X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczny kropek =) =) Bez strzalek bym chyba nie zauwazyla :/ Nic dziwnego jak dopiero 4 tydz =)

    skabarka lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:55

    skabarka lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojojoj supeer ! :-) Zdrówka ! I jeszcze raz zdrówka !! :-) Radosnych 9 miesięcy ! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej zostało 8 ;)

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka, piękny kropek :) jeszcze raz gratulacje!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka gratuluję! rośnijcie zdrowo;)

    my również mieliśmy w tym cyklu choinkową owulację;) oby było owocnie;) dziś 5 dzień po;) ach, to czekanie...

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wcześniej obdzieliłam Was endorfinami teraz fasolkowymi wiruskami zarażam ;) także póki co zostaję tu z Wami i się pozarażacie :D

    Katarzyna_121, karolka22, Blondik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarażaj zarażaj :D:D

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Dołączam :) Skabarka serdeczne gratulacje! Łapię wiruski od Ciebie :D
    To dopiero mój 1 post na tym forum i 1 cykl starań, ale już jestem strasznie zniecierpliwiona czekaniem na testowanie ;)
    Owulacja, a więc też i staranka wypadły dokładnie w święta...byłoby cudownie gdyby nam się udało, ale nie wiem czy nie zbyt pięknie.
    No nic - trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, tyle że powiem Wam nie mogę się na niczm innym skupić, też tak macie?
    Blondik - też jestem dzisiaj 5 dpo - będziemy razem testować :)

    Blondik lubi tę wiadomość

  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam,owulacja była w samą wigilie, testuje ok 7 ;)

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, Blondik dołączam - u mnie też wszystko wskazuje na 5 dpo... Potwornie mi się ciągnie a tu jeszcze tydzień czekania. Moje noworoczne postanowienie na 2015 to "nie testować przed 10.01" - myślę, że na razie wystarczy ;)

    Jakie plany macie na jutro? Ja wyjątkowo w tym roku zostaję w domu z M. Planuję nadrobić zaległości w filmach przy dobrym winie (przed @ zadowolę się lampką ;)) i jakimś dobrym jedzonku. Boshhh chyba jestem stara, ale naprawdę cieszę się, że nie muszę jutro nigdzie wychodzić. Chętnie poleniuchuję trochę w domu :)

    1850279sqadrmww6h.gif


    Poprawka: postanowienie nr 2: nie zaznaczam objawów bo zwariuję przez ten punkty. Co ma być to będzie (ale lepiej niech będzie zielone ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 13:20

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z moim P idziemy do kumpla :) synek umówił się z babcią ;) także z kumplem, we trójkę posiedzimy, pośmiejemy się, pooglądamy filmy i tyle :)

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiataj Frelka i Niecierpliwa :) Może te nasze świąteczne owulacje będą szcześliwe?

    Ferelka mi też się strasznie dłuży to czekanie...
    Ogólnie staram się nie nakręcać i nie doszukiwać żadnych objawów, bo naczytałam się, że są one strasznie mało wiarygodne przed terminem @ i nie chcę się potem mega rozczarować. Ale w tym cyklu, jak nigdy wcześniej od owulacji czuję wrażliwość i od kilku dni ból piersi i brodawek, wręcz mnie zapieką czasami (miała któraś z Was tak?) nawet mój M. mówi że są nabrzmiałe. Zazwyczaj przed @ bolą mnie piersi, ale to na max 3 dni przed zaczynają. Nie wiem co o tym myśleć, idę jutro zbadać progesteron... Oprócz tego zrobię też prolaktynę i fsh.

    A Wy macie jakieś nietypowe "objawy" w tym cyklu?

    Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień, to my idziemy na małą, bo 10-cio osobową, rodzinną domówkę. Też w tym roku nie mam ochoty na jakieś iprezowe szaleństwa, rownie dobrze by było, gdybyśmy zostali sami w domu ;) Pić % w ogóle nie będę...nie wiem jakoś się obawiam ;)

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mielismy ovu w swieta :))) jesem taka szczesliwa pozytywnie nastawiona ale narazie nie probuje odczuwac symptomow ... szkoda sie rozczarowac.... ale z drugiej strony to dopiero kilka di po, wiec pewnie wkrecanie sie na maksa jeszcze przede mna
    ZYCZE WAM DUZO SZCZESCIA ZDROWIA I SPELNIENIA MARZEN ORAZ USMIECHU NA TWARZY PRZEZ CALY NADCHODZACY ROK

    Gabi. lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi-co do objawów to ja nie mam póki co aczkolwiek moja szyjka jest wysoko a zawszebyła nisko w tej fazie cyklu . No i te skurcze w podbrzuszu. Aż 9 dni przed terminem @!

    Gabi. lubi tę wiadomość

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    skabarka lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, ale popisałyście, ale nadrobiłam :)

    Skabarka obejrzę kropka jak usiądę jutro przed kompem.

    Jutro mam USG i wizytę u gin :)

    Mój M. łaskawie zezwolił mi jutro na napicie się jakiegoś alko bo tak to mi zabrania :p
    A nasz sylwek zapowiada się u nas w 8 osób (4pary)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w domu, wyjątkowo sami - z dobrym filmem i winem. Przyda nam się nieco ciszy i spokoju. Cieszę się na ten wieczór.

    I mam już postanowienie noworoczne - przestaję się nakręcać, wypatrywać objawów, koniec z nerwowym zerkaniem na wykres. Wracam do normalnego życia.

    Spokojnej nocy :)

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie też by się przydał taki romantyczny wieczór z mężem, winkiem i dobrym filmem. Musimy to jakoś w nowym roku ogarnąć :p

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! ja z Noworocznymi życzeniami :-) życzę każdej z Nas dużo siły i cierpliwości dp dalszej walki aby ten rok okazał się Nasz i dużo pozytywnego myślenia! :-)
    Całuje Was :-) <3

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ