X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam ogladac film z mezem, a wam zycze milego wieczoru. Do jutra kochane <3 ;* Skabarka czekam jutro na wiesci =)

    skabarka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna @ nie przyjdzie :) po nowym roku idź na bete :) będzie wiadomo ;) chociaż ja by nie wytrzymała (nie wytrzymałam) a przecież w podobnym momencie cyklu jesteśmy ;)

    Czekolada - jeszcze 5-6 dni i spokojnie możesz testować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Uciekam ogladac film z mezem, a wam zycze milego wieczoru. Do jutra kochane <3 ;* Skabarka czekam jutro na wiesci =)

    Mój P na służbę na noc pojechał wiec sama z Juniorem siedzę :) dam znać jutro jak wyjdę od gina :) dobrej nocy Kasiu :)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje testowanie będzie zależne od tempki :-) ale wcale a wcale mnie jakoś nie korci aby testować :-P Na razie póki co ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa!! Cały dzień mnie nie było a tutaj takie cudowne wiadomości!!

    Skabarka, bardzo się cieszę, wielkie gratulację. Niech groszek trzyma się mamusi całe 9 miesięcy :)

    Mnie jajnik dzisiaj ciągnie okropnie, normalnie nie wytrzymam. Bardzo podobnie miałam w wigilie, wtedy bolał prawy, dziś boli lewy, no więc tak sobie myślę, że już czas najwyższy na owulkę. Mam nadzieję, że jutro zarejestruję poowulkowy skok temperaturki, no bo ile można czekać!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ból jajników dobrze wróży :) jak bolą to znaczy że pracują :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajników bardzo dobrze wróży.

    Ja dopiero na początku a wy już tak daleko. Ileż to czekać.... :D

    Skabarka tak bardzo się cieszę!!!!! Daj znać jutro co i jak :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)

    nocke kiepską miałam, ale ostatnio kiepsko śpię wiec chyba muszę przywyknąć :) melduję zrobienie testu nr 2 i dużo ładniejszą kreskę - już nie trzeba są wpatrywać żeby było coś widać :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ekstra! Czyli beta nr 2 to formalność.

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super skabarka :D A u mnie dzisiaj spadek, wiec chyba @ nadchodzi :(

  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka strasznie się cieszę :D ! Kradnę wirusidła i trzymam kciuki za dobre wieści po wizycie u gina :*
    Mój cykl zwariował... w święta nie mierzyłam, bo oczywiście zapomniałam termometru do teściów i opierałam się wyłącznie na testach owu i statystykach. A tu dziś tempka 36,64 i wodnisty śluz - chyba przesunęło mi ovu po duphastonie w ubiegłym cyklu??? Zwykle miałam 12 dc.
    Tak czy siak obiecałam sobie, że testowanie dopiero 10.01 żeby nie wariować tak jak ostatnio - Wam też ta druga część cyklu tak potwornie się dłuży?

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka druga część cyklu baaaardzo mi się zawsze dłuży :P

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Frelka, kama, ja mam taką teorię, że dłuży się ta część cyklu, w której akurat jestem :) aktualnie wyczekuję owu i dłuży mi się przeokropnie, ale jak tylko się pojawi to zaczyna się nowe wielkie wyczekiwanie.

    Ja dziś jestem rozczarowana swoją tempką. Bardzo liczyłam na skok dzisiaj, a tu niestety jeszcze będę musiała zaczekać :/ jajnik dziś znowu boli, ale znowu lewy. Ten ból prawego w wigilię napawał mnie optymizmem, bo wcześniej zawsze bolał lewy, więc jak zabolał prawy to pomyślałam, że to dobry znak, bo coś inaczej. No ale.. od wigilii już dużo czasu minęło i nowych znaków życia nie dał, szkoda..

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka - Na bete nie pojde, bo to dla mnie za stresujace, tak samo jak z testowaniem, nie mam co szybciej testowac.. dopiero jesli @ naprawde zacznie mi sie spozniac ( w co nie wierze )a tym bardziej ze dzisiaj tempka poszla w dol i pewnie tsm juz zostanie.. za 4 dni pewnie nadejdzie @..takze spokojnie czekam co sie wydarzy.. wrocilas juz od lekarza ? Jak sie mniewa maly aniolek ? =)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr - właśnie mam tak samo :) jak jest @, to mi się dłuży i już wyczekuję końca, potem oczekiwanie na owulację połączone z niepewnością, czy w ogóle do niej dojdzie potrafi mnie porządnie zestresować, no a po owu to już jest czarny dół pełen myśli, że i tak się nie udało.
    Choć ostatnio przyszło mi do głowy, że w zasadzie to nie ma znaczenia - w tym cyklu, za kilka miesięcy... gdybym tylko mogła mieć pewność, że w końcu się uda...
    I też nie zamierzam testować przed terminem @. Frustrują mnie pojedyncze kreski.

    Skabarka, i jak?

    PWZJp2.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:55

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ten spadek to mógł być implantacyjny :) także póki @ nie ma to spokojnie trzeba czekać i na nic się nie nastawiać :)

    a co u Fasolki nie wiem - 5 minut przed moim przyjazdem do gina spalił się aparat do usg. Także jutro znowu muszę do niego sie wybrać, ale do innej przychodni :) nie daruje, muszę naocznie zobaczyć fasolkę żeby uwierzyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 18:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ci pech no ! :/ No ale do jutra juz nie daleko =)
    Fajnie by bylo gdyby byl to spadek implantacyjny, (wtedy musialaby jutrzejsza tempka byc wyzsza dobrze to rozumie ? ) Poki co nastawiam sie ze juz nie podskoczy

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka jest tam fasolka i cichutko sobie siedzi u mamusi :-) Ja ide na spontaniczność w tym miesiącu :-) Może Twoje wiruski dolecą też do mnie :-D Nie pilnuje kiedy <3 nie naciskam i się nie nastawiam na nic co ma być to będzie :-) Aż o wiele lepiej wszystko przychodzi jak się nie wylicza nic :-D Orientacyjnie sprawdzam tylko tempke ale nawet nie prowadze osobnych notatek w zeszycie jak w zeszłym miesiacu :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka bardzo dobre podejscie :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ