X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udzielę się, bo do tej pory podglądałam Wasze posty tylko ;)

    Po krótce moja historia :P : odstawiłam tabletki po 5 latach brania w lutym. Okres miałam idealnie z prognozami jak w zegarku -jak wykres pokazywał. W poprzednim cyklu @ zjawiła się 4 dni wcześniej i trawała 13 dni. W tym cyklu (wykres do podglądu ;)) robiłam test OWu, pozytywny, powinniśmy trafić... testy ciążowe dzisiaj i wczoraj negatywne dwa, @ powinna być 3 dni temu. Jestem bardzo niedoświadczona i mało oczytana w temacie, dopiero zaczynamy walkę ;) Jest szansa, że za wcześnie wykonałam test? Dodam, że nie mam żadnych objawów ani ciąży ani nadchodzącej @...

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Udzielę się, bo do tej pory podglądałam Wasze posty tylko ;)

    Po krótce moja historia :P : odstawiłam tabletki po 5 latach brania w lutym. Okres miałam idealnie z prognozami jak w zegarku -jak wykres pokazywał. W poprzednim cyklu @ zjawiła się 4 dni wcześniej i trawała 13 dni. W tym cyklu (wykres do podglądu ;)) robiłam test OWu, pozytywny, powinniśmy trafić... testy ciążowe dzisiaj i wczoraj negatywne dwa, @ powinna być 3 dni temu. Jestem bardzo niedoświadczona i mało oczytana w temacie, dopiero zaczynamy walkę ;) Jest szansa, że za wcześnie wykonałam test? Dodam, że nie mam żadnych objawów ani ciąży ani nadchodzącej @...


    Udostępnij swój wykres:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/da6d113432d723079c4c8516c918b2d1

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Morisek! jeśli test owu robiłam, 2 dni mogę liczyć od testu pozytywnego do owulacji mniej więcej? 17/18 maja?

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko mi się pomieszało w tym cyklu przez wyjątkowo dziwną @ :(
    Zaczekam jeszcze z betą 2-3 dni, pożyję nadzieją chwilę dłużej ;)

    21- wnioskujesz po temperaturze?

    Może @ zaczęla się 2-3 dni później, a pierw jakieś krwawienie śródcykliczne? :/ to by wyjaśniło przesunięcie w cyklu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 20:33

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pomoc! :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś cień cienia, ale z popołudniowego sikanca, więc jutro beta dla pewności i potem jeszcze jedna, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta (jak bedzie pozytyw) :-) nie mniej jednak znów się ekscytuje. Az żałuje, że robiłam test z Allegro :-/

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Chica :)
    Ja pewnie bym się na betę jeszcze nie odważyłą, bom z natury mięczak ;) Ale poszłam dzisiaj, bo mnie coś rozkłada, żeby na leki uważać JAKBY CO ;) jutro o 12 wyniki :)
    Co prawda test sikany negatywny, ale tempka w miarę się utrzymuje...

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <0,1 moja beta... prawdziwe szaleństwo... eh :/

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa testy paskowe pozytywne- torbiel na jajniku 6 cm :(

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jestem mocno przestraszona :( boli mnie cały czas praktycznie, nie jakoś ostro, ale ciągle czuję tą torbiel, boje się że pęknie, nie mam żadnej wiedzy, żadnego doświadczenia w tym zakresie... lekarka kazała czekać, za miesiąc do kontroli, liczy że się samo wchłonie... Nie wiem co mam myśleć.
    Morisek- jeśli masz w tym temacie doświadczenie, możesz mi w jakiś sposób doradzic? Co powinnam zrobić? Może mnie tak pobolewać tępo? To normalne? :(

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam prywatnie w Luxmedzie... nawet wydruku nie dostałam ani opisu. Z tego co mi pokazała na usg torbiel miała kolor jasny. DOSŁOWNIE NIC mi nie powiedziała. Zapytałam, co jest przyczyną powiedziała, że nie wie. Może pęcherzyk, ale jej się wydaje przestarzałe ciałko żołte. Żadnych badań? skierowań? :( z tego, co czytałam torbiele jasne/ szare się same nie wchłaniają. Nie wiem, czy powinnam dalej wertować internet czy sobie narazie odpuścić, coby się nie nastraszyć do reszty :)
    W środę idę do endokrynologa- ginekologa, przyjmuje w Krakowie (Tomasz Milewicz). Może coś powie więcej, bo dobrze kasuje pacjentów. Mój mąż mówi, że da każde pieniądze, jest rozkoszny :P Ale my tych pieniędzy nie mamy aż tak dużo... ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo mnie pocieszyłaś ;) Ale uwagi cenne- dziękuję!
    Ile zajmuje zrobienie badań/markerów?
    Ja już chcę mieć to za sobą :( to, że się boję to jedno, to, że chcę zajść w ciąże to drugie, ale przede wszystkim ból. Boję się jeść, pić- pełen pęcherz naciska mi mocno na torbiel. Nie mogę za długo siedzieć- boli, nie mam jak spać- boli.
    Żelu antyzrostowego używa się podczas zabiegu? Czy później?

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety po okresie jestem dzisiaj juz, a boli dalej. Twój pamiętnik czytam od deski do deski. Piszesz bardzo rzeczowo, czytam chętnie :) Gorzej że na lewym jajniku też chyba coś mi się utworzyło, bo boli symetrcyznie z dwóch stron.

    Od zawsze czułam, że ja tak łatwo mieć nie będę, czasami powtarzałam, że wolałabym nie mieć jednej ręki niż dziecka.
    No nic, brnę dalej :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... pocieszcie mnie jakoś :) dzisiaj mam 38dc (przy normie 31dni), testy negatywne, zero jakichkolwiek objawów...

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo niestety. Owulacja mogla sie przesunac dlatego nie ma okresu. A moze to ciaza a moze choroba. Robisz wykresy?
    Owulacja moze sie przesunac do 10dni i to jest norma. Zalecaja zaczac sie martwic jesli okres nie przyjdzie do 10 dni od spodziewanego terminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od lekarza. Powiedzial ze w misiacach stresowych moze sie przesunac np raz na rok o jakies 10 dni i to normalne. Konsultowalam to z innymi wtedy co mnie sie 10 dni spoznial okres a jeszcze temperatur nie mierzylam i tez mi tak powiedzieli zeby czekac do 10dni. I dokladnie w 10 dniu spoznienia okres przyszedl.

    I nie tylko ja takie info mialam bo kolezanka tez od swojego lekarza tak usluszala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 11:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    No niestety po okresie jestem dzisiaj juz, a boli dalej. Twój pamiętnik czytam od deski do deski. Piszesz bardzo rzeczowo, czytam chętnie :) Gorzej że na lewym jajniku też chyba coś mi się utworzyło, bo boli symetrcyznie z dwóch stron.

    Od zawsze czułam, że ja tak łatwo mieć nie będę, czasami powtarzałam, że wolałabym nie mieć jednej ręki niż dziecka.
    No nic, brnę dalej :)
    Marietta mi u gina podczas usg stwierdził torbiel powiedział że to najprawdopodobnie niepęknięty pęcherzyk zlecił ca 125 wynik był w normie po @ nie było po nim śladu - głowa do góry jesteś pod dobrą opieką i gin wie co robi

    Marietta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy nie wiem bo u lekarza bylam jak okres mi sie spoznial a testy negatywne byly ;p powiedzial tylko ze wlasnie ze stresu to normalne ze tak sie przesuwa i ze mam sie zglosic jesli bedzie powyzej 10 dni spoznienia i testy dalej negatywne. Potem lecialam do niego zaraz po okresie bo byl mega skapy 2 dni okresu po 3 godziny niewielkiego krwawienia to powiedzial ze to spoznialstwo bylo wlasnie ta pozna owulacja spowodowane i pecherzyk najprawdopodobniej nie domagal dlatego taki chu..owy ten okres.
    A teraz sie olazalo ze mam po prostu takie dlugie cykle a to byl pierwszy z nich.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale odnosnie czego konkretnie?
    Tego spoznialskiego okresu czy ze taki skapy byl czy co?
    No ogolnie to ro byl 3 cykl po odstawieniu anty wiec kazal sie obserwowac i przyjsc za kolejne 3 z pelna karta obserwacji i bedziemy dzialac dalej i sie badac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 11:55

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ