Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuu dziewczyny beta 61 <3 <3 <3

    Jak zwykle trzymają mnie w niepewności i progesteronu nie dali :/

    Jadranka, Różowepaznokcie, nick nieaktualny, ibishka, emi2016 lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza cudowne wieści! Gratulacje kochana! To dupka bierzesz dalej? Dzwoniłaś do gina?:)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dzwoniłam ogólnie kazał mi brać jeśli test bedzie pozytywny :)
    Wiec biore biore

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie! Widać było ze to nie taki bledzioch jak ostatnio :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje :* obysmy wszystkie posypaly pozytywami w tym miesiacu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza pocichutku gratuluję! Teraz musi fasol być 9mc w Twoim brzuszku :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 23ng, Boże nie pamietam kiedy tak ze szczęścia płakałam, a modlilam sie o chociaż 15. Teraz juz nic nie pozostaje jak tylko spokoj, cierpliwe czekanie i modlitwa, zeby sie juz nic nie wydarzylo

    Jejku dziewczyny dziękuję za kciuki i ogromne wsparcie <3 bez was pewnie dawno bym sie poddała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 19:20

    Jadranka, ibishka lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tej radości Zuza i ja zatestowałam xD za wcześnie oczywiście, ale rzekomo test wykrywa dwudniową ciążę. Raczej mi odwaliło, ale jakiś cień cienia cieniem widziałam :D masakra

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowepaznokcie trzymam kciuki, zeby to nie byly zwidy :D

    A czemu wcześnie, ktory to dzień?
    Ja ogólnie tez jestem ciekawa jak to dziala, bo z synem test wyszed 16dpo tyle, że ja wtedy nie mialam paranoi i pierwszy negatywny pewnie odrazu wyrzucilam, a nie jak teraz za kazdym razem pół dnia pod tysiacem kątów na niego patrzyłam :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowepaznokcie wrote:
    Z tej radości Zuza i ja zatestowałam xD za wcześnie oczywiście, ale rzekomo test wykrywa dwudniową ciążę. Raczej mi odwaliło, ale jakiś cień cienia cieniem widziałam :D masakra

    Trzymam kciuki!
    Co to za testy? Jaką mają czułość w liczbach?

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam zestaw bobo test strumieniowy i plytkowy. Jest 14dc, 3dpo dopiero w maxie xD takze na pewno mozg plata mi figle. Czulosc z tego co pamietam 10 i 25, robilam strumieniowy.

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe paznokcie może to jakieś proroctwo kreska 3 dpo:)

    Haha za to ja może nie umiem robić testów że mi nie wychodzą, :) jak przy bęcie 70 tydzień po cp mi nie wyszło to może po prostu robienie testu mnie przerasta :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 15:32

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny zarazcie jakimiś wiruskami:-( ja dziś 26 dc, 2 dni po odstawieniu dupka. Temp rano 36.74 a Teraz 37.36 wiec jeszcze się trzyma więc @pewnie dopiero koło czwartku..wczoraj mnie znowu dołek złapał :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 15:43

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce wirusy :(

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście byłam w rossmannie i 3 testy kupione :D teraz z tydzień poczekam. Dużo śluzu kremowego tuż po rozciągliwym i boli mnie jak na miesiączkę :D wcześniejsze 3 cykle aż tak nie miałam i w ogóle po cyklu bezowulacyjnym teraz szybciutko śluz płodny i taaaaki pięęęękny jak nigdy. Bez suplementowania żadnego. Owulka płata figle, ostatnio była 16,18,brak i teraz ok. 11 dc. Organizm jest zadziwiający.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka chetnie powysylam jak tylko jutro sie upewnie :)
    Apropo czułości testów to zbaranialam dziś rano zrobilam 10 i kreska ciut ciemniejsza niż wczoraj, ale bez szalu więc po drodze M kupil pierwszy lepszy bobotest 25 zrobiony ok 18 i kreska ciemniejsza niz na 10 :O
    Ten na dole to 25, wiec nic nie rozumiem
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/708a7f1fed17.jpg

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 235

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro termin @ i mam trochę spięty tyłek :/
    Na pewno jutro zrobię bete nie wiem tylko czy robic progesteron czy lepiej np. w piatek?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z progesteron em się moim zdaniem wstrzymaj :) skup się na becie 3x co 2 dni :-) i jak będzie przyrost ok to nie ma sensu robić progesteron :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Aniolek27 Koleżanka
    Postów: 42 26

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę się przyłączyć?
    Ja jutro mam planowany @ ...czekam ale temperatura zrobiła mi dziś psikusa możecie spojrzeć na mój wykres ? Co myślicie? Czasami lekko cmi brzuch przez chwilę ,piersi bolą raz mega mocno raz lekko ... pozdrawiam:)

    5797d4a935559cc35b704fd79e547c0a.png
  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test płytkowy 25, bo cały dzień od 11 do 19 nie korzystałam i mało piłam i znowu bladzioch xD jak mąż wróci to dam mu do obejrzenia, bo nie wiem co ja widzę.

    I dawaj znać jakie wyniki bety :)

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ