X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, idziemy łeb w łeb i powiem Ci, że ja też się zaczynam łamać, chociaż obiecałam sobie (specjalnie biorąc Was Dziewczyny za świadków ;)), że do 10 wytrzymam. Dziś już wiem, że raczej nie podołam. Mam bardzo silną wolę i ona robi ze mną co chce :P
    Żeby się przekonać, że jednak robienie tak wcześnie testu ma sens przejrzałam całą galerię testów, które w podobnym czasie po ovu innych wychodziły pozytywne :P

    Ale trzymam kciuki, żeby Tobie udało się dotrzymać postanowienia <3 ;)

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) to mój 3 cykl starań, 9 stycznia mam dostać @. Tego dnia mam też zamiar testować. Strasznie bolą mnie sutki i to na tyle z moich objawów. Temp. rano 37... Czekam z niecierpliwością :) Pozdrawiam.

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Poz!omka :) - chyba zakupię sobie ten preparat, poradzę się jeszcze lekarza czy nie będzie za dużo, bo teraz biorę: magnez, wit B6, kwas foliowy i wapno ze wględu na te uczulenia...

    Aniulek - czytałam sporo o potwierdzonych pierwszych ciążowych objawach dziewczyn i nie wydaje mi się żeby to co opisujesz było zbyt wczesne - wiele dziewczyn ma bóle piersi/sutków nawet zaraz po owulacji w ciąży ;)
    Ale nie warto się nakręcać zbytnio, żeby potem się za mocno nie rozczarować (choć sama wiem, że ciężko z tym :D )

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka i Poz!omka - dziękuję za pocieszenie i danie nadziei :)

    Trzymam mocno kciuki za Was wszytskie dziewczyny! :)

    Dajcie koniecznie znać jak zatestujecie!

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregna plus ma w sobie witamine B6, witamine B12, kwas foliowy, żelazo, cynk, jod i kwasy omega 3. Naprawdę polecam :-) I trzymam kciuki ! :-)

    Gabi. lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:37

    20140607580114.png

  • aniulek02 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bardzo dużo czytałam, ale ponownie pytam żeby się upewnić i tylko po raz setny uśmiechnąć D jutro piąty dzień jak mi się spóźnia @ i tak jestem szczęśliwa ze może w końcu się udało, boje sę testu robić że po raz kolejny że wyjdzie negatywny :/ Bo przecież do tygodnia może się spóźniać.. ale na szczęście ciekawość wygrywa ze strachem :) rano lecę po test

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, mam tak samo, boję sie zrobić test
    Jabky to miało cokolwiek zmienić:P fasolka jest albo jej nie ma i w momencie testu nic nie możemy zrobić.

    <stres przed jutrzejszym porankiem>

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek nam się rozrasta :) widzę, że okres choinkowy sprzyjał staraniom. Teraz trzymajmy kciuki za nas wszystkie, aby te starania okazały się owocne. Nie powiem, zazdroszczę tym z was, które testują np. już jutro. Ja czekam do 14.01, a to wydaje się jeszcze kawał czasu...

    Strasznie mi zimno dziś, siedzę cały wieczór i dosłownie trzęsę się z zimna, mam nadzieję, że to nie jakieś choróbsko! :(

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuję stres przed testowaniem! Także łączę się w tym z Wami ;)

    TRZYMAM KCIUKI ZA NAS i życzę spokojnej nocy :)

  • aniulek02 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powodzenia kobity :) ja nie mogę spać z tej ciekawości ;)

  • aniulek02 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się dłuży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące!:) aby Wam się udało na ten nowy rok. Ja mam testować jutro ale nie chcę, tyle że mój mąż nalega. Ciągle mówi, że napewno się udało a ja jakoś przestałam wierzyć. Mam wszystkie objawy na okres, wielkie bolące piersi i sutki, bóle podbrzusza i kłucie jajników:)) ale test muszę zrobić bo M nalega;)) powodzenia moje drogie!! :)

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki za zielony styczeń! Ja mam dostać tzn, nie dostać małpiszona 11.01, testu nawet nie kupowałam i chyba nie kupię. No chyba że @ się na mnie w końcu obrazi...Na razie oczywiście, mam ciążę urojoną, czyli ból jajnika od samej ovu, od wczoraj bóle jak na małpę no i wielkie bolące (.)(.) .No i dużo kremowego śluzu. Za te 6 dni to ja tu chyba osiwieje wariatka:/

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • aniulek02 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomimo bólu sutkow, spóźniającego o 4dni okresu, obfitego śluzu itp. dostałam właśnie okres ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek przykro mi :( Moze kolejny cykl okaze sie tym szczesliwym.


    U mnie @ sie wlansie konczy, wiec wkrotce bede wyliczac do owulki. Jestem troche z tylu w porownaniu do niektorych tutaj =) Trzymam kciuki za wszystkie ktore w krotce testuja =)

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulek02 wrote:
    Ja pomimo bólu sutkow, spóźniającego o 4dni okresu, obfitego śluzu itp. dostałam właśnie okres ;(
    przykro mi! :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za WAs wszystkie kciuki, ja juz raczej nie mam szans, wygkres taki dziwny,ze az sie nie chce na niego patrzec...pozostało czekać na @

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FRELKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Frelka lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ