X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wtedy nie bo powiedzial ze w ogole to pewnie pierwsza moja owulacja po odstawieniu anty i ze i tak szybko bo normalnie potrafi pierwsza przyjsc po pol roku. Kazal robic wykres i sie obserwowac i tak jak mowilam Ci wczesniej ze do pol roku powinno sie uregulowac. W tym cyklu robie progesteron i na poczatku przyszlego reszte badan i z tym do niego smigam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie bo w poprzednim cyklu plamilam 4 dni przed miesiaczka. W poatek mam 7dpo wiec robie

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Marietta mi u gina podczas usg stwierdził torbiel powiedział że to najprawdopodobnie niepęknięty pęcherzyk zlecił ca 125 wynik był w normie po @ nie było po nim śladu - głowa do góry jesteś pod dobrą opieką i gin wie co robi


    Dzięki Matylda, jak słyszę, że ktoś też coś miał podobnego, trochę lżej, że nie ja jedna wybrakowana ;) W moim przypadku lekarka powiedziała, że to prawdopodobnie ciałko żółte, jestem po @ ale boli bez zmian... może jestem niecierpliwa, chciałabym mieć za sobą to ustrojstwo... Jeszcze mnie postraszyła, żeby na pogotowie jechać natychmiast jeśli pęknie :/

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, dzisiaj jestem 17DPO domniemanej owulacji i po terminie miesiaczki - test negatyw. Zastanawiam się czy przy cyklu bezowulacyjnym cykl może się wydłużyć? Przyznam szczerze, że byłam już mocno nakręcona i niestety kolejny cios w twarz :P Na okres się nie zapowiada, przynajmniej brak takowych odczuć. Szyjka macicy wędruje, ale ciągle zamknięta. Zastanawiam się co może być przyczyną opóźninia. Wkurza mnie to bo chciałabym już @ i nie marnować czasu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mialam. Okazalo sie ze owulacja byla pozniej... Sprobuj bety testy nie zawsze wychodza ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam piatek, wiec na bete ewentualnie w poniedziałek, ale obstawiam, że @ przyjdzie, bo ciążowo też się jakoś nie czuję. Wkurzona jestem tylko, że cykle takie długie, a tutaj zapowiada się nawet dłuższy. No i zakładam, że cykl mógł być bezowulacyjny, ale nie wiem co spowodowało poślizg...:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nook ja mialam po odstawieniu tabsow tak ze cykl 26 i 28 dni a potem nagle 38. Okazalo sie ze owulacja byla pozniej i kolejny cykl znow 37 i ten tez sie zapowiada 37 teraz mam owulacje po 20 dniu cyklu.
    Pamietaj ze w ciazy nie trzeba miec objawow ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja 3 cykle z rzedu mialam regularne, przy dwoch poprzednich owulacja potwierdzona przez gin, w tym cyklu gin powiedziala, zeby dac na luz i zobaczyc jak to bedzie. I masz babo placek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to zrobil sobie z ciebie organizm psikusa ;p noo nic poczekaj do poniedzialku i lec na bete. Trzymam kciuki ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie bedzie najgorszy weekend ever, no chyba, ze @ sie laskawie pojawi i wszystko bedzie jasne :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z objawami owulacyjnymi? Obserwowalas sie w tym cyklu czy totalnie nie zwracalas na to uwagi? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwowałam i wychodzilo by ze owulacja ewentualnie 18DC była, bo test owulacyjny wykonany 17DC wieczorem mocna krecha i do tego sluz sie wtedy pojawil mega rozciagliwy...no i prawy jajnik bolał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuka za ukrytego fasola ;D poczekamy zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już straciłam wiare w ten cykl, byłby chociaż cień cienia czy coś, a tu dupa. Nic. I cycki nie bolą, wiec progesteron chyba mam niski :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mam ci zaczac przetavzac przyklady z forum? Taka dziewczyzna z ktora sie zakumplowalam w 10dpo miala cien potem kilka testow bez cienia a potem po dwoch tygodniach kreski grube ;D wiec wszystko jest mozliwe

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wierze w takie szczescie :D Serio. Cale zycie mam pod gorke, wiec szkoda nerwow :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech Cie zycie pozytywnie zaskoczy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz bedziesz w ciazy prosze o zarazenie wiruskami ;D

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ewentualnie za jakis czas :) Teraz wkurzylam sie jeszcze bardziej, bo sprawdzalam szyjke i jest cholernie wysoko i zamknieta :/

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ