X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza a to z porannego? Czy nie? Powtórz jutro z rana! Trzymam kciuki!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałan że to nie z porannego.. Jeju Zuza trzymam kciuki! Jestem pewna że jutro będziesz mieć rano wybuch radości!

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka dziękuję za kciuki ojj bardzo się przydadzą :) ja dopóki nie zobacze 3 przytastających bet to nie rozpalam nadzieji :)

    Jesli zrobie proga przy dupku to wyjdzie tylko moj naturalny protesteron tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 15:46

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, u mnie kiepsko.. beta wzrosła. Jutro USG i decyzja co dalej. Ale raczj skończy się laparoskopią :(

    Zuza, duphasron to sztuczny progesteron i nie powinien zawyzaż wyniku badania. Zatem wynik pokaże Twój naturalny progesteron. Przynajmniej z tego co do tej pory wyczytałam :) Trzymam kciuki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!!!

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam kupujac test na jutro i kupilam drugi tańszy :)
    Zrobiony godzine temu, cos tam jest, ale był tak tani, że nie wiem czy można mu wierzyć
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/059eadd13666.jpg

    Jest jest! Powodzenia jutro i spokoju na najbliższe dni

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ibishka dziękuję za kciuki ojj bardzo się przydadzą :) ja dopóki nie zobacze 3 przytastających bet to nie rozpalam nadzieji :)

    Jesli zrobie proga przy dupku to wyjdzie tylko moj naturalny protesteron tak?
    Tak tak. On nie na wpływu na naturalny progesteron :) pytalam o to gina ostatnio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 18:18

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie czuje masakryczie. Brzuch mnie cały czas boli jak na @ . Plus czesto tak dziwnie - nie wiem jak to okreslic - tak skubiąco?? strasznie mi wyobraźnia przez to szaleje :( zdarzało się wam żeby okres sie tak objawiał zblizajac? kurde głupie jest to, bo przeciez dzis wieczorem ostatnia tabletkę dupka biore wiec @ jeszcze sie nie powinna objawiac. martwie sie tym dziwnym bolem :(

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ibishka, u mnie kiepsko.. beta wzrosła. Jutro USG i decyzja co dalej. Ale raczj skończy się laparoskopią :(

    A nie wiesz czy beda miec w planach usuwac cały jajowod czy tylko go oprozniac?? trzymaj się kochana. wiem ze to paskudny czas dla Ciebie ale musisz byc silna. bardzo szybko się pozbierasz, uwierz mi.. czas leczy wszystko. mam tylko nadzieje ze szybko skonczy sie ten koszmar i sprawa ruszy w jedna lub druga strone!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer Trzymaj się Kochana :(
    I nie trać nadzieji! Teraz nie jest najlepiej, ale napewno wszystko szybko się zmieni <3

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ja chyba nigdy tak nie miałam z resztą u mnie brzuch mocniej to dopiero podczas @ boli. Dziś ostatnia tabl dupka to testujesz jutro?

    Ja dziś chyba nie zasne dałabym wszystko, żeby się w końcu udało, ale też tak okropnie boje się znowu powtórki z "rozrywki", że dosłownie mnie to paraliżuje

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, jajowód chcą zachować ale to się pewnie okaże w trakcie laparoskopii w jakim jest stanie. Będę rozmawiać z nimi przed, żeby ratowali co się da.

    Dzięki Dziewczyny za wsparcie :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza mam nadzieję że noc szybko zleci. Zobaczysz że to będzie szczęśliwy finał. Zawsze brakowalo czegos na podtrzymanie a Teraz miałaś dupka, więc do trzech razy sztuka! Wierzę że jutro będą u Ciebie dwie krechy i zaraz potem dzwoń do gin czy masz dalej brać dupka!

    Tak. Dziś wieczorem ostatnia tabletka. Zrobię rano test, ale tak raczej dla świętego spokoju że zrobiłam. Ta beta mnie ściągnęla w piątek do parteru więc nie mam nadziei za bardzo.

    Summer będzie wszystko dobrze! W razie czego jeden jajowod przy dwóch jajnikach daje rade więc nic się nie martw a lekarze na pewno zrobią có w ich mocy żeby finał był jak najbardziej korzystny dla Ciebie!
    Ordynator w moim szpitalu cały czas kazał mi się kurczowo trzymać myśli że to wszystko jest plusem w postaci informacji, że jesteście w stanie 'zrobić sobie dzidziusia'. Więc teraz ja przesyłam Tobie ten przekaż!
    Mam nadzieję że szybko wrócisz do formy.
    Myślałam że to dłużej zajmuje. Z początku nie mogłam się pozbierać, a teraz mi się to takie odległe wydaje. Tylko raz w piątek Miniony miałam taką głupia myśl, że gdyby się to wszystko wydarzyło tak jak powinno to byłabym w 15 tyg. Znałabym już płeć itp.. Ale te paskudne myśli które pewnie i też w Twojej głowie się przesuwaja musimy odrzucać i starać się szukać nadziei i pozytywów na przyszłosc. Będzie dobrze kochana!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 20:45

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Zuza trzymam ogromnie kciuki :) to musi być to!

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no jest :D!!!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ac609c06400.jpg

    Boże co to byla za noc :/ budzilam się co 30min i jestem ledwo żywa
    Lece dziś na bete i progesteron przede wszystkim, za ten drugi proszę trzymajcie kciuki
    Chybs pójdę na kolanach na Jasna Górę, nie mam lepszego pomysłu jak sobie pomóc

    Różowepaznokcie, ibishka lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza gratulacje! Leć leć, trzymam kciuki! <3

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna krecha! Nie puszczam kciuków :)
    Ibishka, a jak u Ciebie?

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka u mnie jak zwykle :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 bardzo mi przykro :(

    ibishka Twój progesteron bardzo ładny!! ale chyba niepotrzebnie lekarz Cię nakręcał swoimi słowami. Mój mówił, że ok 20 to dobry wynik, po prostu. Kiedyś miałam powyżej normy labo, koło 30, też się już ekscytowałam i oczywiście nic z tego nie wyszło. Dlatego teraz do wszystkiego podchodzę na chłodno. Ale nie przekreślaj jeszcze cyklu bo do @ daleko, wszystko może się zdarzyć! :)

    Zuza_22 gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ja mocno wierze, że sie uda zobaczysz <3

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ