X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    kreska pojawiać się zaczęła po pół minuty, po dwóch cyknęłam fotkę, wołam męża (ręce mi się trzęsą): Chodź tu popatrz, bo mnie wzrok zawodzi!! Czy Ty widzisz tu dwie kreski?!?!"
    A on tak zerknął i: "nooo są dwie i co?!?"
    A ja: "Piotrek to jest TEN test i TE dwie kreski!!!"

    Mina męża bezcenna :D tak jak stałam, to wyparowałam na bete :D o 14 będą wyniki. Zobaczymy co tam piszczy w trawie, bo nie czuje się ciążowo!!
    a jeszcze trądzik mi wyskoczył tak przed @ ;-/
    jedyny znak to piersi - od wczoraj rozmiar większe i mega bolesne.
    Ale kawa nadal mi smakuje :)

    Ojej! GRATULACJE!!! :D super, dwie piękne kreseczki :)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    No normalnie krecha jak nic!!!;) To kochana nie popijesz na sylwestra;) beta to formalność;) daj znać ile wyszlo;) gratulacje;) a gdzie takie labo 24h sie miesci?;)

    w bartoszycach w szpitalu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boję sie cieszyć, serio... mam masę mieszanych uczuć... i chyba póki bety nie zobaczę to będę się martwić i stresować czy aby na pewno nam się nie przywidziało...

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie , jeszcze godzinka i bedzie wiadomo :-) Ja widzę druga kreche, ale gdybym była na Twoim miejscu też bym nie dowierzała i się nie nakręcała jeszcze :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ten stoicki spokój męża doprowadza mnie do szału :P

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah :-D No tak, faceci... :-D Oni już tak mają fabrycznie chyba wszyscy :-D :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35,2 !!!!!!!!!!!!!!!!

    aż sie boję cieszyć!! a najchętniej bym skakała ze szczęścia :D

    rozsyłam wiruski zatem!!!! <wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski><wiruski>

    czekolada, kkkaaarrr, Molekuła, Katada lubią tę wiadomość

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaapie !!!!! :-) Gratulacje !! Gratulacje !! Gratulacje !!! :-))) Duuużo zdrówka !!!!!! :-) A widzisz, tak jak mówiłyśmy, magia świąteczna działa !!! :-) Super !!!! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba cos w tym magicznym grudniu jest :) i w niemyśleniu o ciaży też coś jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejjj udalo sie :D ! Gatuluje kochana >3 :* Rowniez lapie wiruski :) Teraz nas wszystkie zarazaj, abysmy szybko do ciebie dolaczyly na fioletowej stronie :D
    Duzo zdrowka dla was :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka, gratulacje :) :) :) jak cudnie!!!
    Zdrowo rośnijcie, wiruski oczywiście łapię i dziękuję Ci za nadzieję - bo skoro szczególnie ciążowych objawów nie miałaś, a jednak się udało... To spróbuję i ja nie tragizować jak zawsze w drugiej połowie cyklu.
    Mamy pierwszą świąteczną fasolkę w naszym wątku, ale fajnie :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna - ja dwa dni temu zrobiłam test - negatywny - wczoraj na buzi mi trądzik wyskoczył i piersi nabrzmiałe się zrobiły, no ale to przed @ u mnie norma!! I byłam pewna że to już @ idzie. Nawet się na lutkę pogniewałam i wczoraj nie wzięłam, z nastawianiem że niech już @ przyjdzie i będzie z głowy ;) rano patrzę, piersi nadal nabrzmiałe i bolesna, trądzik jest, na odczepnego zmierzyłam temp - byłam pewna że zobaczę spadek i tu hopsa 2 kreski w górę!!! To mnie zastanowiło i dla świętego spokoju zrobiłam test :D i taka niespodzianka była!! No w życiu w tym cyklu bym się nie spodziewała, że się udało!! :D jednak organizm to przewrotny jest ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, i ta prolaktyna to jednak ciążowa była :)
    Uśmiecham się wciąż do tej Twojej drugiej kreski i ładnej bety!

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi no też dzisiaj o tej prolaktynie myślałam :D tyle stresu a to już był znak że coś jest na rzeczy :D

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    A ja nic przez swieta nie pilam oprocz wody i herbaty :/ ale na sylwestra chyba bede mogla bo czuje jak @ sie zbliza..brzuch mnie strasznie boli i jest bardzo napiety, do tego okropny bol plecow :( a taka mialam nadzieje na ten miesiac :( :/

    Ja mam to samo :-( Tylko że u mnie 19 dc dopiero a ja z bólu już zwijam się dodatkowo ostatnio bolał mnie jajnik z którego była owulka i boję się że torbiel i teraz nadchodzi @ szybciej. Po prostu nie wytrzymuje z bólu :-(

    Skabarka Gratulowałam ale jeszcze raz Ściskam Cię mocno <3 <3 <3

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada katarzyna mnie przez 4 dni po owulcje strasznie bolał jajnik i podbrzusze bolałao okropnie!! i było takie napiete jakby ciągły skurcz był!! także jak boli to dobrze! ja się nospą ratowałam :)

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka gratuluje i życzę dużo zdrowia,ja przez święta robię tylko testy ovu bez mierzenia tempki, codziennie o innej godz wstajemy, również mocno najedzona witam Was po świętach

    74di4z174lr410ce.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie nastawiam już pozytywnie :-( właśnie piję lampkę czerwonego wina.
    Nie wiem Jak Mój to robi ale on zawsze wie że dostanę @. Poznaje po wzgórku łonowym że nadchodzi wredota. Może to śmieszne ale się nigdy nie pomylił no i te bóle a temperatura nie świadczy o niczym spodziewam się spadku na dniach.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ