X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie spóźnialski okres a negatywny test
Odpowiedz

spóźnialski okres a negatywny test

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Twoja historia budzi nadzieję. Patka to, a robiłaś wcześniej bete i wychodziła negatywnie? Jeśli tak po jakim czasie jeszcze miałaś negatyw.? Ja dziś zaczęłam odczuwać bardzo delikatnie kolejny objaw-mrowienie, czy może bardziej swędzenie na sutkach, ale możliwe, że to wina płynu do prania. @ dalej nie ma 39 dzień. Zgodnie z zaleceniem gin wczoraj zaczęłam brać luteine, ale nie wiem czy to nie błąd, podobno w ciąży nie wolno jej tak nagle odstawić. Niby założenie jest, że w ciąży nie jestem, ale nadzieja się tli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny dziś 41 dc okresu nie ma, poszłam na usg. No i wygląda na to, że nie udało się - lekarz nic nie widzi poza tym, że powinnam dostać wkrótce @. Tak więc pozostało mi czekać. Pech, że akurat w pierwszym cyklu starań tak mi się opóźnia. Podobno możliwe jest, że tak bardzo nie chcemy dostać okresu, że go "wstrzymujemy". Też tak miałyście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest;)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka tak miała. Spóźnił jej się @, z nadziejami wielkimi zrobiła na test, który wyszedł negatywnie i od razu następnego dnia dostała okres.

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również test wyszedl negatywnie a @ ma delikatne opoznienie. :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    42dc no i przyszła@. Taka trochę dziwna jak na razie, ale obserwuje pewnie się rozkręci. A zabawne w tej niezabawnej sytuacji jest to, że po tym jak mi wczoraj lekarz powiedział, że to może moja psychika wstrzymywać okres to wczoraj wiedząc już, że to raczej nie ciąża wyluzowałam i stwierdziłam, że niech przyjdzie, żebyśmy mogli próbować znowu.No i jest. Myślicie, że takie opóźnienie może wpłynąć negatywnie na owulacje w nowym cyklu? Pełna Nadzei może sie udało trzymam kciuki, ja postanowiłam, że następnym razem sprawdzę dopiero po kilku dniach spóźnienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam i okres mialam dziwny, 1 dzien plamienie potem dwa dni krwawienia zywa krwia ale po 2-3 godziny na dobe o.O a potem dwa dni plamienia. poszlam na wizyte do ginekologa, powiedzial ze wszystko wporzadku... teraz czekam na owulacje w kolejnym cyklu i swiruje ze moze jej nie byc.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    42dc no i przyszła@. Taka trochę dziwna jak na razie, ale obserwuje pewnie się rozkręci. A zabawne w tej niezabawnej sytuacji jest to, że po tym jak mi wczoraj lekarz powiedział, że to może moja psychika wstrzymywać okres to wczoraj wiedząc już, że to raczej nie ciąża wyluzowałam i stwierdziłam, że niech przyjdzie, żebyśmy mogli próbować znowu.No i jest. Myślicie, że takie opóźnienie może wpłynąć negatywnie na owulacje w nowym cyklu? Pełna Nadzei może sie udało trzymam kciuki, ja postanowiłam, że następnym razem sprawdzę dopiero po kilku dniach spóźnienia.

    Ja po wydłużonym cyklu (do tej pory nie wiem dlaczego) do 44 dni, przy cyklach 28-29 dniowych, kolejny miałam skrócony do 26 dni, ale owulka raczej była. Byłam u gina i był pęcherzyk, a później temp. skoczyła, więc zakładam, że pękł. Także nie masz się co martwić na zapas ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 u mnie tak to wygląda na razie, że jest bardzo skąpo i taka krew jakby rozrzedzona. Jeżeli to norma to nie przejmuję się. Tylko jak zobaczyłam, że przez to opóźnienie testowanie przesunęło mi się na czerwiec to strach, tyle czasu!. Alicjaaaa pewnie miałaś to co ja. Zapytałam gin o to i powiedział, że taka jest przeważnie przyczyna u bardzo wielu kobiet. Ma nam przestać zależeć i wtedy się uda...taaaa, zeby tak się dało. Teraz szczerze, żałuję, że wcześniej sobie nie wpadłam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez lekarz powiedzial ze jak jest raz krotszy cykl to potem zwykle jest dluzszy i na odwrot bo organizm cos sobie tam musi uregulowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś też tak miałam, więc coś w tym jest. Ciri22 widzę, że przed Tobą wkrótce szansa, więc załóżmy, że na następny okres długo poczekasz:) działaj:). Ja Męża mam teraz tylko na weekendy, więc nie wiem czy się uda "wystrzelić":)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kiedyś też tak miałam, więc coś w tym jest. Ciri22 widzę, że przed Tobą wkrótce szansa, więc załóżmy, że na następny okres długo poczekasz:) działaj:). Ja Męża mam teraz tylko na weekendy, więc nie wiem czy się uda "wystrzelić":)
    ja mam faceta na codzien i jak na razie nie wiadomo co bedzie i czy bede miala teraz owu i czy juz byla
    za to kolezanka ma tylko na weekendy i to nie wszystkie, ona dziecka chciala on nie i jest w 4 miesieacu teraz w ciazy, 3 misiace od podjcia decyzji o dzicko a chyba od razu w staraniach :P

  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 30 dzien cyklu i @ nie ma a test negatywny. Ale dzisiaj temp poleciala na dół wiec pewnie jutro przyjdzie. A juz tak ladnie dlugo trzymala sie temperaturka wysoko. A czlowiek i tak ma jeszcze nadzieje :-)

  • Angel28 Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kiedyś też tak miałam, więc coś w tym jest. Ciri22 widzę, że przed Tobą wkrótce szansa, więc załóżmy, że na następny okres długo poczekasz:) działaj:). Ja Męża mam teraz tylko na weekendy, więc nie wiem czy się uda "wystrzelić":)
    Moja znajoma ma meza raz w miesiacu i im sie udalo po 3 miesiacach. Wszyscy byli w szoku ze tak szybko tymbardziej ze maz zjezdza tylko na 3 dni. A wiec wszystko jest mozliwe :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel28 a jak długie masz cykle, robiłaś betę? Ja jestem jeszcze trochę zielona w kwestii rozpoznawania owulacji, więc jak się uda wystrzelić to od razu puszczę kupon na lotka;) A tak serio bardzo mi zależy ze względów zawodowych, żeby się wyrobić przed lipcem, a obawiam sie, że nic z tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zalezy zeby eraz albo za miesiac...tez praca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie niestety polskie prawo wcale nie wspiera ciężarnych. Ciri22 ja sobie od wczoraj układam w głowie plan awaryjny i staram się go polubić. Jeśli znowu zaprę się psychicznie, że ma być teraz albo kaplica to na pewno będą nici. Może też spróbuj - ja w tym msc odkryłam moc psychiki. Pewnie teraz jestem taka mądra, ale może wyluzuję trochę bardziej niż ostatnio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie umiem sie wyluzowac...

    Linka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy jest inny, ja lubię mieć wszystko zaplanowane i jak wszystko idzie po mojej myśli. A tu taki klops. Dlatego musiałam stworzyć nowy plan, inaczej bym panikowała. Pewnie stres i tak będzie, ale na pewno mniejszy. Ciri22 świetnie przygotowujesz ciało, więc na pewno uda Ci przygotować głowę:). Ty po swoim opóźnieniu owu miałaś w normalnym terminie czy Ci się poprzesuwało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie mialam owu. Wlasnie na nie czekam moze bylo moze nie. Dowiemy sie za jakies 3 dni. A czy swienie przygotowane cialo nie wiem.... raczej jem normalnie i jezdze na rowerze do pracy od pocztku marca moze to nie jest duzo ale ok 10km dziennie robie. Zawsze jakis ruch.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ