X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek27 dość ładnie to wygląda :) kiedy testujesz?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny ale Wam zazdroszczę. Mam nadzieję Zuza że wszystko będzie u Ciebie w porządku i że faktycznie urodzisz w urodziny synka:)

    Mnie już zaczyna pokluwac w brzuchu więc myślę że jutro temp spadnie. Zawsze spadała 2 dzień po odstawieniu dupka. Jutro 3 dzień więc mam nadzieję że sprawa się szybko wyjaśni bo chce już zacząć nowa dawkę clo jak najszybciej.

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Zrobiłam test płytkowy 25, bo cały dzień od 11 do 19 nie korzystałam i mało piłam i znowu bladzioch xD jak mąż wróci to dam mu do obejrzenia, bo nie wiem co ja widzę.
    Ale 3 dpo? Przecież hcg jest produkowane dopiero po implantacji...

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, piękna krecha <3 czytałam kiedyś na forum że pink test 10 nie wykrył a na bobo teście 25 była krecha :)
    Nawet kupiłam specjalnie 2 żółte na ten cykl :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka, zapłodniona komórka produkuje hcg;) inaczej żadna z nas by nie wiedziała o ciąży biochemicznej. Po zagnieżdżeniu jest gwałtowny wzrost hormonu.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe paznokcie mi też gin mówił że produkcja hcg następuje po zagniezdzeniu się zarodka, dlatego beta jest wiarygodna dopiero po ok 10 dniach od owu :) ale moze go źle zrozumiałam :)

    A ztego co pamiętam z zajęć to te pierwsze dn i'po' to są dopiero podziały komórki i zarówno morula jak i blastula nie są w stanie wytworzyć zauważalnej porcji hcg. Do tego musi być trofoblast a ten etap to średnio 5 dni wędrówki wymarzonej fasolki. :)

    Aczkolwiek mocno trzymam kciuki żeby to było to! Może miałaś owu wcześniej? :) niedługo się wyjaśni - mam nadzieję że na zielono :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 22:29

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek27 Faktycznie pięknie u Ciebie z tą temperatura :)
    Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jak zatestujesz:)

    Rożowepaznokcie może powtórz jutro test :)

    Ibishka oj naprawdę spełniłoby się moje największe marzenie:)
    I gorąco wierze, ze Twoje lada moment też się spełni, możwe nawet w tym cyklu? Bo jak dla mnie wygląda to obiecująco :) Pamiętasz jak pisałyśmy o dużej ilości śluzu tak nagle? To było w tym samym dniu i to wg mnie był jedyny objaw inny, od innych cykli:)

    Jadranka właśnie ten żółty kupił faktycznie dużo lepszy :) Mam nadzieje, że przyniesie ci piękne kreseczki- jeszcze tylko tydzień <3

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak z sanepidem - co lekarz to mówią co innego :D w sumie mi obojętnie byleby by było. No cóż, będziem sikać co kilka dni to się wyjaśni.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Czyli jak z sanepidem - co lekarz to mówią co innego :D w sumie mi obojętnie byleby by było. No cóż, będziem sikać co kilka dni to się wyjaśni.
    Wysikaj coś cudownego! :-)

    Agu27 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer co u Ciebie? Jak się czujesz? Jesteś po laparoskopii?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura się u mnie dalej trzyma ale wydaje mi się że wpływ na to może mieć jakiś początek przeziębienia. Strasznie źle się czuję ostatnio. Mogłabym spać całymi popołudniami i wczoraj po południu przez kilka godzin miałam temp powyżej 37. Mam nadzieję że dupek sprawi że cykl nie będzie znowu wydłużony jak ostatni :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 08:10

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Aniolek27 Koleżanka
    Postów: 42 26

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dziś temperatura spadła ...więc niewiem zawsze mega brzuch bolał przed okresem a dziś termin @ i nic nie czuć..tylko ta temperatura jak myślicie jak nie przyjdzie robić jutro test? Jet jakaś nadzieja?

    5797d4a935559cc35b704fd79e547c0a.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołek jeszcze nie spadła tak całkiem :) zawsze dopóki nie ma @to jest nadzieja :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Aniolek27 Koleżanka
    Postów: 42 26

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha dzięki:) obyś miała rację :) jak się nic nie zmieni jutro testuje

    5797d4a935559cc35b704fd79e547c0a.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam się nie nakręcać, a tu taka sytuacja rano: wychodzę z psem na naszą łąkę i nagle pies staje jak wryty. Patrzę na co ona patrzy, a tu bocian. Piękny wielki z czerwonym dziobem i nogami, nie więcej niż 20 metrów od nas. I się pacza :D chwilę się paczał i odfrunął. I nie byłoby to dziwne, ale u nas na wsi nie ma bocianów. Przez 8 lat jak tam mieszkałam widziałam może ze dwa razy... i nigdy nie widziałam bociana z tak bliska! :)
    Jeżeli tym razem się udało to powiem dziecku że jego/ją naprawdę przyniósł bocian <3

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka byłoby co dzieciom opowiadać :D mam nadzieję że coś podrzucił Bociek:-)

    U mnie temp chyba jest od jakiegoś przeziębienia lub coś w ten deseń, bo wprawdzie brzuch dziś mało boli w porównaniu z np poniedziałkiem, ale wydawało mi się że widziałam przedtem w łazience pierwsza kropkę z plamienia :-(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka trzymam kciuki mi tak bociek przyniósł synka :D Prawie auto mi staranował:P

    Ibisha a testujesz jutro? I tak Cie podziwiam, że dziś nie testujesz bo ja to z tych w gorącej wodzie kompanych :)
    Nie przyjmuje do wiadomości żadnych plamieć - kurcze może zrób jednak jutro bo jak fasolek jest to może dupka mu trzeba

    Aniołek27 trzymam mocno kciuki, żeby temp jutro pięknie odbiła i za piękny test oczywiście też :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza nie testuje bo nie wierze żeby coś było. A testy mnie doluja strasznie. Zawsze nawet jak jest nagtywny to sie ludze ze to moze za wczesnie czy cos. albo ze cos ze mna jest nie tak. przecież nawet przy becie powyzej 70 nie było nawet bladziocha drugiego.
    Cały czas skupiam sie na tym ze jesli by cos bylo to by byl slad w piatkowej becie lub tescie poniedziałkowym. Jeśli jutro temperatura sie utrzyma to kupie test i w piatek zrobie, ale gdzies podswiadomie wiem ze ona zacznie spadac tylko po cp mam cykle wydluzone :(

    Nie wiem czy to mnie po prostu jakąś choroba nie bierze tylko się tak licho zbiera. Teraz miałam w buzi 37.17 a kupiłam drugi termometr żeby zmienić miejsce pomiaru i w pochwe 37.6 - to aż taka jest różnica między tymi dwoma miejscami??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 15:56

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy zuza powtarzasz bete??:-)


    czyli jednak wyrobilas sie z ta felerna umowa ;) i dobrze tak tym "dziadom" z Twojej pracy :D teraz powinnas za to wypowiedzenie z uśmiechem na buzi zaniesc im L4;-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja przy owu w ustach mialam max 36,7, a jak zmienilam miejsce to max 36,9 wiec różnica spora, w ustach też wieksze wahania były. Ja np. teraz za dnia mam max 37,4-37,5 w pochwie i też po ovu tak bylo :)

    Robilam bete dzis i w piatek powtorze :) właśnie dostalam wynik 240 <3 400% urosło i troszkę stresu ze mnie zeszlo :)

    W pracy bankowo sie "uciesza" w zyciu nie zostalam zwolniona, a teraz dwa razy w tej samej firmie polecę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 16:34

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ