X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka, myślę, że tak się może zdarzyć. Śluz, odczuwane przez nas dolegliwości to sygnały, iż organizm przygotowuje się do owulacji. Ale jeśli zdarzy się coś, co nie jest sprzyjające (np. choroba), to cykl może mieć nietypowy przebieg...
    Trzymam kciuki, żebyś szybko wróciła do pełni zdrowia i żeby owulka się wkrótce pojawiła <3

    Poz!omka. lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skonsultuj z gin, to jednak progesteron, nie ma co brać na własną rękę, bo może z tego być więcej biedy niż pożytku....

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie w Nowym Roku? Ja kompletnie nie mogłam się dzisiaj zmobilizować do pracy. Niby obiecałam sobie nie wkręcać się w tym cyklu, nie notować objawów, nie testować wcześniej itd, ale chyba wiele to nie pomogło, moje myśli i tak ciągle krążą w okół wykresu ;) Przeczytałam dziś chyba całe forum :P
    I jeszcze objawy poduphastonowe doprowadzają mnie do szału ;)
    Piersi tak bolą, że musiałam zapomnieć o prawdziwym biustonoszu i zadowolić się koszulką z wszytym (który generalnie u mnie powoduje wtórne bezbiuście :P )

    Macie jakieś postanowienia noworoczne?
    Planuję się w końcu za siebie trochę wziąć. Wagowo nie mam problemu ale ostatnio zrobiłam się jakaś taka "ciastowata" - grama mięśnia na mnie nie uświadczysz.
    I będę zdrowiej jeść - coroczna obietnica ;)

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam pare postanowiem noworocznych :D

    Zdrowiej jesc
    Wiecej ruchu
    i kompletnie zadnego picia alc, ani papierosow, ktore czasem kusily

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem dziś wyjątkowo senna, ale to raczej mało wiarygodny objaw. Ciągle też bolą mnie piersi - okropnie; są jakby posiniaczone, opchnięte, sutki nabrzmiałe...

    W poniedziałek idę na beta hcg z krwi - to będzie 11 dpo. Wynik powinien być już chyba wiarygodny i jednoznaczny, prawda? Nie mam nerwów i cierpliwości do bawienia się z testami z moczu, które przecież tak często mimo ciąży długo wskazują na negatywny wynik, wiec wolę sprawdzić raz a dobrze :)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Poz!omka, myślę, że tak się może zdarzyć. Śluz, odczuwane przez nas dolegliwości to sygnały, iż organizm przygotowuje się do owulacji. Ale jeśli zdarzy się coś, co nie jest sprzyjające (np. choroba), to cykl może mieć nietypowy przebieg...
    Trzymam kciuki, żebyś szybko wróciła do pełni zdrowia i żeby owulka się wkrótce pojawiła <3
    Może tak być, ehh a już się cieszyłam że wszystko działa jak należy a tu znowu coś nie tak musi być :-(( Dziękuję :-*

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda infekcja ma wpływ na cykl.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaskoczyłyście mnie, już 10.30, a tutaj nikt nic jeszcze nie naskrobał dzisiaj! My wczoraj byliśmy u znajomych, graliśmy w grę od mikołaja i tak się uśmialiśmy, że mam dzisiaj 'zakwasy' policzków :)

    Na wykresie u mnie zaczyna się nuda, temperatura ustabilizowana. Trochę mnie to martwi, bo chyba powinna wykazywać tendencje wzrostowe. W najbliższych dniach będę wypatrywać spadku na implantację, a potem do góry, do góry!!

    A wiecie jak to jest z szyjką? Gdzieś wyczytałam, że na początku ciąży powinna się rozpulchnić i iść ku górze. Moja dzisiaj (5dpo) powędrowała trochę do góry i jest średnio miękka. Myślicie, że coś może być na rzeczy czy to zwykły przypadek, bo za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek wędrówki??

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zaczęłam realizować swoje postanowienie noworoczne. Pierwsza zumba z rana odhaczona ;) mam nadzieję że to się stanie moim rytuałem z rana :)

    Ja nie wiem co mam sobie wpisać bo śluz mam wodnisyo kremowy i mam dylemat :D chyba poczekam i zobacze jaki będzie w ciągu dnia bo tak to się nie zdecyduje co wpisać :p

    skabarka lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, gdzieś wyczytałam, że powinno się zaznaczać ten 'najbardziej płodny' jaki wystąpił danego dnia.

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli wpisać wodnisty :D No dobra. Boże jakie to skomplikowane :D Kilka cykli i to ogarnę :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr, mam podobnie nudny wykres. I już nie wiem, co o tym myśleć, bo ciążowe wykresy są przeróżne.
    Zresztą podobnie mam wątpliwości co do objawów. Po owulacji miałam pełniejsze, mrowiące piersi, teraz to ustało. Czyli co - cykl stracony? Już wiadomo? Czy 6dpo to jeszcze za wcześnie, by coś stwierdzić?
    I czy zasada "wpisywać najbardziej płodny śluz" obowiązuje też po owulce?

    Ja wczoraj miałam babską kolację przy winie, skusiłam się na lampkę.
    Zaraz czeka mnie dalszy ciąg porządkowania po tej małej imprezce :)

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często po owu mam bolące wrażliwe sutki zauważyłam to przez ostatnie 2 cykle i jakoś nie zwiastowały ciąży :(

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiadomo czego wypatrywać... zajmę się lepiej sprzątaniem.

    PWZJp2.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna, no właśnie mi też się wydaje, że mam pełniejsze piersi, ale jestem posiadaczką bardzo małego biustu, więc nie wiem czy sobie nie wkręcam, może po prostu 'lepiej ułożyły się w staniku'...
    W tym cyklu przed owu miałam też tkliwe sutki, co wcześniej raczej mi się nie zdarzało, albo po prostu nie zwracałam na to uwagi... Sama już nie wiem, czy to obserwowanie samej siebie wychodzi mi na dobre, może zdrowiej byłoby, nie obserwować i dać się ciążą zwyczajnie zaskoczyć.

    Jeśli chodzi o wpisywanie najbardziej płodnego śluzu, to wzięłam to chyba stąd: https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/obserwacja-sluzu-szyjkowego/jakie-sa-rodzaje-sluzu-i-jak-je-rozpoznac,34.html

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Jakoś jak to czytałam się tego nie doczytałam wcześniej :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz gdzies raz czytalam, że powinno sie zaznaczac ten najbardziej płodny sluz jaki przez caly dzien sie zauwazy..
    U mnie jeszcze @ :( Mogla by sobie juz isc precz .. mysle ze jeszcze jutro i juz sobie pojdzie, no i wtedy znow czekanie na owulke. Jak co cykl wszystko pokoleji to samo :D :/

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to byłoby na tyle jeśli chodzi o staranie się nie myśleć o ciąży i nie wypatrywać objawów.
    dziś 12 dzień po owu, tempka poszła w górę, zimno mi i czuję okropne zmęczenie

    Więc już sobie znów marzę o ciąży.
    Stwierdziłam też że mam ciemneijsze sutki niż zazwyczaj, ale mąż mi mówi na to że chyba jescze nie wytrzeźwaiałam po sylwestrze.

    Czy któraś wie jak to jest z tymi ciemniejącymi sutkami?

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ