X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, a w którym jesteś dpo?

    PWZJp2.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby to był dobry znak. Takie "inne niż zawsze" cykle często okazują się tymi szczęśliwymi :)

    karolka22 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:54

    cl2sjfv.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w Nowym Roku!

    Ja wczoraj wróciłam z pracy około 20tej i miałam godzinę by przygotować jedzonko, wyprasować mężowi koszulę i się ogarnąć :D No cóż jedyne co to nie zdażyłam się przebrać więc przywitałam gości w dresach :D

    My balowaliśmy do 3 nad ranem a ja wstałam po 10 rano siłą wyciągając swojego z łóżka. Co prawda wyszłam z psem i do 12 leżałam i nic nie robiłam.

    Wczoraj na USG pani stwierdziła że owulki na razie nie ma a mnie dzisiaj mega kłuł lewy jajnik co mi się zazwyczaj nie zdarza. Mam też problem z oznaczeniem śluzu bo mam taki wodnisto-lepko-kremowy :D Zaznaczyłam wodnisty bo chyba jest go najwięcej :D
    Temokę zmierzyłam po 10 i była wyższa ale pewnie alko mogło mieć lekki wpływ na to, no i godzina mierzenia. Myślicie że powinnam zaznaczyć opcję ignorowania?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja by wpisała normalnie :) ale ja to ja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2015, 15:22

    kama005 lubi tę wiadomość

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Nowym Zielonym 2015:)Dołączam do grupy choinkowych serduszek;)To mój pierwszy cykl na owu i pierwszy post choć staramy się 3 lata.To pierwsze starania po laparoskopii i duże nadzieje. Małpa ma przyjść, a raczej nie przyjść 11-ego. Udaje przed sobą, że jestem obojętna i nic mnie nie rusza....Od owulki boli mnie jajnik,ale to dopiero 5 dpo, a w ogóle to może po laparo takie odczucia. No nic dalej udaje, że nic mnie to nie obchodzi.... wszelkiej zieloności życzę!!!

    kama005 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to nie zaznaczam ignorowania :) Niech ma być co ma być :P
    Ale jestem dzisiaj zmęczona co prawda chyba mniej niż mój M. ;D

    skabarka lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic mi nie mów ;) ja się śmieje że moja Fasolka się dzisiaj na mnie gniewa za balowanie do późnej nocy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam z juniorem popoludniu na spacerku i dobrze mi zrobil.
    Pomalu dochodze do siebie. Zaraz junior do spania a my siadamy z mezem przed telewizor na " Kevin sam w nowym Yorku " :D

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M. śmiał się że w TV jest dobry film i pokazuje mi Kevina i stwierdziłam że wole posiedzieć przed kompem :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój syn zarządził oglądania Samolotów 2 ;) dostał to na dvd od Mikołaja i non stop ją puszcza ;) dlatego ja sobie na kompie siedzę, bo już nie mogę tego oglądać ;)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my sobie zaraz Blue Jasmine obejrzymy :)
    Eh, coś mnie zaczyna drapać w gardle :/ oby się nie rozkręciło.

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oglądamy jakas ewolucje planety malp czy cos takiego....

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki w Nowym Roku :-* :-* :-*
    My wczorajszy dzień cały w łóżku w ogóle nie miałam ochoty wstawać zresztą nie było potrzeby :-)
    Sylwester uważam za udany Popiłam Pojadłam Pośmiałam się Potańczyłam :-D
    A dziś do pracy ale na szczęście od niedzieli wolne dopiero w środę powrót :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) jak tam, wydobrzałyście wczoraj po sylwestrowym balowaniu?? My wczoraj gniliśmy cały dzień przed tv, no ale raz w roku tak można :)

    Temperatura w tym cyklu płata mi figle straszne... Jakbym zapisywała tę rzeczywiście z 7 rano to miałabym jakąś sinusoidę na wykresie! Niby chodzę później spać i śpię dłużej niż zwykle, bo cały czas jeszcze mam urlop, no ale bez przesady. Wczoraj 36,7 dziś 36,1 a dziś 4dpo... No nic zapisuje te tempki z 10, są cokolwiek bardziej ustabilizowane, ale nie wiem czy tak powinnam.

    Swoją drogą 4dpo to na implantację chyba za wcześnie, prawda?? I jakby to dzisiejsze 36,1 z 7 rano miało być na implantację to o 10 nie byłoby już 36,3 prawda?? Pomóżcie pliiis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 11:44

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie 4 dpo może być za wcześnie na implantacje ale każdy organizm jest inny :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, no włąśnie mi też się wydaje, że za wcześnie.. Dziwny ten cykl... Na dodatek od wczoraj mnie kłuje, ciągnie w dole brzucha. Wczoraj z lewej strony, w nocy z prawej strony, a dziś po środku, trochę podobnie jak na @

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w Nowym Roku !! :-) Dawno tu nie zaglądałam, ostatnio nabawiłam się zapalenia pęcherza :/ I nie mogłam mierzyć tempki w środku :/ Akurat w takich dniach gdzie mnie ta temperatura najbardziej interesuje :-D No tak, ale to chyba właśnie los daje mi znaki że mam przestać mierzyć, obserwować itd :D Wczoraj jeszcze leżałam z gorączką no a dziś już lepiej się czuję.. Ale powiedzcie mi, czy dni płodne mogą się zatrzymać ? :D Za nim dostałam zapalenia dróg moczowych, był piękny śluz płodny, a od 2 dni prawie sucho na zewnątrz nic nie widać :-( A powinno być go więcej przed owulką...Nic z tego nie rozumiem..

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ