X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ze sportem u mnie słabo zawsze byłam szczupła, ale formy zero tylko jakieś Zumba sporadycznie. Od jutra zaczynam biegać. Ciri22 jak tam coś testowałaś? Ja już się nie mogę doczekać, ale do płodnych jeszcze daleko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy robie codzinnie (wczorajszy dzien byl inny bo mialam impreze i nie mialam jak testowac i temperatury dzis mierzyc).
    Wszystkie negatywne i sluz tez nieplodny, po wodnistym teraz przyszedl czas na mega duzo lepkiego i bialego... troche jak smalec wyglada :P

    I ja juz maj na straty dalam, jeszcze dzis zrobie test tak w razie czego a potem zobaczymy co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A krwawienie normalnie wystepowalo po odstawieniu anty? i te wczesniejsze cykle byly bez owu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie miałam tak ze pierwszy cykl 24 dni i drugi 28 (wtedy jeszcze siebie nie obserwowalam i nie mierzylam temperatury, po prostu sie kochałam), trzeci juz taki był z lekka obserwacja i trwal 38 dni i po nim plamienie wystapilo bez normalnego krwawienia, ale za to od polowy cylku zwijalam sie z bolu takie mialam bole lewego jajnika i tak cala druga polowe cyklu az do wystapienia krwawienia, teraz juz mierze temperature, i sprawdzam sluz i wydaje mi sie ze jesli uwulacja byla to ze 3-4 dni temu, mialam rozpierajacy bol w okolicach jajnikow i klucie i jeszcze sluz plodny wodnisty, ale temperatura na owulacje nie wskazuje... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo zobaczymy jak to bedzie lekarz mi daje jeszcze dwa cykle na wyregulowanie tego, niestety nawet jak to sie wyreguluje a za 3 cykle nie bede w ciazy to i tak bede musiala skonczyc starania o dziecko :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko tarczyce bo lekarz powiedzial ze jest, mloda i nie ma sensu, dopiero za dwa cykle mam przyjsc zrobic hormony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo mam nadzieje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ale jak czyta ze 50 % dziewczyn ktore odstawia tabletki zachodzi w pierwszym cyklu staran to sie zaczynam martwic.... choc wiem ze bezpodstawnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez w sumie ni wiem, ale skoro wczoraj w jednym pokoju siedziala dziewczyna ktora nigdy miala nie miec dzieci a ma 13 letniego chlopca i dziewczyna ktora ktora raz jeden jedyny seks uprawiala bez zabezpiecznia i 3 dni przed owulacja z chlopakiem ktory w ogole wg statystyk nie powinien miec dzieci (nic nie je i pije tylko kawe) i kwie dziewczyny ktore staraja sie i nie zachodza od 5 lat to skads sie musialy wziac :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moze tak... ale jednak to na psychike troche dziala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym wiem po sobie, że w tym czasie dostrzeganie takich sytuacji się bardzo wyostrza, ja też teraz ciągle słyszę - ta zaszła, ta urodziła i oczywiście wszędzie widzę kobiety w ciąży! Ciężko nie dać się zwariować:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sie .nie staralam to i tak widzilam duzo tylko wtedy mi to nie przeszkadzalo. ;p i cieszylam sie z kolezankami a teraz nie do konca mi to wychodzi.

  • perelka1846 Koleżanka
    Postów: 90 13

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo wszystkim za zaangażowanie i bardzo prosimy jeszcze o głosy na historię nr 2, konkurs kończy się dzisiaj o godzinie 20.
    http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktator-canpol-babies/
    Przepraszam za spam i dziękuję za pomoc:)

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głosik oddany :) Powodzenia :)

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagłosowane:) Dokładnie Morisek28 tylko patrzeć jak każda w swoim tempie po kolei zaczniemy wykruszać się z wątku " testowanie":). Dziewczyny mam pytanie co do swojej sytuacji - jeżeli chodzi o określenie wstępnej daty płodnych powinnam brać pod uwagę swoją ostatnią "anomalie" z opóźnieniem czy liczyć tak jak zwykle miałam cykl? Tak jak wspomniałam mój mąż wraca tylko na weekendy i kombinuję czy się uda czy ściągać go "awaryjnie".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sciagaj go awaryjnie. Moja kolezanka jak pisalam w ktoryms watku tez ma faceta na weekendy i wyszlo jej ze owulacja najwczesniej bedzie pon wt a kochala sie z nim raz bez zabezpieczenia w sobote. Za pierwszym razem sie udalo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba na moj problem malej ilosci seksu tez pomoze ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zainwestuje z tego co wczesniej widzialam to on nie jest taki taki... a na dlugo starcza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzieki ;) bo odkad sie staramy to staram sie unikac roznych durexow i innych takich a lubie miec cos co ulatwia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wiem ze durex odwrotnie dlatego z nich nie korzystam :D Dziekuje bardzo za rade :)To sobie zamowie to to moze wtedy sie uda :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ