatnego ubezpieczenia to wizyta bedzie jako prywatna. W sumie w tej przychodni jest tez poradnia endokrynologiczna to może lepiej zadzwonię ze chce do nich i wtedy endokrynolog powinien mi bez problemu da skierowanie na te wszystkie hormony i tarczyce no nie? Nie ochrzani mnie chyba ze przychodzę i żądam badań:p?

    Myślę że jak poprosisz to powinien dać. Kurde po co te wszystkie składki jak i tak sama za wszystko muszę płacić :( Gdzie tu logika?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ