X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Życzę przede wszystkim aby ten czas był radosny, wymarzony spędzony w gronie najbliższych :-) aby wszystkie troski i zmartwienia odeszły w kąt a przede wszystkim życzę dużo cierpliwości :-) i oby w przyszłe święta to był Nasz Czas! <3 :-)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Choinka w pełni", do dzieła miłe panie, do dzieła, bez wymówek :P

    Frelka lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jak tam po wigilii ? U mnie oprocz tego, ze ledwo chodze z przejedzenia to spoko :D

    toreadorek lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z przejedzenia i niewyspania. To drugie dzięki ludziom kręcącym się po klatce schodowej i wydzierającym się do tego, co powodowało że nas pies non stop czekał od 1 do 3 w nocy.

    Ja jeszcze 2 dni @ a potem same przyjemności i oby owocne :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech sie szybko konczy i wtedy do dziela ! :D Ja napewno zaniedlugo sie z nia przywitam ( @ ) .. Lecz nie narzekalabym gdyby o mnie zapomniala :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej dziewczyny :) ja się ledwo toczę :D co roku się w Święta pilnowała, a w tym roku sobie odpuściła i poświętowałam ;)

    za trzy dni na bete ide... oszaleje do tego czasu....

    katarzyna a jak Twoje odczucia przed terminem @??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak narazie nie czuje sie ani ciążowo ani jak na okres..ciężko mi to odróżnić..brzuch nie boli..piersi też nic a nic..temperatura też taka sobie, jutro pewnie jeszcze niżej spadnie..ty jak sie czujesz? Tempka nadal wysoko ! :)Trzymam kciuki za bete, oczywiście od razu daj tu nam znać !! :D :) życzę wam kochane jutro mile spędzonego dnia <3 Uciekam do łóżka, padam z nóg.Dobranoc :) <3 ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja temp wysoko bo lutkę biorę ;) także ja się w tym cyklu nie sugeruję niczym. Fakt, że w tamtym cyklu po owu też miałam wysoką temp i bez lutki, ale miałam też jak co miesiac kilka stałych objawów przed @... więc wnioskuję iż lutka moja odczucia zaburzyła, bo ponoć tak sie zdarza :)

    no ja bym chciała iść już spać, ale syn podjarany nowymi zabawkami ani myśli sie położyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek też sie bardzo cieszył. Nie wiedział czym sie zacząć bawić. No i jeden prezent musiał mieć dziś blisko łóżka :) Nawet czasu nie miał żeby zjeść :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) I ja mam dość obżarstwa, ledwo mam siły na cokolwiek!
    Jutro nic już chyba nie tknę ;)
    Czekam już na owulację, więc póki co przynajmniej nie doszukuję się żadnych objawów...

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna owocnej owulki <3 ;*
    Ja czuje ze dzis znowu bede sie opychac :D Dzisiaj jedziemy do siostry na obiad :D Aaa co mi tam swieta sa, odchudac sie bede po :P Lub wcale gdyby pojawil sie groszek =)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj do rodzinki mojego M. jedziemy, ale alleluja popołudniu więc będziemy krócej siedzieć :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój M w pracy do 17, więc ja sama z synusiem :) oglądamy sobie od rana bajki świąteczne, jemy bardzo świąteczne śniadanie - tosty ;) może później przejdziemy się do dziadków... :) ale póki co odpoczywamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj D. tez mial dzisiaj pracowac,ale zostal z nami w domu =) My tez przedwczoraj ogladalismy Kevina a wczoraj tupot malych stop :D wlasnie leci powtorka na tvn :D

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, umieram z przejedzenia, choć tak zupełnie uczciwie wcale dużo nie zjadłam, nawet nie spróbowałam wszystkiego, ani w wigilie, ani wczoraj... Idziemy z moim M dziś na mały spacer, może uda się spalić choć odrobinę świątecznego obżarstwa.

    U mnie owulka w tym cyklu chyba jednak przyjdzie 'planowo' choć dawała nieśmiałe oznaki niemalże od początku cyklu i myślałam, że zawita wcześniej. Dziś 14dc, ostatnio była 16/17. Mogłaby być tak miła i nadejść na przykład już dziś lub jutro :) wtedy, jakby się udało to by była taka prawdziwie świąteczna fasolka :D

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak masz 2-3 dni do owu to stosunkowo udanych starań życzę :D

    powiem Wam, że w sumie to ja też dużo nie zjadłam, ale jednak świąteczne jedzenie jest ciężkie i chyba to mi głównie przeszkadza i powoduje uczucie ciężkości. Na co dzień raczej lekko i zdrowo jemy, a kapusta z grzybami, pierogi, smażone ryby, a w pierwszy dzień świąt mięsa, sałatki z majonezem... to całkowite przeciwieństwo tego co preferujemy ;)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jeszcze świątecznie :)

    Od 19 grudnia przestałam mierzyć temperaturę, obserwować się, nawet testów owulacyjnych nie robiłam :P Postanowiłam oddać się w ręce Świątecznej Magii :) Dobrze mi z tym, nawet bardzo. Pierwszy raz od tego czasu zaglądnęłam na OF (i w ogóle na internet) i dziś zaznaczyłam jedynie śluz :P ;)

    Życzę Spokojnego, drugiego dnia Świąt! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2014, 13:32

    skabarka, Molekuła lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dzisiaj znowu za duzo najadlam :/ salatka z majonezem, kapusta.. ryba..czuje sie jak slon. Ale od jutro trzeba sie troche ograniczyc =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia mnie tak wzdęło że wyglądam jak słoń ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj za dużo nie zjadłam. Chyba jestem totalnie przemęczona i przejedzona :P

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ