Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwaa Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy wczoraj karton 12kg wzielam i tez podbrzusze bardzo zabolalo...

Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony domek - Napewno dacie sobie rade, moja sasiadka tez ma blizniaki, dwie slodkie dziewczynki =) mieszkamy w niemczech i tutaj z miasta dostaje sie dodatkowo jakis pieniazek, pewnie w polsce tez takie cos jest.. A rodzice pewnie chetnie wam pomoga. Dacie sobie rade =)

Skabarka - I musze przyznac mezowi racje, i troche dobrze ze na ciebie nakrzyczal !! Nie nos wiecej !! Lez i odpoczywaj ile tylko mozesz. Teraz maz powinien duzo o was dbac =)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo jejj dziewczyny nie noscie ciezkich zeczy !! :/ :(

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż zawsze po owulce mi mówi zebym nie nosila nic , bo niewiadomo co może być ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przyznaje mu racje, lepiej dmuchac na zimne, to tak samo jak u mnie z napiciem sie wina, pijemy w mezem dopiero jak zawita @ :D

• kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jakoś o tym nie myśli...

Ja pamiętam w listopadzie na cmentarzu w dniu wszystkich świętych coś dźwignęłam i mnie w podbrzuszu zabolało jednakże cykl później był spisany na straty i @ przyszła.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po poronieniu jestem taka przewrazliwiona ze na wszystko teraz zwracam szczegolna uwage, moze i troche przesadzam, ale wtedy jestem spokojniejsza

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu czuje sie inaczej... miejmy nadzieje ze to "TO" :) a z drugiej strony jak nie to znow pojawi sie rozczarowanie

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki =) Oby twoje przeczucie sie nie mylilo =) ja tez czesto bylam rozczarowana, a jeszcze bardziej towazyszyll mi stress przy robieniu testu ciazowego. Teraz odpuscilam i testy wykonywac bede dopiero po terminie @. od poronienia ani jednego jeszcze nie zdazylam zrobic, bo cykl z miesiaca na miesiac robic sie ktotrzy :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    robi *

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:

Skabarka - I musze przyznac mezowi racje, i troche dobrze ze na ciebie nakrzyczal !! Nie nos wiecej !! Lez i odpoczywaj ile tylko mozesz. Teraz maz powinien duzo o was dbac =)

Leżę Kasiu, leżę ;) i oglądam od pierwszego sezonu pamietniki wampirów, bo nie mam już nowych książek do czytania, wszystkie filmy obejrzałam, a w serialach przerwa świąteczno-noworoczna... więc zacznę o 1 sezonu ;) zostanie mi jeszcze 7 to na jakiś czas mi starczy :D

Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka dokładnie. Odpoczywać, nic nie robić. Mąż musi przejąć obowiązki :D

skabarka lubi tę wiadomość

1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojemu powiedziałam że jak zajdę w ciążę to on będzie sprzątał łazienkę i w ogóle ogarniał mieszkanie :D Mina jego bezcenna :D

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj D. tez juz cos podobnego uslyszal. Powiedzial niema sprawy. Zobaczymy :D

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja teraz z innej beczki. Macie coś sprawdzonego na mdłości ? Nie daje dziś juz rady...

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    migdały :) albo herbata z imbirem :) albo zwykła czarna herbata lekko osłodzona :) różne rzeczy pomagają, trzeba znaleźć złoty środek ;)

• Molekuła Koleżanka

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwaa wrote:
    Zrobie w poniedzialek :) jezeli @ nie przyjdzie wczesniej...

Też postanowiłam testować w poniedziałek :) trzymam kciuki za nas dwie!

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekuła wrote:
    Też postanowiłam testować w poniedziałek :) trzymam kciuki za nas dwie!
    Ja też :)

Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    migdały :) albo herbata z imbirem :) albo zwykła czarna herbata lekko osłodzona :) różne rzeczy pomagają, trzeba znaleźć złoty środek ;)

Spróbuje może z imbirem bo po herbacie z cytryną było tylko gorzej

• Lianna Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim, które się wypowiedziały na temat objawów :)
    Trzymam kciuki za wszystkie z Was, które niedługo mają testować.
    Zaciążone - nie dźwigajcie, dbajcie o siebie!!!
    Skabarka - ja niedługo zacznę oglądać najnowszy sezon pamiętników wampirów ;)

skabarka lubi tę wiadomość

PWZJp2.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego