X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wtedy ok chyba 20 kosztowalo z tego co pamietam... ale nie jestem pewna..taka kwota to mi nawet kedytu tyle nie daja... jakas masakra... to nie powinno byc takie drogie szczegolnie ze potem jeszcze leki i inne rzeczy oraz badania... bez sensu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trzymam za Ciebie kciuki ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, że polityka państwa w tym zakresie to kpina. Też trzymam kciuki za Ciebie w końcu się uda! Ciri a jak u Ciebie testowałaś już?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba owulacje bede miała :) dzis krska testowa i wiele ciemniejsza i do tego od razu wyskoczyla. Czuje sie fatalnie jak na okres... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja chyba owulacje bede miała :) dzis krska testowa o wiele ciemniejsza i do tego od razu wyskoczyla ale jeszcze nie taka sama jak kontrolna. Czuje sie fatalnie jak na okres... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tak mialam w poprzednim cyklu od mniej wiecej 20 dc mialam mdlosci, i bol brzucha i jajnikow az do okresu, wiec mozliwe ze teraz tak to przechodze po tych tabletkach, jeszcze malo sluzu plodneg ale chyba sie rozkreci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba trzeba ale chyba na rano poczekam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dzis Facet wsciekly przyjdzie :P Zreszta kreska jeszcze nie jest taka sama. Seks rano lepiej jakos nam wchodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede bede i za dwa tygodni dam znac jaki wynik działań :)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, czemu będziesz musiała przerwać? kończy Ci się umowa?

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIalania? W pracy kicha i jeszcze ze dwa miesiace tu pociagne potem przerywam dzialania i szykam pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się kończy umowa, muszą być 3 msc do końca, więc to moja ostatnia szansa. Przedłużą mi na pewno, ale musialabym czekać znowu. Mam w głowie, żeby sie nie stresować, ale nie wiem czy mi wyjdzie. Ciri pisałaś kiedyś, że testujesz owu, możesz mi napisać czym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam testy z allegro. Do tej pory kupowalam w aptece 5 szt i wszystkie negatywne w tym miesiacu wkurzylam sie i kupilam 30 na allegro. Wszystkir negatywne az do wczoraj 22dc. Wiec moze sie nie wstrzelilqm wczesniej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja chcialam go wlasnie kupic... ale w sumie nie wiem... na razie nie chce tyle kupowac i sie tak bardzo wkrecac a jak bede miala tyle rzeczy to zglupieje calkiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tez tak skoncze jesli dlugo sie nie bedzie udawac. Ja od razu testy b owu kupilam bo wiem ze problem mamy z odpowiednia iloscia seksu. Ten cykl jedynie taki plodny byl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Ale i tak lekarz kazal jeszcze poczekac na monitoring i w ogole... wiec coz innego mi pozostaje? Na prywatne na razie i tak kasy nie mam. Ale przy tych bolach mam nadzieje ze jednak one pracuja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem ale co zrobic? Na razie czekac a moze milo sie zaskocze i... zaskocze ;p na razie czekam nie chce sie stresowac za bardzo ;p juz i tak mam mega stres bo ciotka 10 lat sie starala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Ale wiesz jak to jest. Nie da aie zablokowac mysli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez prawda. Ale chyba na razie to sie tak nie da. Choc negatywnie jestwm nastawiona na ten cykl ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje mam bo w mowie w tamrym cyklu przez kilka dni byla wysoko temperatura.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ