X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejdzie nam =) I w sumie juz po swietach ..
    Bylismy z moim D. u siostry na obiedzie jak juz wspomnialam, siosta dwa tygodnie temu przeszla lyzeczkowanie.. =( Nie wiedzialam jak ja pocieszyc :( Same nieszczescia w tym roku :( Smierc naszej mamy a teraz u nas dwa poronienia :( Niech ten rok sie juz konczy :( Mam nadzieje ze nowy bedzie lepszy, zaczynawszy od pozytywnego testu ciazowego,czego kazdej z nas zycze =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka kiedy wybierasz sie na bete ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waham się czy iść... robiłam dzisiaj sikany i oczywiście negatywny ;-/ i sama nie wiem co tu zrobić ;-/ jutro postaram się gina mojego namierzyć bo w poniedziałek powinnam mieć wizytę, ale tak się zastanawiam czy on będzie przyjmować w ogóle między świętami a nowym rokiem bo wiem że wyjeżdżał do karpacza na święta ;-/ jeśli będzie w poniedziałek to bete sobie daruje, a jeśli go nie będzie no to pójdę, bo muszę sprawdzić czy mogę już lutkę odstawić ;-/

    już męża dzisiaj oswoiłam z myślą, że cykl stracony. Nawet wyjątkowo nie jest mi smutno, czy źle... poprostu nie czuje TEGO czegoś... wiem że się nie udało i już.

    kama005 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka moim zdaniem powinnaś zrobić betę jeszcze przed gin :) Oczywiście jeśli masz taką możliwość. Dla własnego świętego spokoju :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak chyba lepiej , nastawic sie ze sie nie udalo.. potem tylko jest sie rozczarowanym.. ja tez pomalu nastawiam sie na @ ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas lab jest 24h więc można korzystać ;) zobaczę w jakim nastroju wstanę ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laboratorium 24h! ...! Mogę tylko pomarzyć!
    To dziwne, jeszcze niby nie miałam owulacji, a już mam wrażenie, że "nic z tego". Może coś wisi w powietrzu i mamy taki nastrój..?
    Dziś mieliśmy spotkanie z przyjaciółmi - długie rozmowy przy winie, gry planszowe... fajnie. Jutro idziemy na wesele.
    Zmykam spać. Dobranoc!

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zamiar w tym cyklu się nie nastawiać. Trudno... jak @ przyjdzie to przyjdzie i będzie miesiąc dłużej w pracy jak nie przyjdzie to będzie super!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaraz uciekam spać. Wypiliśmy z moim mężem kolejną butelkę wina z wesela :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    ja też zaraz uciekam spać. Wypiliśmy z moim mężem kolejną butelkę wina z wesela :D
    nam już tylko 3 buteleczki zostały, a była całkiem pokaźna winniczka.. Ostatnio tak sobie nawet pomyślałam, że wypadałoby je wszystkie wypić przed fasolką, bo potem to ho ho ho, w końcu nie każde wino nadaje się do leżakowania :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 9 stycznia

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to chyba musimy chlać codziennie po kilka butelek by to wypić przed fasolką :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic przez swieta nie pilam oprocz wody i herbaty :/ ale na sylwestra chyba bede mogla bo czuje jak @ sie zbliza..brzuch mnie strasznie boli i jest bardzo napiety, do tego okropny bol plecow :( a taka mialam nadzieje na ten miesiac :( :/

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ! :-D Wracam do Was po świętach , najedzona i opita :-D A dziś pięknie dni płodne się zaczęły, śluz wodnisty :-) No to owulka zawita po Sylwestrze jakoś :-D Hurrra :-) ! Żadnych wymuszonych starań, tylko poniosą nas sylwestrowe emocje :-)) A jak tam u Was przygotowania do przywitania Nowego Roku ? :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mogę do was dołączyć? Dziś testowałam i sama już nie wiem.
    Objawów cała masa.

    Do tego cykl zawsze mam 28 dn a tym razem dopiero w 21 dniu owulacja. Pozmieniane jak nigdy. Dziś 33 dzień cyklu a test negatywny. No może cień cienia. Ale dla mnie to negatywny:(

    Czuje się inaczej niż przed okresem. Bolą piersi jak oszalałe, nigdy przed okresem mnie nie bolą. Tak od zewnątrz. I do tego jakbym ciągle była na kacu...

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dzień gnicia w domu.. Nie lubię!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga

    http://www.tinypic.pl/4f4mvubuexnc

    czy Wy widzicie tu drugą kreskę????
    aż z wrażenia poszłam na bete :)

    o 14 wyniki, do tego czasu zniosę jajko ;)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę !!! :-)) Po jakim czasie od zrobienia testu to zdjęcie robiłaś ? :-) trzymam kciuki mocno za bete teraz !! :-))

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka- gratuluje!!!

    Jak nic ciąża:))))

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreska pojawiać się zaczęła po pół minuty, po dwóch cyknęłam fotkę, wołam męża (ręce mi się trzęsą): Chodź tu popatrz, bo mnie wzrok zawodzi!! Czy Ty widzisz tu dwie kreski?!?!"
    A on tak zerknął i: "nooo są dwie i co?!?"
    A ja: "Piotrek to jest TEN test i TE dwie kreski!!!"

    Mina męża bezcenna :D tak jak stałam, to wyparowałam na bete :D o 14 będą wyniki. Zobaczymy co tam piszczy w trawie, bo nie czuje się ciążowo!!
    a jeszcze trądzik mi wyskoczył tak przed @ ;-/
    jedyny znak to piersi - od wczoraj rozmiar większe i mega bolesne.
    Ale kawa nadal mi smakuje :)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ