X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluje =)

    Paula_21 lubi tę wiadomość

  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    FRELKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nieśmiało dziękuję :*
    Boję się cieszyć. W sumie ten test zrobiłam bez większych złudzeń (dopiero 10/11 dpo) tylko po to, żeby się go pozbyć, coby nie kusił bliżej terminu @.
    Dwa dni temu zaczęłam brać eutyrox w minimalnej dawce (1x 0,5 tabl) a na teście pisało, że branie leków zawierających hormony tarczycy może dać wynik fałszywie pozytywny, więc próbuję sobie wmówić, że to nie kropek. Boję się rozczarowania...

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratulacje;)

    ja całe zycie biorę eutyrox a testy wychodzą negatywne;)

    Paula_21 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Nie bez powodu pisze u ciebie "niecierpliwa" :P

    Mój M przemawia mi do rozsądku , że lepiej poczekać i się cieszyć jak w środę @ nie przyjdzie niż się rozczarować już dziś... no cóż jeszcze 2 dni pożyje nadzieją, że może jednak się udało, aczkolwiek mam takie wrażenie i przeczucie, a właściwie jestem pewna, że @ niestety nadejdzie :(

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Paula gratulacje;)

    ja całe zycie biorę eutyrox a testy wychodzą negatywne;)
    na razie nie chcę zapeszać więc skromnie (nie) dziękuje :* no cóż ja nie brałam żadnych tabletek ni nic. wcześniej brałam duphaston ale to ok. 3mscy temu .

  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik uspokoiłaś mnie trochę, dziękuję :*

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wspaniała wiadomość - gratulacje! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 21:43

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelka, Blondik i Molekuła - leczycie się na tarczycę? Macie niedoczynność?
    Ja właśnie dzisiaj się o swojej dowiedziałam, choć badanie zrobiłam z własnej ciekawości - całe szczęście, że coś mnie do tego podkusiło.

    Zrobię jeszcze fT3 i fT4, żeby zbadać czy nie mam Hashiomoto. Moja siotra ma tą chorobę i niedoczynność i czyatałm, że to genetyczne.

    Jakie wartości TSH miałyście wyjściowo? I po jakim czasie leczenia jest ok?

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    Ja Cie Czekolada cały czas podglądam :-D nie udostepnilam bo nic tam nie ma... Ale chciałbym jeszcze się starać ale obiecałam mężowi ze ten jeden miesiąc i koniec... Kurde mogła ta malpa nie przychodzić do Ciebie aby ten cykl był zielony :-*

    Ehhh Natalka nie denerwuj mnie ;-) Trzymam kciuki aby to był ostatni miesiąc <3 :-)

    natalka189 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik ja mam problem tylko z przeciwciałami ATG, TSH mam w normie (aktualnie 0,75), podobnie ft3, ft4 i przeciwciała ATPO. Eutyrox dostaję tylko ze względu na te wysokie przeciwciała i przedłużające się starania, podobno ma je obniżać.
    Poproś o skierowanie na oznaczenie przeciwciał ATPO i ATG - są zwykle podwyższone przy Hashimoto.

    To TSH masz dosyć wysokie - nie miałaś żadnych objawów niedoczynności?

    Gabi. lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta wiamość miała być do mnie prawda?

    Jeśli tak teraz się zastanowię to miałam objawy i cieszę się, że mogę je podpiąć teraz pod tą niedoczynność. Od dawna jestem ciągle zmęczona, senna, brak mi takiej życiowej energii. Poza tym wiecznie mi zimno, zawsze mam lodowate dłonie i stopy nawet latem. Już nie raz zastanawiałam się czemu tak mam...
    Kilka lat temu zrobiłam TSH i miałam wynik trochę ponad 5, jednak lekarz zlekceważył to, a ja wtedy też sama się nie doszukiwałam. Potem zbadałam się podczas brania tablet antykoncepcyjnych, które musiały zafałszowywać wynik bo TSH wyszło mi wtedy 1,9, a teraz pół roku po odstawieniu mam 11,3 :/

    W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Zrobię badania tych przeciwciał o których mi napisałaś jeszcze przed wizytą u endokrynologa i już pójdę do niego z pakietem wyników, żeby mógł jak najszybciej rozpocząć leczenie.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. Test owu mam pozytywny ale mam też śluz podbarwiony na brązowo. Czy któraś z was podczas owu tak miala?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Hey. Test owu mam pozytywny ale mam też śluz podbarwiony na brązowo. Czy któraś z was podczas owu tak miala?
    Ja tak miałam, ale lepiej się mną nie sugeruj, bo ja tak miałam w cyklu kiedy pojawiła się torbiel na jajniku :-( właśnie podczas jajeczkowania miałam jeden albo dwa dni takiego dziwnego śluzu, a wczesniej tez tak nie miałam nigdy, pare tyg później się dowiedziałam że to torbiel.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Ta wiamość miała być do mnie prawda?

    Jeśli tak teraz się zastanowię to miałam objawy i cieszę się, że mogę je podpiąć teraz pod tą niedoczynność. Od dawna jestem ciągle zmęczona, senna, brak mi takiej życiowej energii. Poza tym wiecznie mi zimno, zawsze mam lodowate dłonie i stopy nawet latem. Już nie raz zastanawiałam się czemu tak mam...
    Kilka lat temu zrobiłam TSH i miałam wynik trochę ponad 5, jednak lekarz zlekceważył to, a ja wtedy też sama się nie doszukiwałam. Potem zbadałam się podczas brania tablet antykoncepcyjnych, które musiały zafałszowywać wynik bo TSH wyszło mi wtedy 1,9, a teraz pół roku po odstawieniu mam 11,3 :/

    W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Zrobię badania tych przeciwciał o których mi napisałaś jeszcze przed wizytą u endokrynologa i już pójdę do niego z pakietem wyników, żeby mógł jak najszybciej rozpocząć leczenie.
    Jenyy :-( Ja już miałam podejrzenie tsh ze cos tam nie tak, ale jednak wszystko w normie mam. Życze Ci , zeby sie wszystko unormowało ! i pojawiła się upragniona fasolka ! leć jak najszybciej do lekarza ! :*

    Gabi. lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Paula!!! :)

    Dziś ból piersi jest po prostu nieznośny a temperatura rano 37,2
    Do @ 4 dni. Nie wiem co mam o tym myśleć. Od trzech lat piersi nie bolały przed @

    Trzymam kciuki za was wszystkie!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie test negatywny. Odstawiam Dupka i czekam na @.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam Hashimoto, tsh w normie, ok 2,1 ale antyTpo 1000 :) grubo ponad normę

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Ta wiamość miała być do mnie prawda?

    Jeśli tak teraz się zastanowię to miałam objawy i cieszę się, że mogę je podpiąć teraz pod tą niedoczynność. Od dawna jestem ciągle zmęczona, senna, brak mi takiej życiowej energii. Poza tym wiecznie mi zimno, zawsze mam lodowate dłonie i stopy nawet latem. Już nie raz zastanawiałam się czemu tak mam...
    Kilka lat temu zrobiłam TSH i miałam wynik trochę ponad 5, jednak lekarz zlekceważył to, a ja wtedy też sama się nie doszukiwałam. Potem zbadałam się podczas brania tablet antykoncepcyjnych, które musiały zafałszowywać wynik bo TSH wyszło mi wtedy 1,9, a teraz pół roku po odstawieniu mam 11,3 :/

    W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Zrobię badania tych przeciwciał o których mi napisałaś jeszcze przed wizytą u endokrynologa i już pójdę do niego z pakietem wyników, żeby mógł jak najszybciej rozpocząć leczenie.


    To może opowiem o sobie.
    U mnie niedoczynność uaktywniła się po porodzie (uważam, że kobiety po porodzie obowiązkowo powinny mieć pół roku po urodzeniu robione TSH).
    Staraliśmy się o drugie dziecko.
    Kilka miesięcy i nic, a z pierwszym poszło rach-ciach.
    Zrobiłam badania. TSH ponad 18,5!
    A ciała Anty-TPO ponad 998!

    To był kwiecień.
    W listopadzie pozytywny test, bliźniaki - fakt dopiero wtedy gdy już nie tyle wyluzowaliśmy co zwyczajnie już nie chcieliśmy drugiego dziecka.
    Jednym słowem Hashimoto jak ta lala.

    Zanim podjęłam leczenie: sucha skóra, zmęczenie, zaparcia, niskie libido (w zasadzie zerowe), uczucie zimna, no i brak ciąży.

    Teraz TSH mam na poziomie 0,46.


    Gabi. lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Ręce mi się trzęsą jak to Wam piszę! Jest DRUGA KRESKA na teście!!! jeszcze słaba ale jest! Nawet M ją widzi! Boże, jaka ja jestem roztrzęsiona! tak bardzo wierzyłam w TEN Magiczny Czas, odpuściłam wszelką obserwację i JEST!

    Justine M, skabarka, kkkaaarrr, Blondik, MigotkaA:), czekolada, Molekuła lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i SUPER :D GRATULACJE kochana ♥

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ