X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła jutro :) myślę że nie powinno być jakiejś ogromnej różnicy. Nakwyżej lekarzowi zaznacz że to 8dpo bo tak wyszło i tyle. Ja jutro idę na zbadanie poziomu hormonów bo mi kazała w 3dc.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to będziemy razem cierpieć bóle i katusze przy spuszczaniu krwi ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Przy okazji, orientujecie się może czy mój gin może dać skierowanie mojemu M na badania?

    Myślę, że tak. Mój lekarz mi o tym mówił, prezentując plan działań na najbliższe miesiące - najpierw podstawowe badania u mnie, potem badanie partnera.

    skabarka, jasne, idź na badanie. Inaczej będziesz czekać do kolejnego cyklu :/

    Udało mi się trafić do fryzjera. Zakupiłam ostatnie prezenty. Czekam teraz na mojego nieMałża i planuję jakiś miły, spokojny wieczór z nim <3
    A kuchenne szaleństwa od jutra rana. Choć i tak wiem, że będę tu zerkać, to już nałóg ;)

    PWZJp2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i orzekł co następuje. Nie ma powodów do niepokoju, rok starań jeszcze nie minął więc nie myśleć, nie szukać u siebie chorób tylko serduszkować z 'z przyjemnością'. Jak już koniecznie chcemy się czymś wspomagać to robić testy owulacyjne i przebadać partnera "bo to nigdy nie zaszkodzi". Dał skierowanie i kazał wrócić z wynikami.

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka mnie można kłuć. Jakoś mnie to nie rusza :D Zawsze panie się dziwią kiedy nie odwracam głowy ;p

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, zazdroszczę ;) moim sukcesem w tej kwestii jest to, że od niedawna nie mdleję przy pobieraniu krwi. I nie mogę się nadziwić, jak spokojnie sobie marzę o momencie, kiedy będzie po co iść na badanie bety :D

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja przy pobieraniu nie mdleje, ale okropnie sie tego boję i zawsze serce mi jak głupie wali ;) ale co zrobisz, trzeba to trzeba ;)

    tylko muszę w sobie zwalczyć chęć zrobienia bety, bo tylko się zdołuję - raczej za wcześnie na jakikolwiek wynik ;) to tak jak z robieniem testów sikanych - wiem że będzie za wcześnie, wiem że nic nie wyjdzie ale i tak je robię, a później się dołuję że faktycznie nic nie ma ;) ot głupia ja, głupia ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty masz dziś taki ładny skok temperatury, że przynajmniej jest jakiś powód do optymizmu :)
    Nie potrafiłam się dziś powstrzymać i zakupiłam testy w Rossmanie... tak na zapas, korzystając z promocji i ostatnich szczęśliwych wyników innych użytkowniczek naszego forum. Byłam tak przekonująca, że na kupno skusiła się też moja koleżanka, która wcale się nie stara ;)

    kama005 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Lianna rozbawiłaś mnie :D
    ja wczoraj kupiłam bobo testy w aptece - w jednym opakowaniu są dwa testy - jeden strumieniowy o czułości 10 i drugi płytkowy o czułości 25 :) także w sumie mam 2 takie i 2 takie ;) i jeden pink test... także zabawa do końca roku gwarantowana :D

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe przywitanie :-)
    Co do testów to mam jeden w domu i na razie nie bedę kupować :-P
    Jeśli chodzi o magię świąt na pewno coś w tym jest my ostatnio jak serduszkowaliśmy nie czułam nacisku że trzeba a były takie momenty.
    Tak bym chciała aby udało się :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam żadnych testów ciążowych. Będę musiała się w nie po owu zaopatrzyć ;)
    My dzisiaj po północy pojechaliśmy do Tesco z nadzieją że nie będzie kolejek. Tia... tłum ludzi chyba wpadl na ten sam pomysł. Po zakupach i wrzuceniu wszystkiego do lodówki nowe mleko mi się już nie zmieściło. Dobrze że może stać w temp pokojowej :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za pare dni mam termin @ i nie mam jak narazie ani jednego w domu :/ Ja to zawsze boje sie przed kupowac, bo potem mnie kusza zeby je zrobic :/ Tyle razy juz robilam dwa dni lub dzien przed @ i tylko rozczarowanie, od tego czasu postanowilam nie kupowac zadnego przed spozniajaca sie @ .. takze pewnie zatestuje jako ostatnia lub wcale jesli @ sie pojawi :/ Ale za was trzymam kciuki. Kiedy testujecie ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    melduję sie już po upuszczeniu krwi ;) aż mi się niedobrze zrobiło ze stresu ;)

    ja te testy mam i jak je robie to i tak z założeniem że nie wyjdą ;) więc stresu jako takiego przed robieniem nie ma, tylko dołek jak jednak jedna krecha wychodzi ;) ale te dołki są krótkotrwałe na szczęście - ot nie wyszło to nie wyszło :) co zrobisz, nic nie zrobisz :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już raz pobrano krew. Pani chciała żebym siedziała godzinę w placówce na co jej powiedziałam że nie ma mowy i że idę do domu. Już wróciłam i idę zaraz na kolejne pobranie.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa razy w ciągu dnia?!?!? o rany, zeszłabym na zawał ;)

    mi się niedobrze po pobraniu dzisiaj zrobiło, śniadanie dosłownie na siłę zjadłam, kawy dwa łyki wzięłam.... i jak sobie myślę o wynikach to aż mi się wszystko skręca w środku ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bez przesady :D Ja to nie wiem jak można mnie tak głodzić z rana :P Wróciłam i normalnie zjadłam całe śniadanko. Mój M. zrobił mi taką kawę że nie wiem czy da się ją w ogóle wypić :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no widzisz a mnie to tak stresuje że łażę jak potłuczona ;) ja dzisiaj tylko bułeczkę i jogurt wcisnęłam, a kawa smakowała okropnie więc dwa łyki i do zlewu... stres mnie wykończy ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    A kiedy macie wyniki?
    Katarzyna, ja testuję dopiero jakoś w połowie stycznia ;) Na razie to prędzej mi się przydadzą testy owulacyjne. Tam przynajmniej widuję piękną drugą krechę :D

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj :) Będę wiedzieć czy hormony mam w normie :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, daj znać!
    Teraz to już czas się zabrać za pieczenie i inne atrakcje kulinarne.
    Dzisiaj to ja mam atak endorfin. Normalnie nie mogę się przestać śmiać :D

    PWZJp2.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ