X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej, czekolada :)
    kama - super, nowy cykl - nowe nadzieje!
    Oby dla każdej z nas ten moment przejścia ze starego w nowe okazał się magicznie zielony.

    kkkaaarrr - takie "nietypowe" cykle też się zdarzają. Ja generalnie mam książkowe cykle, a któregoś razu na usg wyszło, że owulacja była 6/7 dc!

    Po prostu magia i niech zielone choinki dadzą nam zielone kropki, czy coś ;)

    Ja już coraz bardziej w wirze świątecznych przygotowań. Ostatnie porządki, zakupy, spotkania opłatkowe z przyjaciółmi... I dobrze, bo przynajmniej mam mniej czasu na rozmyślanie. Moja głowa należy niestety do tych, którym wciąż kołaczą myśli "Uda się czy nie????" - nie ma znaczenia, jaki to dzień cyklu :/
    Jutro jeszcze muszę się załapać na wizytę u fryzjera a potem to już piekę i gotuję :) :) :)
    Pięknej niedzieli, dziewczyny!

    czekolada lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada- Witamy <3 ;* Jasne ze mozesz sie wprosic ,czemu by nie ;)
    kama- to teraz tylko czekac az @ minie i dzialac :D! Powodzenia <3 ;*
    Skabarka- Niech twoj synus szybko wraca do zdrowia ;*
    Nasz synek spal wczoraj u babci, wiec wyspalismy sie tej nocy =) Zato dzisiaj troche zabiegany dzien, z rana po synka, potem bylam u swojej mamy na cmentarzu a zaniedlugo przyjezdzaja goscie na kawe. Wiec wpadam tylko na chwilke zobaczyc co u was :D A moj wykres dalej sobie zemna robi co chce, i mysle ze sam sie wacha co do owulki.. raz wyznaczyl mi ja w 13 dc a teraz znowu na 15dc..Dzisiaj byl skok, wiec troche nadzieji mi to znowu dalo.. Juz sama nie wiem..w wigilie mam dostac @..ciekawe co z tego bedzie. Zycze milego popoludnia kochane <3 ;*
    Zajrze do was wieczorem :D Buziak :*

    czekolada lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna oby @ nie przyszła.
    Kkkaaarrr moze się tak zdarzýć więc spokojnie.
    Słuchajcie mam pytanie USG mam wykonac miedzy 5 a 10 dniem cyklu. Niestety udalo m8 sie zapisac w 11 dzien cyklu. Czy to może wpłynąć jakoś na wynik badania?
    Sorry za brak polskich liter ale pisze z tel.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, Lianna dzięki za komentarz. No dobrze, to wychodzi na to, że w tym cyklu zamiast odliczać i planować po prostu trzeba zintensyfikować serduszkowanie żeby 'trafić' bez względu na to kiedy szanowna owu zamierz się pojawić :)

    BeriBlue, Lianna lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama widzę że @ nareszcie się pojawiła :-) No i super, nowe staranka czekają :-) Kurcze dziewczyny w tym pędzie przedświątecznym nie mam nawet czasu tu zaglądać na bieżąco :-D A to zakupy, a to choinka, same przygotowania dookoła.. Czas się kurczy a tu jeszcze 3 dni do pracy po 10h :o Przynajmniej nie mam czasu na zadręczanie się myślami o upragnionej fasolce :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My choinkę ubraliśmy ale zabrakło nam bombek :p i szukam gdzie by tu w miarę tanio dokupić, właśnie pomału jadę w stronę domu. Kupiłam sobie za to sukienkę i jestem happy :)

    Ja też prawie na nic czasu nie mam. A dzisiaj jeszcze multum rzeczy na głowie. Ehh. Mój M. Dzisiaj w pracy i nie ma kto mi pomóc.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też wygnało z domu dzisiaj po ostatnie zakupy i po choinkę ;-/ masakra jakie tłumy!!! dobrze że większość zakupów zrobiłam wcześniej i teraz tylko ostatnie drobiazgi zostały :) także choinka stoi już ubrana, zakupy są, sprzątać będę 22 bo wcześniej i tak nie ma sensu - młody mi taki bałagan robi w domu, że utrzymanie porządku to wyzwanie ;)

    kama myślę że 11dc to nie będzie aż takie różnicy :) ważne żebyś usg zrobiła :)

    Spadek endorfin mam - a w zasadzie ich nie mam dzisiaj ;-/ mam taką jazdę z humorami że to się w głowie nie mieście, wściekam sie od rana, wybucham o wszystko złością albo płaczem, sama ze soba wytrzymać nie mogę ;-/ brzuch mnie boli jak na @... PMS mnie dopadł :(

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to co najwyżej miałam ochotę wybić te tłumy w centrum handlowym. Na mojego M. też się wkurzyłam ale akurat miałam do tego podstawy. Odbyliśmy bardzo poważną rozmowę i mam nadzieję że weźmie sobie to wszystko do serca.

    Mój piernik właśnie siedzi w piekarniku. Tak wiem trochę późno ale czasu nie było. :/ W ogóle jak coś z niego wyjdzie to będzie cud. Wszystko miałam pod górę. Rozlałam kawę, skorupka jajka mi się rozwaliła i trochę żółtka mi wpadło do białka, w następnym jajku trochę białka mi wyleciało, mąkę rozsypałam. Kurde no chyba nie mój dzień. Dziwne że jeszcze nic mi z rąk na podłogę nie wyleciało :/

    łapię fluidy. W tym cyklu nie ma innej opcji jak zielony kropek :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak tak ! :-) Musi być zielony kropek :-) No ja już też mam choinkę ubraną :-) ufff przed chwilą skończyłam stroić wszystko w domu :-) Usiadłam dopiero :-D Teraz trzeba odpocząc bo jutro do pracy :-( Mój M ma już wolne przed świętami to na niego spadnie robienie ostatnich porządków przedświątecznych :-) Mam nadzieję że podejmie się tego wyzwania :-D

    skabarka lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My musimy dokończyć choinkę. Ja dzisiaj po całym szalonym dniu wreszcie mogę na chwilkę usiąść. Już nie tkne dzisiaj prasowania. Mój ból brzucha mnie wnerwia a plecy już mnie mega bolą. Wzięłam nospe i mam nadzieje ze przejdzie.
    Kupiłam dzisiaj w Żabce Jobelle mandarin chees cake. Dosyć ciekawe w samku trochę jak biszkopt, jakieś kawałki ciasta i owoców w tym. Mam jeszcze Jgobella cherry i bluberry muffin. Jakaś edycja limitowana :D Zazwyczaj nie chodzę do Żabki ale dzisiaj wyjatkowo.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do nas na wieczór przyszedł przyjaciel, wypili z P po piwie, posiedzieliśmy, pośmieliśmy się - dobrze mi to na głowę zrobiło :)

    Poz!omka. lubi tę wiadomość

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie dzisiaj na wieczór też goście zawitali na piwko :-D Ja dziś nie pijąca, ale za to wczoraj wreszcie się mogłam napić i odstresować trochę :-) Czasem tak trzeba, żeby nie myśleć za dużo o tym wszystkim :-)

    skabarka lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja piłam :D karmi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z goscmi zostalo na kawie i ciescie =)
    I poraz chyba czwarty owu f zmienil mi dzien owulacji :/ Tym razem na 19 dzien cyklu. Juz nic z tego wykresu nie rozumiem.

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh... Znalazłam malutką chwilkę, aby tutaj zajrzeć! Ostatnie dni to prawdziwe wyzwanie, poza świętami mam jeszcze remont w pełni, więc jestem cały czas "między garnkami" a "układaniem kafelków".

    Żeby było mało to jeszcze dzisiaj mam gin'a, postanowiłam mu się 'poskarżyć', że nam się nie udaje od jakiegoś czasu, może da mi skierowanie na badania. Mam teraz kilka dni urlopu, więc chcę to wykorzystać na ewentualne badania. Przy okazji, orientujecie się może czy mój gin może dać skierowanie mojemu M na badania?

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego to nie wiem. :/ Ale zapytaj. :)

    Ja dzisiaj wariacki dzień. Jadę zaraz przez pół Warszawy po prezent dla mojego M. potem lecę do pracy, potem do rodziców po konfiturę do piernika i jeszcze muszę przełożyć dzisiaj tego piernika. O dziwo wyszedł nawet w miarę. Robiłam lepsze, ale no cóż nie zawsze musi wyjść idealnie :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi dzisiaj zostało sprzątanie mieszkania :) obiadem zajmie się P... także ja mam spokój ;)

    kama005 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się sprawnie przebić przez miasto i zmieścić w swoim założonym czasie dojazdu :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo to szacunek :) ja dopiero wieczorem pojadę po synka, bo chciał jechać do babci - P go rano zawiózł :) mam nadzieję, że wieczorem już spokojniej na drodze będzie :)

    jutro idę na badanie progesteronu bo będzie 7dpo - nie wiem czy jest sens skoro biorę lutkę, ale gin kazał zrobić to zrobię ;)

    szkoda że za wcześnie na ewentualną betę, nie musieli by mnie za tydzień kłuć ;) a że się boję piekielnie igieł to wcale mi się nie uśmiecha łazić na badania i spuszczać krew co tydzień ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż jak tak sobie teraz popatrzyłam na wykres... to 7dpo jednak jest dzisiaj!! bo zapomniałam że OF zmienił mi datę owu ze trzy razy... kurde... iść na ten progesteron jutro skoro to 8dpo będzie???

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ