X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:53

    Poz!omka. lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciągle mam pokrzywkę, ale już nie taką ostrą. Męczę się z nią, ale przestałam brać leki, bo to sterydy - naczytałam się, że mogą być szkodliwe dla ciąży...
    Byłam dziś na becie - wyniki mogą być wieczorem, jutro rano lub nawet pojutrze :// - ze względu na jutrzejsze święto.

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śluzu też mam raczej bardzo niewiele...

    Ogólnie czuję się jak na zbliżającą się ciężką @ - okropnie boli mnie podburze - promieniuje na plecy i z tego bólu aż mnie mdli i mam gęsią skórkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwaa wrote:
    Kochane a ja mialam testowac dzis ale jednak poczekam do srody... ciezko ale dam rade :)

    Nie bez powodu pisze u ciebie "niecierpliwa" :P

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jakie wyniki Ci tam wyszły na becie jak juz bedzie wiadomo :-) W ciazy tez tak moze byc ze czujesz sie jak na @ :P Moja kolezanka tak miala , tydzien jej sie spozniał testy pozytywne ale ona nadal nie wierzyła że to fasolka bo czuła się identycznie jak na @ zawsze :D

    Gabi. lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka ,może jeszcze nic straconego :)

    Czekolada , też już zauważyłam :) może początek nowego miesiąca razem zatestujemy :)

    Gabi , trzymam kciuki za bete :)

    czekolada, Gabi. lubią tę wiadomość

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się dopisuję na koniec miesiąca. :) po 15-tym mam usg i zobaczymy czy owulacja byla ;)

    Nieidealna
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja również 'czekam' na miesiączkę z typowymi objawami ale z nadzieją, że może się jednak udało :) Testować mogę koło weekendu :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz dzisiaj wodnisto lepki taki , to wpisze wodnisty. Hmm no to chyba jednak dzisiaj ta owulka skoro śluz się powoli zmienia już.. :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki...hcg <0,1. Podkusiło mnie też coś i zrobiłam badania: progesteronu, prolaktyny i TSH.
    Wyników prog i prol jeszcze nie ma ale TSH już jest: 11,310 !! :( Norma jest od 0,4 do 4,0!

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anucha wrote:
    Molekuła, a dostałaś @?Może jeszcze nic straconego!

    Nie dostałam, niby mam dostać jutro ale nie czuje się jak na @. Pewnie się spóźni, ale z ciąży nici bo negatyw jak byk.

    Nie słyszałam jeszcze żeby komuś wyszedł negatyw 14dpo i się okazało że jednak ciąża..

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Odebrałam wyniki...hcg <0,1. Podkusiło mnie też coś i zrobiłam badania: progesteronu, prolaktyny i TSH.
    Wyników prog i prol jeszcze nie ma ale TSH już jest: 11,310 !! :( Norma jest od 0,4 do 4,0!

    Nie smutaj, jeden lek i wszystko będzie pod kontrolą:) Dobrze że zbadałaś te hormony!

    Gabi. lubi tę wiadomość

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekuła jak przeglądam forum to już nie raz widziałam, że test niektórym dziewczynom bardzo długo nic nie pokazywał, a potem nagle niespodzianka...póki małpiszona nie ma nadzieja jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drugi dzień testowania i kolejne dwie grube krechy na teście ciążowym :) chyba pora iść na bete. :)

    Blondik, skabarka, Molekuła lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cie Czekolada cały czas podglądam :-D nie udostepnilam bo nic tam nie ma... Ale chciałbym jeszcze się starać ale obiecałam mężowi ze ten jeden miesiąc i koniec... Kurde mogła ta malpa nie przychodzić do Ciebie aby ten cykl był zielony :-*

    czekolada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekula zdarza się :-P Paula gratuluję <3

    Paula_21 lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose123 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Ja również 'czekam' na miesiączkę z typowymi objawami ale z nadzieją, że może się jednak udało :) Testować mogę koło weekendu :)

    Ja mam identycznie.. czuję się jakbym już miała dostać @ a powinna przyjść dopiero w poniedziałek.. czekam i wariuję

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose123, asia-m-b dołączam się też czekam na weekend, a czuje jakbym lada chwila miała dostać @ i bądź tu człowieku mądry!

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak dziewczyny, te ostatnie dni są chyba najbardziej nerwowe ;)

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ma przyjść w środę wg OF. Ale nie wiem czy wytrzymam z testowaniem. Objawów ciążowych coraz więcej. :D

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ