X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry znak ciazowy ;D noo nie stresuj sie bo fasolce zaszkodzisz ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri prosze Cię, nie nakręcaj mnie, bo może wystarczy dac na luz i nie wkrecac sobie, a @ przyjdzie :P A tak to mozna gdybac i gdybac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem cos o tym ;) sama bylam w podobnej sytuacji. Ale szyjka bym sie sugerowala bo moja w ciagu dnia zmienia pozycje z 10 razy wiec za kazdym razem jest inaczej ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez wedruje, na wieczor zazwyczaj jest nizej, ale spawdzajac o tej samej godzinie tak jak np. dzisiaj od paru dni jest wysoko...chyba przed okresem powinna być nisko, twarda i otwarta nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie obniza dopiero pierwszego dnia okresu ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, u kazdej inaczej :P Szkoda, ze na ciaze nie ma jedynch, pewnych objawow dla wszystkich. O ile zycie byloby wtedy latwiejsze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony tak ale gdzie miejsce na nadzieje? I cudy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi nadziejami to roznie bywa, bo ile mozna byc dobrej mysli kiedy co miesiac dostaje sie kopa w tylek? W cuda owszem wierze, ale ile sie trzeba wycierpiec czekajac na ten cud? Jaka jest niesprawiedliwosc w tym oczekiwaniu, ze dla jednej z nas jest przygotowany cud, a dla innej nie? Trzeba myslec racjonalnie, serio, inaczej czlowiek moze sie nerwowo wykonczyc i nabawic jakiejs depresji :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja zawsze czekam na @ nie na dwie kreski ;p to pomaga. Nigdy nie placze i nie jest mi jakos przykro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teoretycznie tez, ale siedzi to gdzies we mnie, podswiadomie czekam na "cud" dwoch kresek i poki co nie jest mi dane. A w miedzy czasie nie chce mi sie pracowac, planowac przyszlosci, nic jakby nie ma sensu, chore to, ale tak jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem cos o tym ale obralam sobie teraz inny cel ;) wiec moze mi sie poszczesci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie zastanawialam ostatnio jakby tu wylaczyc myslenie...ale chyba sie nie da :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calkiem sie nie da. Probowalam ;D a ja mam jeszcze problem z serduszkowaniem wiec ogolnie moje starania sa na spince wiec jest ciezko ale mam nadzieje ze zajecie sie czyms innym pomoze.

    Wełenka jak chcesz w wiekszym towarzystwie pogadac to zapraszam do mojego watku. ;) ostatni podmoch wiosny ;) fajna atmosfera i wsparcie ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 13:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zajrze, wlasnie sie do pracy szykuje i zastanawiam czy po drodze kupic jeszcze testy ciazowe, tylko czy jest sens? Oto jest pytanie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup i siknij jak Ci masy nie szkoda. A jak szkoda to w poniedzialek beta i tyle ;D

  • Iwa84 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatmi okres mialam 27czerwca i do dzis sladu po okresie z ty ze 22,23,24 lipca mialam plamienia, lekko brozowe 22 lipca, a 23 i 24 sluz zabarwiony krwia taki lekko rozowy.Robilam ju 3 testy ciazowe 26,27,28 lipca i wszystkie mialy bardzo lekke kreske ledwie widoczna czy moze to byc ciaza?

  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa84 wrote:
    ostatmi okres mialam 27czerwca i do dzis sladu po okresie z ty ze 22,23,24 lipca mialam plamienia, lekko brozowe 22 lipca, a 23 i 24 sluz zabarwiony krwia taki lekko rozowy.Robilam ju 3 testy ciazowe 26,27,28 lipca i wszystkie mialy bardzo lekke kreske ledwie widoczna czy moze to byc ciaza?


    No pewnie,że może. Leć na betę, albo powtórz test za kilka dni

    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa84 wrote:
    ostatmi okres mialam 27czerwca i do dzis sladu po okresie z ty ze 22,23,24 lipca mialam plamienia, lekko brozowe 22 lipca, a 23 i 24 sluz zabarwiony krwia taki lekko rozowy.Robilam ju 3 testy ciazowe 26,27,28 lipca i wszystkie mialy bardzo lekke kreske ledwie widoczna czy moze to byc ciaza?
    Rownie dobrze moglas miec jeden cykl bezowulacyjny, ten czerwiec-lipiec, dlatego nie mialas normalnego krwawienia. Lekka kreska moze pokazywac ciaze ale nie musi, wiec jak Olye powiedziala najlepiej lec na bete bo testy czasem sie myla. Nic tylko Trzymam kciuki :D

  • Iwa84 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle bezowulacyjne zazwyczaj objawiaja sie bardzo krotkim cyklem tak jak ostatnio byl to 21 dziowy cykl i pozniej dostałam normalmie okres a teraz nic tylko te plamienia w terminie okresu i do tej pory zadnych objawow okresu gdzie zawsze bola mnie piersi ani tez obajawow ciazy.Chociaz dzisiaj cos mnie piersi zaczely bolec sa takie jakby ciezkie.Jak do konca tygodnia nie dostane okresu to pojde na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    U mnie dziwna sprawa.Moja @ przychodzi jak w zegarku w 32 dniu . Tym razem jest juz 33 dzień cyklu i nawet nie mam plamienia jak to jest u mnie zawsze kilka dni przed @.
    Zrobiłam wczoraj wieczorem test i negatyw:( .
    Nic tylko czekać jeszcze kilka dni .

    Michaś [*]04.06.2014 (20tc )♡

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ