X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • EwciaaK Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam podobną sytuację cykle mam 28dni czasami 30. Nie bolą mnie piersi ani nic tak jak zawsze przed miesiączką jedynie co pobolewa czasami w podbrzusza i nic więcej. Dzisiaj jest 37dc. Robiłam test wczoraj ale negatywny więc jednak to nie to. Czy miała któraś z was tak podobnie ?

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja raz-2 razy do roku może w ogóle nie wastapic. Wtedy czeka się na krwawienie srodcykliczne. Może też się przesunąć mimo, że do tej pory wszystko było jak w zegarku. Sama tego raz doświadczyłam. Cykle co 26-30 dni, a nagle jeden trwający dużo dłużej - przesunęła się owulacja. Jeśli jest podejrzenie ciąży, to jeśli test wychodzi negatywny można jeszcze zrobić betę, ona rozwiąże wszystkie wątpliwości

  • ZoŁza Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę poratujcie doświadczeniem. Cykle mam nieregularne i niekiedy plamienia zamiast miesiączek lub pomiędzy nimi. Ginekolog kazał brać rutinoscorbin. Byłam zdziwiona ale posłuchałam. I teraz najciekawsze. Normalną miesiączkę która przyszła po 56 dniach i luteinie, miałam 27 kwietnia. Równo po 21 dniach pojawiło się plamienie które trwało 3 dni. Tydzień później czyli w 28 dc byłam u ginekologa z info że ten rutinoscorbin to tak nie bardzo pomaga. Zrobił usg i oznajmił że obraz jest jak tuż przed miesiączką i zalecił badania pod tabletki antykoncepcyjne żeby wyregulować mi cykl. Minęło 9 dni a miesiączki nie ma tylko czuję się jakby za moment miała być. 6 czerwca idę do innego lekarza bo jestem już trochę zniecierpliwiona. 29 mają wieczorem robiłam test ciążowy super czuły. Negatywny. Partner wpiera mi ciążę bo zjadłam śledzia a potem banana i jestem ostatnio jakąś dziwna. A mi się serce łamie bo w to nie wierzę. Czy możliwe aby lekarz nie zobaczył tak wczesnej ciąży i by pomylił z jakiegoś powodu obraz wczesnej ciąży z nadchodzącą miesiączką?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZoŁza wrote:
    Dziewczyny proszę poratujcie doświadczeniem. Cykle mam nieregularne i niekiedy plamienia zamiast miesiączek lub pomiędzy nimi. Ginekolog kazał brać rutinoscorbin. Byłam zdziwiona ale posłuchałam. I teraz najciekawsze. Normalną miesiączkę która przyszła po 56 dniach i luteinie, miałam 27 kwietnia. Równo po 21 dniach pojawiło się plamienie które trwało 3 dni. Tydzień później czyli w 28 dc byłam u ginekologa z info że ten rutinoscorbin to tak nie bardzo pomaga. Zrobił usg i oznajmił że obraz jest jak tuż przed miesiączką i zalecił badania pod tabletki antykoncepcyjne żeby wyregulować mi cykl. Minęło 9 dni a miesiączki nie ma tylko czuję się jakby za moment miała być. 6 czerwca idę do innego lekarza bo jestem już trochę zniecierpliwiona. 29 mają wieczorem robiłam test ciążowy super czuły. Negatywny. Partner wpiera mi ciążę bo zjadłam śledzia a potem banana i jestem ostatnio jakąś dziwna. A mi się serce łamie bo w to nie wierzę. Czy możliwe aby lekarz nie zobaczył tak wczesnej ciąży i by pomylił z jakiegoś powodu obraz wczesnej ciąży z nadchodzącą miesiączką?
    Nikt Ci nie da konkretnej odpowiedzi na to. Jedyne co rozwieje Twoje wątpliwości to beta hcg. A na plamienia i miesiączkę w terminie daje się progesteron lub tabletki anty właśnie.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Hajkonk Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🍀
    U mnie dziś termin @, a nic na nią nie wskazuje o dziwo nie bolą mnie piersi a brzuch boli jakoś inaczej, bardziej ciągnie. Cykle mam 29-30 dniowe, owu była 31.05 ( sprawdzana testami ) przytulasy 29,30,31,04.06. Od 1.06 biorę luteine 50mg pod językowo ( takie zalcenie od giną po grudniowym " nieprzyjęciem się zarodka" jakkolwiek to nazwać) temperatura caly czas 36,9 nie spada nie wzrasta, w sobotę tj. 11.06 mialam plamienie dosłownie 4 krople krwi na wkładce, myślałam że się rozkręci i będzie z tego @ ale się nie rozkręciło mimo to testy 11,12,13dpo negatywne ( pink czułość 10 ). W poprzednim cyklu mimo, że luteine przyjmowałam okres dostałam w czasie więc wtedy przestałam, wg lekarza powinnam brać ją od 15 dc do 29 czyli dnia w którym dostaje miesiączkę, jeśli miesiączki nie ma - mam brać dalej. Nie wiem czy jest sens skoro testy są negatywne. A może poziom hcg jest jeszcze zbyt niski ? Nie mam jak podlecieć na betę pracuje po 12h najbliższe wolne mam dopiero w piątek. Jak myślicie testować dalej czy dac spokój i czekać na @ ?

  • Andelulla Autorytet
    Postów: 835 1495

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam opowiem moją historię sprzed 5 lat 🤣😅

    Od czerwca starałam się z mężem o pierwsze dziecko, zatrybiło w 3 cyklu na początku września. Oczywiście jak na laika pamiętam, że 3-4 dni później miałam plamienie implantacyjne ale nie powiązałam tego z zapłodnieniem i ciążą. Mija 2 tygodnie,termin miesiączki i nic. Okresu nie ma, test negatywny, cycki mnie swędzą, a wizyta pod koniec września. Pamiętam, że był to poniedziałek więc 1 test negatywny,w środę test negatywny, w piątek test negatywny. Oczywiście nie wpadłam na myśl żeby zrobić BHCG 😁😅, w niedzielę stwierdziłam, że robię ostatni test i koniec. Blada krecha i wołam męża czy też widzi wg instrukcji czy ja mam omamy. Jak wyjeżdżał mi autem to spaliny mi zaśmierdziały i nie wiedziałam czy będę 🤢 czy tylko lekkie osłabienie. W dniu umówionej wizyty byłam w 5 tygodniu ciąży. Przez całą ciążę dziecko mojemu prowadzącemu nie chciało się pokazać,na prenatalnych inny lekarz podpisał się na papierze, że dziewczynka, a finalnie mam uroczego 5 letniego chłopca 😁🤣

    Mam obustronny niedosłuch (aparat+implant)🦻
    06.2017 - synek 🧒<3 (udało się w 3 cyklu starań)

    22.11 - ⏸ 🍀(7/8cykl)
    23.11 - Beta - 403,9 mIU/ml✊
    28.11 - II beta - 3478,00 mIU/ml✊(przyrost 130.3%)
    02.12 - III beta - 9768,00 mIU/ml ✊(przyrost 67.6%)
    06.12 - mamy pęcherzyk z ❤️
    16.01 - I USG prenatalne🤞🙏🏻 pomiary w normie + Pappa - ryzyka chorób niskie, jedynie ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego wysokie ➡️ Acard 150 mg💊na noc, 💙?
    27.02 - (19+4) - ✅USG, 200g
    28.02-06.03 - (19+5)🏥, USG, krwinkomocz i białko w moczu.
    20.03 - (21+4) II USG, 430g dziewczynki 🧚‍♀️🌸
    22.05 - (30+4) - III USG, 1750g 🌸
    19.06 - (34+4) - ✅, 2800g 🌸
    29.06 - (36+0) - ✅, 3300g 🌸
    05.07 - (37+0) - 🏥, 3500g KTG, monitoring cukrów itp.
    17.07 - (38+4) - 🌸 Laura, 53 cm, 3750g🌸

    age.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ