X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj jakaś dziwna sprawa, dopiero 7dc, a moja szyjka rano wydawała mi się całkiem otwarta, była przy tym nisko i średnio-twarda, ale otwarta... Nie sądzę, aby to otwarcie było już na owu, bo na mnie to zdecydowanie za wcześnie, poza tym wszystkie pozostałe parametry świadczą o tym, że to jeszcze nie czas. Macie tak czasem, że wam się szyjka otwiera 'nie w porę'??

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka lekko w dół. Już mogłaby pójść w dół i @ mogłaby przyjść...

    Katarzyna może tempka w końcu się uspokoi :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr ja sie na szyjce nie znam więc się nie wypowiem.

    Katarzyna - spokojnie, nie sugeruj sie tak do końca tym co OF wyznacza, bo mi już 3 raz owulkę wyznaczył ;)

    Kama - bardzo dobrze sie spada :)

    a tak w ogóle to dzień dobry dziewczyny :)
    kiepską noc miałam... bardzo kiepską :( wczoraj wieczorem mój jakże domyślny mąż pokazał mi że bardzo dużo błędów jest w projekcie do domu który robiliśmy na indywidualne zamówienie. Nie wpadł geniusz na to że się zdenerwuje. A mnie tak nerwy poniosły, że poryczałam się jak głupia (sama nie do końca wiem czemu, ale nie mogłam się powstrzymać). A jak się poryczałam, to później zasnąć nie mogłam ;-/ i do 2 w nocy bezsensownie turlałam się po łóżku ;-/ fakt, że wstałam o 9, ale czuje się nieprzytomna :( coś czuję, że zjem śniadanie i sie położę na drzemkę jeszcze ;-/

    (mina mojego męża jak wybuchnęłam płaczem bezcenna ;) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 10:05

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka, doskonale rozumiem twoją reakcję na błędy w projekcie. Ja właśnie wykańczam mieszkanie i też mamy architekta i też ryczałam nie wiem sama ile razy za każdym razem gdy się okazywało, że coś z projektem bądź projektu realizacją jest nie tak.

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka, tobie przynajmniej wyznaczyl, a u mnie nic :/ I watpie zeby stalo sie to w tym cyklu :(

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna patrząc po śluzie rozciągliwym twierdziłabym że w 17 dc była owulacja.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna zgodzę się z Kamą :) a jak nie masz pewności to idź 23 na badanie progesteronu, powinno wyjść czy owulka była czy nie. a po za tym nie zwracaj uwage na wykres - tylko męcz <3 męża :) ja już widziałam tyle różnych wykresów, na niektórych były takie spadki i wzrosty a na końcu zielone kropki, że przestałam brać wykres pod uwagę :) trzeba być dobrej myśli :)
    a z tym spadkiem temp - może za krótko ją mierzyłaś?? patrzysz na zegarek jak mierzysz? jaki masz termometr??

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie dołącze się do wypowiedzi :-D Wiele różnych wykresów i każdy ma inaczej, wiele kobiet ich nie prowadzi idą na całość nie wyliczając nic i fasolkują :-) Nie ma co się tak przypatrywać bo można wiele zobaczyć jak się chce..no niestety..ja też widziałam piękną temperature jak rosła , piersi strasznie bolały a od roku czasu chyba tak nie miałam, byłam strasznie płaczliwa i ciągle chciało mi się pić..i wmawiałam sobie że do tego mam przeczucie że wszystko wokół mnie mówi mi że to ten czas, i bach..@ się pojawiła.. A nawet dostałam jakiegoś dziwnego smsa w tamtym czasie od ''wróżki'' że pojawi się w moim życiu coś co sprawi wiele radości.. No to wariowałam że znaki wszystkie mi mówią ze uda się :D Ale to nowe ''coś'' okazało się nowym telewizorem :-D Tak więc uważam , że wszystko jest nam w życiu pisane z góry, są też tacy co tylko raz <3 i pojawia się fasolka. I są tacy co <3.. co drugi dzień przez cały cykl i nic.. ehh..

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że trzeba <3 i tyle, bo już tyle widziałam "nieksiążkowych" wykresów ciążowych i nasłuchałam się historii o znajomych, które zaszły w ciążę zaraz po @... nigdy nic nie wiadomo :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie po drzemce :) no nie dałam rady i mnie senność zmogła. ale po godzinie wstałam i czuje się jak nowa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze dotad bralam wykres pod uwage :/ Macie racje,w sumie pare wykresow tez juz widzialam z zielona kropka.. i mam nadzieje ze owulka byla skoro sluz byl rozciagliwy.. co nie zdarza sie to co miesiac..Dajecie mi nadzieje =)Moze owu f mi ja jeszcze zaznaczy.. a co do termometru to mierze elektronicznym ..
    Ale chyba zakupie nowy od nowego cyklu.

    Poziomka - zgadzam sie z toba, jedni zachodza od razu a ani czekaja miesiacami .. moja siostra ma czworke dzieci i w kazda ciaze zaszla bez problemu i od razu w drugim trzecim cyklu.. My zas z mezem staralismy sie 7 miec mozna powiedziec ze 9 ,te pierwsze 2 byly obserwacyjne i z mysleniem jak sie uda to sie uda..teraz niedawno poronienie i wszystko od nowa :( Czasami brakuje mi juz sil.. a co miesiac gdy ma nadejsc @ zastanawiam sie czy sie udalo.Mam nadzieje ze nam sie niedlugo wszystkim uda <3 ;*

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj mega zwariowany dzień. Non stop w ruchu. Ani chwili przerwy.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna ja też się zawsze zastanawiam czy się udało.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja podejrzewam że im bliżej terminu @ tym większy zamęt w mojej głowie będzie panować :/ niestety mimo ogólnego wyluzowania i mnie ten moment wyczekiwania wykańcza psychicznie ;-/ nie da się go chyba ot tak przeskoczyć ;-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mna jest tak samo :( I to chyba pozostanie przy nas do pozytywnego testu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj to ja smarzylam placki ziemniaczane ;) <3 ;*

    skabarka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jakoś nie mam dzisiaj apetytu... kompletnie jeść mi się nie chce... na kolacje wmusiłam w siebie trochę domowe drożdżówki, obiadu nie jadłam, a na śniadanie słaba kawa i pół bułki ;-/ mam nadzieję że dzisiaj już się wyśpię bo przez te zarwane bezsenne noce się wykończę ;-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to caly dzien tylko jem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a potem pupa rosnie ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie na wieczór wzdęło ;) ale tak śmiesznie, bo normalne wzdęcie można spiąć i na spięciu chodzić (nie wiem jak to wytłumaczyć...), a tego mojego brzucha wciągnąć nie mogę bo i tak mam wrażanie że jest napięty...

    bosz ale masło maślane... nie mam pojęcia jak mam to wytłumaczyć...

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ