X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem kiedy będę testować :-( miałam podany pregnyl podwójną dawkę nie czułam praktycznie bólu owulacyjnego jedynie delikatne kłucie a moja tempka nic nie wskazuje że odbyła się ovu :-( to mój pierwszy cykl kiedy mierze i chyba nie potrzebnie bo nic z tego nie rozumiem albo mierzę niewłaściwie albo faktycznie nie było

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jeszcze za szybko u ciebie na owulke

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada, spokojnie! Skok temperatury może być do trzech dni po owulacji lub przed nią (jakoś tak czytałam tu na forum).
    Dla mnie też pierwszy cykl z mierzeniem temperatury był ogromnie stresujący. Nie musiałam nic zapisywać, bo pamiętałam każdy szczegół. Nie minęło wcale dużo czasu, a widzę, że bywają tak nieciążowe/nieowulacyjne wykresy zakończone zieloną kropką...
    A od stresu tylko hormony skaczą i wszystko utrudniają!
    Wysyłam Ci wielki wór endorfin, ho ho ho :D :D :D

    czekolada lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! Ja dziś od rana w kuchni i dopiero teraz usiadłam do kompa w innym celu niż sprawdzenie przepisu.. Jestem z siebie potwornie dumna, jestem urodzonym beztalenciem kulinarnym, a zapowiada się na to, że udało mi się zrobić kilka całkiem jadalnych rzeczy :)

    W ogóle muszę wam się przyznać, że jakoś tak inaczej jest w tym roku. Ja generalnie zawsze głośno mówiłam (nie linczujcie mnie proszę!), że nie znoszę świąt, a w tym roku jakoś tak inaczej, mam ochotę coś zrobić, przygotować, dużo niepodobnej do mnie pozytywnej energii.
    Chyba po trochu zakładając ten wątek sama sobie wmówiłam, że tegoroczne święta będą super i, 'stuk puk w niemalowane', chyba póki co to działa :)

    Moja temperatura, natomiast, dziś zwariowała. Ustawiłam budzik na 7.30, mierzę a tam 36,3. Poszłam spać dalej. Wstaję przed 9 i znów mierzę, a tam 35,9. No i bądź tu człowieku mądry co ja mam z tym teraz zrobić... Poszłam wczoraj późno spać i wypiłam ze dwa drinki na spotkaniu świątecznym ze znajomymi, więc uznałam, że ten późniejszy pomiar będzie bardziej wiarygodny, bo po większej dawce snu. A wy jak myślicie, który powinnam zapisać??

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym wzięła ten wcześniejszy :D Ale ja to ja :D

    Słuchajcie ja to dzisiaj schodzę. Normalnie jestem nie do życia a tu jeszcze trzeba do pracy, wyprasować itp itd. No przecież jakaś masakra. Już mogłoby być jutro i byłoby po sprawie ;D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski.... zasnęłam przed komputerem!! pisałam sobie z Wami, nagle otwieram oczy a tu 12:30!! szaleństwo jakieś!!

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka może coś się za tym kryje ? :P Czekolada ja miałam 3 dni po owulacji dopiero wyraźny taki skok gdzie sie juz utrzymał na dłużej. Ahh Jeszcze 3 godziny pracy i dalej przedświąteczne szaleństwo..nie ma na nic czasu :O Czekają dziś jeszcze babeczki do zrobienia i jade robić trwałą babci, a nie wspomne o ostatnim ogarnięciu mieszkania do ładu po tych wszystkich przygotowaniach.. No szaleństwo , ale na szczęście @ się juz kończy, więc na święta chociaż od tego bede miała spokój :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany ja to już stwierdzam że na nic nie mam czasu. Dzisiaj mnie tak nogi bolą że ledwo chodzę.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pewnie nie będzie potem czasu, więc już dzisiaj życzę Wam zdrowych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt. I przede wszystkim owocnych starań podchoinkowych ;) Mam nadzieję, że spotkamy się tu po Świętach (świadome bądź nie) zazielenione :)

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Czy można dołączyć do Waszego grona?? :)
    Nazywam się Ania, mam 27 lat. Od tego miesiąca zaczynam starania o drugą dzidzie :) Mam już roczną córeczkę i właśnie zaczęliśmy myśleć z mężem o rodzeństwie dla Natalki.
    Nie prowadzę na razie żadnych obserwacji. Zakupiłam tylko testy owulacyjne. Używam od 10dc, jednak jeszcze są negatywne. Pierwszą @ od porodu dostałam we wrześniu. Cykle były regularne, jednak przez odchudzanie ostatnie 2 są dłuższe, więc nie wiem do końca kiedy powinna być owulka :( Mam nadzieję, że testy pomogą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki i się zmartwiłam :-( progesteron jest ok 28,9 ale prolaktyne mam 39,8!! Jeśli w ciąży jestem to ok,ale jeśli nie to jest dużo za wysoka! I żeby nie było bete mam poniżej 5, co akurat mnie nie dziwi bo jest za wcześnie żeby była pozytywna. I tak jak betą się nie martwię tak tą prolaktyną bardzo.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi prolaktyna w 3 dc wyszla 397,3 ale po obciążeniu metoclopramidem po 1h wyniosła aż 4704 :/ trochę mnie to zmartwiło bo wyczytałam że powinna wzrosnąć max 3 -4 razy a nie ponad 10. Przekopiuje tu wyniki jutro bo przez tel nir mam jak... :/
    Skabarka może idź skonsultuj wyniki?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, co Wam napisać, bo temat badań dopiero przede mną... Doczytałam tylko, że niby bada się ją na po @ i przed owulacją, bo obydwie te rzeczy mają wpływ na wynik. Sama mam skierowanie m. in. na prolaktynę i gin kazał iść w drugiej połowie cyklu. Więc nic już nie rozumiem.
    Szkoda, że w okresie okołoświątecznym trudno o konsultacje lekarskie.

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama wizytę mam 29.12 więc dopiero wtedy pokażę wyniki ginowi. teraz pozostało mi czekać jak się sytuacja rozwinie ;-/

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi kazała zrobić homrony 3-5 dzień cyklu i gdzieś wyczytałam że najlepiej w 3cim dc. Martwi mnie trochę tak duży skok...

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialabym Wam życzyć Zdrowych i spokojnych Świąt ! :-) wymarzonej fasolki :-* Zeby wszystko sie powiodlo tak jak byscie tego chcialy ! :-) Mniej zmartwien a duzo radości ! Magicznych Świąt !!!!!!! :-)

    kama005, czekolada lubią tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i dołączam z życzeniami. Pięknych, niezapomnianych Świąt <3 Dużo zdrowia, spokoju w głowach i radości wokół. Ucałowania świąteczne dla wszystkich!

    kama005, czekolada lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam za wysoka prolaktyne, lecz nie wiem jak wysoka :/ Musze na nastepnej wizycie sie zapytac ..

    I sie si przylanczam do zyczen

    Ciepłe i serdeczne życzenia,
    aby światło choinki
    – symbolu radości z narodzenia Jezusa,
    oświetlało zawsze Wasze życie
    i pozwalało odnaleźć właściwą drogę
    przesyła … Kasia :D

    kama005, czekolada lubią tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wpadłam wam życzyć jak najpiękniejszych świąt, spokoju, radości, szczęścia, rodzinnej atmosfery, miłości, a przede wszystkim tej wymarzonej fasolki, by jak najszybciej zawitała u nas i spokojnie się rozwijała :) Wesołych świąt, całusy dla wszystkich!!!

    Katarzyna_121, czekolada lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, życzę wam wesołych i magicznych świąt, niech w tegoroczne święta dzieją się cuda :)

    kama005, czekolada, Katarzyna_121 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ