X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    kreska pojawiać się zaczęła po pół minuty, po dwóch cyknęłam fotkę, wołam męża (ręce mi się trzęsą): Chodź tu popatrz, bo mnie wzrok zawodzi!! Czy Ty widzisz tu dwie kreski?!?!"
    A on tak zerknął i: "nooo są dwie i co?!?"
    A ja: "Piotrek to jest TEN test i TE dwie kreski!!!"

    Mina męża bezcenna :D tak jak stałam, to wyparowałam na bete :D o 14 będą wyniki. Zobaczymy co tam piszczy w trawie, bo nie czuje się ciążowo!!
    a jeszcze trądzik mi wyskoczył tak przed @ ;-/
    jedyny znak to piersi - od wczoraj rozmiar większe i mega bolesne.
    Ale kawa nadal mi smakuje :)

    Ojej! GRATULACJE!!! :D super, dwie piękne kreseczki :)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    No normalnie krecha jak nic!!!;) To kochana nie popijesz na sylwestra;) beta to formalność;) daj znać ile wyszlo;) gratulacje;) a gdzie takie labo 24h sie miesci?;)

    w bartoszycach w szpitalu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boję sie cieszyć, serio... mam masę mieszanych uczuć... i chyba póki bety nie zobaczę to będę się martwić i stresować czy aby na pewno nam się nie przywidziało...

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie , jeszcze godzinka i bedzie wiadomo :-) Ja widzę druga kreche, ale gdybym była na Twoim miejscu też bym nie dowierzała i się nie nakręcała jeszcze :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ten stoicki spokój męża doprowadza mnie do szału :P

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah :-D No tak, faceci... :-D Oni już tak mają fabrycznie chyba wszyscy :-D :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35,2 !!!!!!!!!!!!!!!!

    aż sie boję cieszyć!! a najchętniej bym skakała ze szczęścia :D

    rozsyłam wiruski zatem!!!! <wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski>

    czekolada, kkkaaarrr, Molekuła, Katada lubią tę wiadomość

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaapie !!!!! :-) Gratulacje !! Gratulacje !! Gratulacje !!! :-))) Duuużo zdrówka !!!!!! :-) A widzisz, tak jak mówiłyśmy, magia świąteczna działa !!! :-) Super !!!! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba cos w tym magicznym grudniu jest :) i w niemyśleniu o ciaży też coś jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejjj udalo sie :D ! Gatuluje kochana >3 :* Rowniez lapie wiruski :) Teraz nas wszystkie zarazaj, abysmy szybko do ciebie dolaczyly na fioletowej stronie :D
    Duzo zdrowka dla was :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka, gratulacje :) :) :) jak cudnie!!!
    Zdrowo rośnijcie, wiruski oczywiście łapię i dziękuję Ci za nadzieję - bo skoro szczególnie ciążowych objawów nie miałaś, a jednak się udało... To spróbuję i ja nie tragizować jak zawsze w drugiej połowie cyklu.
    Mamy pierwszą świąteczną fasolkę w naszym wątku, ale fajnie :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna - ja dwa dni temu zrobiłam test - negatywny - wczoraj na buzi mi trądzik wyskoczył i piersi nabrzmiałe się zrobiły, no ale to przed @ u mnie norma!! I byłam pewna że to już @ idzie. Nawet się na lutkę pogniewałam i wczoraj nie wzięłam, z nastawianiem że niech już @ przyjdzie i będzie z głowy ;) rano patrzę, piersi nadal nabrzmiałe i bolesna, trądzik jest, na odczepnego zmierzyłam temp - byłam pewna że zobaczę spadek i tu hopsa 2 kreski w górę!!! To mnie zastanowiło i dla świętego spokoju zrobiłam test :D i taka niespodzianka była!! No w życiu w tym cyklu bym się nie spodziewała, że się udało!! :D jednak organizm to przewrotny jest ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, i ta prolaktyna to jednak ciążowa była :)
    Uśmiecham się wciąż do tej Twojej drugiej kreski i ładnej bety!

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi no też dzisiaj o tej prolaktynie myślałam :D tyle stresu a to już był znak że coś jest na rzeczy :D

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    A ja nic przez swieta nie pilam oprocz wody i herbaty :/ ale na sylwestra chyba bede mogla bo czuje jak @ sie zbliza..brzuch mnie strasznie boli i jest bardzo napiety, do tego okropny bol plecow :( a taka mialam nadzieje na ten miesiac :( :/

    Ja mam to samo :-( Tylko że u mnie 19 dc dopiero a ja z bólu już zwijam się dodatkowo ostatnio bolał mnie jajnik z którego była owulka i boję się że torbiel i teraz nadchodzi @ szybciej. Po prostu nie wytrzymuje z bólu :-(

    Skabarka Gratulowałam ale jeszcze raz Ściskam Cię mocno <3 <3 <3

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada katarzyna mnie przez 4 dni po owulcje strasznie bolał jajnik i podbrzusze bolałao okropnie!! i było takie napiete jakby ciągły skurcz był!! także jak boli to dobrze! ja się nospą ratowałam :)

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka gratuluje i życzę dużo zdrowia,ja przez święta robię tylko testy ovu bez mierzenia tempki, codziennie o innej godz wstajemy, również mocno najedzona witam Was po świętach

    74di4z174lr410ce.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie nastawiam już pozytywnie :-( właśnie piję lampkę czerwonego wina.
    Nie wiem Jak Mój to robi ale on zawsze wie że dostanę @. Poznaje po wzgórku łonowym że nadchodzi wredota. Może to śmieszne ale się nigdy nie pomylił no i te bóle a temperatura nie świadczy o niczym spodziewam się spadku na dniach.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ