Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczny kropek =) =) Bez strzalek bym chyba nie zauwazyla :/ Nic dziwnego jak dopiero 4 tydz =)

skabarka lubi tę wiadomość

• karolka22 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:55

cl2sjfv.png
  • Poz!omka. Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojojoj supeer ! :-) Zdrówka ! I jeszcze raz zdrówka !! :-) Radosnych 9 miesięcy ! :-)

Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej zostało 8 ;)

• kkkaaarrr Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka, piękny kropek :) jeszcze raz gratulacje!

eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Blondik Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka gratuluję! rośnijcie zdrowo;)

my również mieliśmy w tym cyklu choinkową owulację;) oby było owocnie;) dziś 5 dzień po;) ach, to czekanie...

8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wcześniej obdzieliłam Was endorfinami teraz fasolkowymi wiruskami zarażam ;) także póki co zostaję tu z Wami i się pozarażacie :D

Katarzyna_121, karolka22, Blondik lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarażaj zarażaj :D:D

• Gabi. Przyjaciółka

Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Dołączam :) Skabarka serdeczne gratulacje! Łapię wiruski od Ciebie :D
    To dopiero mój 1 post na tym forum i 1 cykl starań, ale już jestem strasznie zniecierpliwiona czekaniem na testowanie ;)
    Owulacja, a więc też i staranka wypadły dokładnie w święta...byłoby cudownie gdyby nam się udało, ale nie wiem czy nie zbyt pięknie.
    No nic - trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, tyle że powiem Wam nie mogę się na niczm innym skupić, też tak macie?
    Blondik - też jestem dzisiaj 5 dpo - będziemy razem testować :)

Blondik lubi tę wiadomość

• niecierpliwaa Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam,owulacja była w samą wigilie, testuje ok 7 ;)

Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • Frelka Ekspertka

Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, Blondik dołączam - u mnie też wszystko wskazuje na 5 dpo... Potwornie mi się ciągnie a tu jeszcze tydzień czekania. Moje noworoczne postanowienie na 2015 to "nie testować przed 10.01" - myślę, że na razie wystarczy ;)

Jakie plany macie na jutro? Ja wyjątkowo w tym roku zostaję w domu z M. Planuję nadrobić zaległości w filmach przy dobrym winie (przed @ zadowolę się lampką ;)) i jakimś dobrym jedzonku. Boshhh chyba jestem stara, ale naprawdę cieszę się, że nie muszę jutro nigdzie wychodzić. Chętnie poleniuchuję trochę w domu :)

1850279sqadrmww6h.gif

Poprawka: postanowienie nr 2: nie zaznaczam objawów bo zwariuję przez ten punkty. Co ma być to będzie (ale lepiej niech będzie zielone ;))

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 13:20

Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my z moim P idziemy do kumpla :) synek umówił się z babcią ;) także z kumplem, we trójkę posiedzimy, pośmiejemy się, pooglądamy filmy i tyle :)

• Gabi. Przyjaciółka

Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiataj Frelka i Niecierpliwa :) Może te nasze świąteczne owulacje będą szcześliwe?

Ferelka mi też się strasznie dłuży to czekanie...
    Ogólnie staram się nie nakręcać i nie doszukiwać żadnych objawów, bo naczytałam się, że są one strasznie mało wiarygodne przed terminem @ i nie chcę się potem mega rozczarować. Ale w tym cyklu, jak nigdy wcześniej od owulacji czuję wrażliwość i od kilku dni ból piersi i brodawek, wręcz mnie zapieką czasami (miała któraś z Was tak?) nawet mój M. mówi że są nabrzmiałe. Zazwyczaj przed @ bolą mnie piersi, ale to na max 3 dni przed zaczynają. Nie wiem co o tym myśleć, idę jutro zbadać progesteron... Oprócz tego zrobię też prolaktynę i fsh.

A Wy macie jakieś nietypowe "objawy" w tym cyklu?

Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień, to my idziemy na małą, bo 10-cio osobową, rodzinną domówkę. Też w tym roku nie mam ochoty na jakieś iprezowe szaleństwa, rownie dobrze by było, gdybyśmy zostali sami w domu ;) Pić % w ogóle nie będę...nie wiem jakoś się obawiam ;)

• Sanna Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mielismy ovu w swieta :))) jesem taka szczesliwa pozytywnie nastawiona ale narazie nie probuje odczuwac symptomow ... szkoda sie rozczarowac.... ale z drugiej strony to dopiero kilka di po, wiec pewnie wkrecanie sie na maksa jeszcze przede mna
    ZYCZE WAM DUZO SZCZESCIA ZDROWIA I SPELNIENIA MARZEN ORAZ USMIECHU NA TWARZY PRZEZ CALY NADCHODZACY ROK

Gabi. lubi tę wiadomość

74di4z174lr410ce.png
  • niecierpliwaa Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi-co do objawów to ja nie mam póki co aczkolwiek moja szyjka jest wysoko a zawszebyła nisko w tej fazie cyklu . No i te skurcze w podbrzuszu. Aż 9 dni przed terminem @!

Gabi. lubi tę wiadomość

Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • karolka22 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

cl2sjfv.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, ale popisałyście, ale nadrobiłam :)

Skabarka obejrzę kropka jak usiądę jutro przed kompem.

Jutro mam USG i wizytę u gin :)

Mój M. łaskawie zezwolił mi jutro na napicie się jakiegoś alko bo tak to mi zabrania :p
    A nasz sylwek zapowiada się u nas w 8 osób (4pary)

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2014, 00:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w domu, wyjątkowo sami - z dobrym filmem i winem. Przyda nam się nieco ciszy i spokoju. Cieszę się na ten wieczór.

I mam już postanowienie noworoczne - przestaję się nakręcać, wypatrywać objawów, koniec z nerwowym zerkaniem na wykres. Wracam do normalnego życia.

Spokojnej nocy :)

PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie też by się przydał taki romantyczny wieczór z mężem, winkiem i dobrym filmem. Musimy to jakoś w nowym roku ogarnąć :p

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • czekolada Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! ja z Noworocznymi życzeniami :-) życzę każdej z Nas dużo siły i cierpliwości dp dalszej walki aby ten rok okazał się Nasz i dużo pozytywnego myślenia! :-)
    Całuje Was :-) <3

Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego