X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a ja się dorwałam do gry on line:
    http://www.gry.pl/gra/wormate-io
    i od 2 dni nie mogę sie oderwać :P nawet spać nie idę a już piasek w oczach-jak dziecko , straszne! nie próbujcie!

    KateHawke lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka dzisiaj na dół zamiast do góry. Już nic nie rozumiem. Może jednak owu nie było...

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    605eab4347551f7bmed.jpg
    Ciemniejsze ❤ przepraszam że tak mało z wami jestem ale pracuje :(

    Agniechaaaa, malka, never_lose_hope, Bajkaaa, Kaczorka, panan12, summer86, Rucola, staraczka1111, Karma88, sara9555, E_w_c_i_a, KateHawke, bertha, Lunaris, Meśka, madzia8lenka, Flowwer, Poziomka92, Yoselyn82, Madżka89, blue00 lubią tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key gratuluje!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Key, gratuluję trzeci dzień z rzędu :D
    Cudownie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Dziewczyny, dzisiaj są moje urodziny, a ja od wczoraj mam tak beznadziejny humor, że głowa mała..

    Popsztykałam się wczoraj z mężem, myślałam, że ogarnie na dziś jakąś randkę, kolacje cokolwiek, a okazało się, że ustawił sobie na dzisiaj trening i mecz (jest trenerem).. Wkurzyłam się strasznie.. Rok temu całkiem zapomniał o moich urodzinach, a w tym roku także się nimi nie przejął..
    Co prawda znalazłam rano na stole bukiet kwiatów i liścik, ale i tak nie poprawiło mi to humoru.. Czuję się kompletnie olana przez niego w te urodziny..
    Dzień się dopiero zaczął, może coś ogarnie, ale to już nie będzie to samo, wymuszone by raczej było...

    Sobie samej życzę tylko jednego, Wy wiecie..

    Ehh..
    I tym optymistycznym akcentem zaczynam wtorek :/

    Pomimo.beznadziejnego humoru trzymam kciuki za wszystkie testujące dzisiaj!! Niech dla kogoś ten dzień będzie najszczęśliwszy w życiu :* :*

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim dziewczynom gratuluję staraczka moja kochana teraz czekamy na dwa serduszka :)).

    Key gratuluję również :))

    Ja wczoraj wieczorem dzwoniłam do kliniki i mam przyjechać po 15 sierpnia da mi coś na te bakterie mamy je zwalczyć ale w staraniach nic to nie przeszkadza

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kurcze, Dziewczyny, dzisiaj są moje urodziny, a ja od wczoraj mam tak beznadziejny humor, że głowa mała..

    Popsztykałam się wczoraj z mężem, myślałam, że ogarnie na dziś jakąś randkę, kolacje cokolwiek, a okazało się, że ustawił sobie na dzisiaj trening i mecz (jest trenerem).. Wkurzyłam się strasznie.. Rok temu całkiem zapomniał o moich urodzinach, a w tym roku także się nimi nie przejął..
    Co prawda znalazłam rano na stole bukiet kwiatów i liścik, ale i tak nie poprawiło mi to humoru.. Czuję się kompletnie olana przez niego w te urodziny..
    Dzień się dopiero zaczął, może coś ogarnie, ale to już nie będzie to samo, wymuszone by raczej było...

    Sobie samej życzę tylko jednego, Wy wiecie..

    Ehh..
    I tym optymistycznym akcentem zaczynam wtorek :/

    Pomimo.beznadziejnego humoru trzymam kciuki za wszystkie testujące dzisiaj!! Niech dla kogoś ten dzień będzie najszczęśliwszy w życiu :* :*

    Wiesz co powiem Ci my się zmagamy, z niepłodnościa prawie 2 lata. Przechodziłam płaczę załamania nerwowe masakra. Teraz jestem mądrzejsza podchodzę na chłodno że jest coś nie tak i nic mi nie da ten płacz bo to mnie nie wyleczy. Ja będę się za niedługo stymulować.. Ty będziesz miała procedurę... To nie jest koniec świata nasze dolegliwości... Damy radę!!! Wygramy to!!!

    never_lose_hope, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie faza płaczu i rozpaczy już minęła (póki co).. Ostatnie łzy wylałam przy lekarzu po laparoskopii, wtedy gdy mówił mi diagnozę i oznajmił, że jedyna szansa to IVF..
    Wcześniej - gdy przychodził okres co miesiąc - też już nie płakałam, bo po prostu czułam, że naturalnie w ciążę nie zajdę i bez pomocy się nie obejdzie..

    Teraz o ciąży myślę tylko w pozytywny sposób, wiem, że któraś procedura na pewno się uda, zostaniemy rodzicami. Wiem to i tyle :)

    Nie jest to powodem mojego dzisiejszego złego humoru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kurcze, Dziewczyny, dzisiaj są moje urodziny, a ja od wczoraj mam tak beznadziejny humor, że głowa mała..

    Popsztykałam się wczoraj z mężem, myślałam, że ogarnie na dziś jakąś randkę, kolacje cokolwiek, a okazało się, że ustawił sobie na dzisiaj trening i mecz (jest trenerem).. Wkurzyłam się strasznie.. Rok temu całkiem zapomniał o moich urodzinach, a w tym roku także się nimi nie przejął..
    Co prawda znalazłam rano na stole bukiet kwiatów i liścik, ale i tak nie poprawiło mi to humoru.. Czuję się kompletnie olana przez niego w te urodziny..
    Dzień się dopiero zaczął, może coś ogarnie, ale to już nie będzie to samo, wymuszone by raczej było...

    Sobie samej życzę tylko jednego, Wy wiecie..

    Ehh..
    I tym optymistycznym akcentem zaczynam wtorek :/

    Pomimo.beznadziejnego humoru trzymam kciuki za wszystkie testujące dzisiaj!! Niech dla kogoś ten dzień będzie najszczęśliwszy w życiu :* :*
    Kochana na początku chce złożyć Ci zycZenia, duzo szczęścia bo jak to mówią na Titanicu wszyscy zdrowi byli tylko im szczęścia zabrakło. A na poważnie to zeby szybko spełniło sie Twoje największe marzenie <3 M odpuść, faceci maja niestety inne podejście mysleniowe niż my kobiety i musimy to jakos zaakceptować. Głowa do góry!!!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 - samych pięknych chwil w życiu. Życzę Ci dużo Zdrowia spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych małych! Dużo miłości


    urodziny-ruchomy-obrazek-0143.gif

    dziecko-ruchomy-obrazek-0048.gif

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b miodzio!!! Brawo! :)

    Dzwoniłam do mojej Diagnostyki.
    Profil limfocytarny podstawowy (T, B, NK, T pom., T supr.) nie robią w moim punkcie, ale w głównym w Warszawie na Prymasa już tak i cena tam uwaga 210zł, czas oczekiwania 1 dzień mają w systemie zapisany, ale powiedziała mi babeczka, że może być do 5 dni roboczych.

    Także z ceną się mocno zdziwiłam, że nie aż tak drogo jak myślałam, więc jutro podjadę i zrobię. Może na wizytę u endokrynologa już będzie wynik. Czy endokrynolog jak coś będzie wiedział o co chodzi w tym badaniu?

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Sylwia i spełnienia wszystkich marzeń! ❤️❤️❤️

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kurcze, Dziewczyny, dzisiaj są moje urodziny, a ja od wczoraj mam tak beznadziejny humor, że głowa mała..

    Popsztykałam się wczoraj z mężem, myślałam, że ogarnie na dziś jakąś randkę, kolacje cokolwiek, a okazało się, że ustawił sobie na dzisiaj trening i mecz (jest trenerem).. Wkurzyłam się strasznie.. Rok temu całkiem zapomniał o moich urodzinach, a w tym roku także się nimi nie przejął..
    Co prawda znalazłam rano na stole bukiet kwiatów i liścik, ale i tak nie poprawiło mi to humoru.. Czuję się kompletnie olana przez niego w te urodziny..
    Dzień się dopiero zaczął, może coś ogarnie, ale to już nie będzie to samo, wymuszone by raczej było...

    Sobie samej życzę tylko jednego, Wy wiecie..

    Ehh..
    I tym optymistycznym akcentem zaczynam wtorek :/

    Pomimo.beznadziejnego humoru trzymam kciuki za wszystkie testujące dzisiaj!! Niech dla kogoś ten dzień będzie najszczęśliwszy w życiu :* :*

    Kochana, doskonale Cie rozumiem, ja tez mam wrażenie ze jak "nie wymusze" randeczki, niespodzianki, to M na nic sam nie wpadnie. I co zrobić...szkoda naszych nerwow.
    Ciesz się z małych rzeczy, dostals sliczny bukiet, a dzień się dopiero zaczął i na pewno Cie jeszcze milo zaskoczy.
    A od siebie życzę aby się spełniło Twoje marzenie i to w miarę szybko:) nochal do góry:-))

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Gratuluję wszystkim szczęściarom :)
    Próbowałam przebrnąć po nieobecności przez różne wątki, ale zabrakło czasu. U mnie 12 dpo, testu nie robię - bunt, przynajmniej jest nadzieja, zrobię dopiero po planowanym terminie @ chyba że przyjdzie.
    Na objawy nie patrzę, bo moja głowa i tak powie mi to co chcę usłyszeć. Postanowione - czekam.

    Ja mam takie sam postanowienie;-) Dziś 11dpo, termin @ mam na czwartek i postanowiłam do tego czasu testu nie ruszac. Tym bardziej, ze fatalnie się czuje, mam jakąs nawracającą anginę- gardlo, katar, ból głowy, cały zestaw dolegliwości;-)
    Powodzenia Ci życzę:-) Na kiedy masz termin @??

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochana, doskonale Cie rozumiem, ja tez mam wrażenie ze jak "nie wymusze" randeczki, niespodzianki, to M na nic sam nie wpadnie. I co zrobić...szkoda naszych nerwow.
    Ciesz się z małych rzeczy, dostals sliczny bukiet, a dzień się dopiero zaczął i na pewno Cie jeszcze milo zaskoczy.
    A od siebie życzę aby się spełniło Twoje marzenie i to w miarę szybko:) nochal do góry:-))


    O matko, a myślałam, że tylko ja tak mam.. Ale jak to mówią "widziały gały co brały.." :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja mam takie sam postanowienie;-) Dziś 11dpo, termin @ mam na czwartek i postanowiłam do tego czasu testu nie ruszac. Tym bardziej, ze fatalnie się czuje, mam jakąs nawracającą anginę- gardlo, katar, ból głowy, cały zestaw dolegliwości;-)
    Powodzenia Ci życzę:-) Na kiedy masz termin @??

    A ja powodzenia życzę tobie. Przy każdej ciąży na początku mam anginę :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, wygrana fasolka chyba czeka na nastepny cykl, bo dzisiaj jednak negatyw ;)
    czekam na @. Takze niestety nie poprawie statystyk sierpniowych.

    sylwia, spelnienia marzen!! i zeby sie twoj M ogarnął jakos. wiem co czujesz, tez czesto moj zapomina o roznych okazjach.. chyba musimy sie nauczyc z tym zyc, bo tylko same sie meczymy dolujac sie.. postanow ze sama dla siebie zrobisz cos fajowego z okazji urodzin!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kurcze, Dziewczyny, dzisiaj są moje urodziny, a ja od wczoraj mam tak beznadziejny humor, że głowa mała..

    Popsztykałam się wczoraj z mężem, myślałam, że ogarnie na dziś jakąś randkę, kolacje cokolwiek, a okazało się, że ustawił sobie na dzisiaj trening i mecz (jest trenerem).. Wkurzyłam się strasznie.. Rok temu całkiem zapomniał o moich urodzinach, a w tym roku także się nimi nie przejął..
    Co prawda znalazłam rano na stole bukiet kwiatów i liścik, ale i tak nie poprawiło mi to humoru.. Czuję się kompletnie olana przez niego w te urodziny..
    Dzień się dopiero zaczął, może coś ogarnie, ale to już nie będzie to samo, wymuszone by raczej było...

    Sobie samej życzę tylko jednego, Wy wiecie..

    Ehh..
    I tym optymistycznym akcentem zaczynam wtorek :/

    Pomimo.beznadziejnego humoru trzymam kciuki za wszystkie testujące dzisiaj!! Niech dla kogoś ten dzień będzie najszczęśliwszy w życiu :* :*

    Po pierwsze : Wszystkiego Najlepszego! A w zasadzie jednego najlepszego <3

    A po drugie, trzecie, dziesiąte połówką swoją się nie przejmuj. Ja mam dokładnie to samo ale jak mówi Amy widziały gały co brały. On taki już po prostu jest. Miłość okazuje na swój sposób bo inaczej nie potrafi (okazuje przez naprawianie i dopieszczanie mojego samochodu :P ) i wiem, że i tak mnie kocha. Nauczyłam się ostatnio że nie można oczekiwać wielkich rzeczy tylko cieszyć się właśnie z takich malutkich :)

    Mnie też czeka IVF bo na naturalsie raczej nie mam szans przy nasionach eMka. Ale jestem już spokojna, przyjęłam do wiadomości i w gruncie rzeczy już nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy procedurę. A to dopiero koniec września jak już...

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    A ja powodzenia życzę tobie. Przy każdej ciąży na początku mam anginę :D

    Oooo! Amy to ja kciuki zaciskam jeszcze bardziej! Będziemy czekać na czwartek razem z tobą :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ