X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w nocy zawitala @ .. i to dwa dni szybciej niz w ostatnim cyklu.. jak narazie to moj cykl robi sie coraz ktotrzy od tych przed poronieniem.. moze w koncu sie ureguluje, i nie bedzie taki dlugi jak kiedys.. no coz przynajmniej wiem ze moge dzisiaj sobie wypic co nieco z czystym sumieniem :D
    I oczywiscie ja rowniez zycze wam szczesliwego nowego roku, oby byl lepszy niz ten , i w koncu przyniosl kazdej z nas groszka :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, przykro mi.
    Dobrze chociaż, że widzisz minimalnie dobrą stronę wrednej @ ;)

    Kochane, ja też życzę Wam wspaniałego, zielonego roku. Niech to co złe pozostanie za nami, za to oby towarzyszył nam spokój i radość w osiąganiu celu.
    I mam nadzieję, że za rok żadna z nas nie będzie musiała snuć szczególnie wyszukanych planów sylwestrowych :D

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia przykro mi :( no ale wszystko ma plusy i minusy :* starania na szczęście są przyjemne ;)

    Kochane i ja Wam na Nowy Rok życzę zielonych kropek na wykresach i Fasolko Kropków w brzuszkach :*

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Wróciłam z USG i wizyty u gin. Torbieli na jajnikach brak :) w prawej piersi za to dopatrzyła się jakiegoś "płata chyba tłuszczowego" i mam przyjść za pół roku na kontrolę.
    Jajniki mam o budowie pęcherzykowej. Zastanawiała się czy nie mam hiperprolaktynemii lub zespołu policystycznych jajników ale moja gin to wykluczyła. Spojrzała na badania hormonalne i stwierdziła ze mam rewelacyjne wyniki :) Mamy brać się do roboty i mam już następnym razem przyjść w ciąży :D

    Ach już mi lepiej. :D Bo się trochę bałam o te hormony :D

    Kasiu bardzo mi przykro :( W styczniu na pewno się uda!!!!!!

    skabarka, Blondik lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jeszcze do pracy niestety a potem spotkanko u nas w domu ze znajomymi :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja się muszę zebrać bo mam do zrobienia dwie sałatki i muszę składniki na pizze przyszykować ;) i taaaaak mi się nie chce .... najchetniej bym się w koc zakopała i spała ;)

    Kama cudowne wieści :D to teraz łap wiruski ode mnie i baw się dobrze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama 005 - Super wiesni,nic tylko dzialamy =) Nie doluje sie az tak tym razem. Trzeba myslec pozytywnie.. nowy rok nowe nadzieje =) W koncu nam sie uda =) Do nas tez przyjezdzaja na 20:00 znajomi =) A junior u gory bedzie spal w swoim pokoju. Takze troche na spokojnie =)

    Skabarka- tez zrobilam jedna salatke,(warzywna) robilam wczoraj do 23:00 zeby dzisiaj miec z nia spokoj, bo jednak zawsze jest troche tego krojenia =) Ale inne zeczy tez musze jeszcze przygotowac,i podobnie jak ty tez mam lenia, i pomyslalam sobie ze najpierw zajrze tutaj =) Takze jeszcze raz szczesliwego nowego roku <3 :* I milego wieczoru =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zdążyłam już pójść na pocztę bo miałam kwity do wysłania i Młodego mojego odstawiłam do babci - miałam to zrobić wieczorem, ale Junior sam zdecydował, że chce juz do babci "na impreze" więc nie protestowałam ;) bo on sie z babcią, cioteczną babcią i prababcią na impreze umówił, bo będzie jedynym "facetem" i musi ich pilnować żeby nie rozrabiały :) padłam ze śmiechu jak mi to tłumaczył ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja będę po 20 w domu i zaczne przygotowania a goscie przychodzą o 21 :p

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama, najwyżej włączysz gości w przygotowania - jeśli mieliby np. przybyć przed czasem ;)
    Ja się zaraz zabieram za sernik na jutrzejszą noworoczną kawę poobiednią.
    No i 2 stycznia mam gości, więc już dziś zrobiłam konkretniejsze zakupy. W każdym sklepie były nieznośne tłumy.
    Udanego wieczoru, dziewczyny <3

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do nieznosnych tlumow to mialam tego roku szczescie, ja z juniorem w domu a maz biegal z kartka po sklepach :D

    Skabarka to junior dzis z samamy kobietami dookola, super =) Nasz junior tez by szedl do babci ale babcia z dziadkiem jechali do polski na sylwestra wiec zostanie z nami. Ale bez roznicy, pozniej i tak juz bedzie spac. Dobra zegnam sie z wami, bo nic nie zdarze zrobic =) Udanego wieczoru <3 ;*

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A autobusy na wpół pełne jeżdża, ruch ogólnie znikomy, jedynie zwiększa się na wylotówkach :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuu karolka wielce zachęcający ten ostatni test :D stosunkowo udanej nocy zatem :D

    ja się dzisiaj taksą woziłam, bo autobusy to siedlisko zarazy wszelakiej a mąż mi auto zabrał ;-/ po 19 kumpel przyjedzie po mnie i po wałówkę którą naszykowałam, a mąż dojedzie po 20 :) i hej przygodo :D

    karolka22 lubi tę wiadomość

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, życzę dzisiaj udanego wieczoru, bawcie się dobrze :) dla tych z was, które jeszcze przed owu przypominam, że choinki jeszcze stoją, a w tym wątku wierzymy w ich magiczną moc :)

    Wszystkiego dobrego w nowym roku, abyśmy wszystkie doczekały się wymarzonego maleństwa w 2015!!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku moje Drogie!!! Oby 2015 przyniósł nam wszystkim zdrowe śliczne bobasy!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny :D
    Jak tam w nowym roku =) My balowalismy do 4:00 a o 7 trzeba bylo wstac do juniora :/ Wiec jestem niewyspana,ale wieczor byl udany =)

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w nowym roku!
    Jak sylwester? Ja muszę przyznać, że bawiłam się wyśmienicie :) pozwoliłam sobie wczoraj na trochę %, ale dziś dopiero 3dpo, więc myślę, że nie zaszkodziło.

    To zabawne, ale od kilku dni wiele osób, z różnych stron życzy mi bobasa w nowym roku, a z moim M nikomu nie mówiliśmy, że się staramy, co więcej nawet zazwyczaj powtarzamy, że my jeszcze 'piękni i młodzi', więc mamy czas. Trzymam kciukasy, aby te życzenia się spełniły!!

    Po raz kolejny miałam problem z zapisaniem temperatury. O 7.30 po niespełna 4h snu miałam 36,7 (bardzo wysoką jak na mnie, na co myślę % mogły mieć wpływ), a o 10 już 36,4 (czyli tak w miarę normalnie jak na tę fazę cyklu). Zapisałam tę z 10. Cieszy mnie, że OF 'zmądrzał' i przesunął mi owu na 17dc, czyli tam gdzie powinien ją zaznaczyć od samego początku.

    Jeszcze raz, wszystkiego dobrego w nowym roku, obyśmy wszystkie niebawem cieszyły się swoimi rosnącymi brzuchami :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też niewyspana ;-/ zarządziłam powrót do domu po 2:30, ale okropnie się w nocy męczyłam :( mdliło mnie strasznie, bo się skusiłam na sałatkę :( teraz już z głodu bułkę z lekkim serkiem zjadłam i wypiłam herbatę, ale szału nie ma ;)
    trudno, przeżyję ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie noworocznie :)

    My nasz spokojny wieczór zakończyliśmy o drugiej, rano udało się wyspać i tak oto jestem w doskonałym humorze :)

    skabarka lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ