X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdecznie wszystkim Zafasolkowanym gratuluje sciskam Was mocno i lapie wiruski,
    tak bym chciała się do Was przylaczyc, ovu była jakos w świeta:) ale
    chyba poważnych objawow nie mam procz urojonych jak mdlosci i wysoka tempke ale nie rano tylko w ciągu dnia :(
    wczoraj 9dpo test negatywny to raczej normalne no aletak już chciałam zrobić ;/ normalnie @ powinna przyjść w weekend ale dziś dostałam jakiegoś brązowego plamienia leci ze mnie taki dziwny sluz krew to jeszcze nie jest ale chyba @ nadchodzi :(

    Kucykowa lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety... przyszła @... dziwne, ani spadku tempki ani bóli, nic . Ale cóż zaczynamy od nowa :(

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toa wrote:
    Nie obserwuję szyjki. A powinnam?
    spokojnie, ty już masz dwie krechy, więc na pewno nie musisz. W ogóle nie wydaje mi się, żeby obserwowanie czegokolwiek było w kategoriach muszę :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa przykro mi, ale głowa do góry życzę powodzenia w nowym cyklu :*

    74di4z174lr410ce.png
  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, głowa do góry, nowy cykl = nowa szansa. Ja czuję że też lada moment @ przyjedzie bo boli jakby już była:/

    Tak btw, to albo mi się wydaje albo okres Świąteczny był jakoś szczególnie "płodny", co drugi post to fasolka:) Pozdrawiam wszystkie szczęściary!

    Toa lubi tę wiadomość

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Dominika robiłas czy czekasz do jutra?ja mam 3 testy :P

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wyczulas mnie ? hehe zrobilam zrobilam dzisiaj popoludniu (glupia ja), no i oczywiscie jedna kreska:(

  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki!

    Teraz już wysyłam Wam pewne wiruski:))) Odebrałam betę: 158,91 :)))

    Juuupi :D

    Panna B, jutro trzymam kciuki!!! Musisz dotrzymać mi towarzystwa przez kolejne 9 m-cy:)

    Do reszty Kobitek: śluz kremowy mam do dziś od tak około 5-6 dnia po owulacji. Jest go dość sporo i gęsty bardzo.

    Szyjki macicy nie badam, więc w tym temacie niestety nie pomogę.

    2nn3yx8dz1txsq6h.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 18:17

    Molekuła, anucha lubią tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe bo zrobiłam to samo:P
    moze jest za wczesnie.
    u mnie test płytkowy pink test(poprzednio strumieniowy express pink test) i dzis wyszlo tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4ed119da9ac3c99.html

    Dżuls lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide jutro na bete :)

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa gratuluje i trzymaj kcuki :))) u mnie jak narazie 3 bladziochy choc ten ostatni ciut ciemniejszy

    Kucykowa lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:53

    cl2sjfv.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB @ ma przyjsc w sobote, jesli nie przyjdzie powtorze test z nadzieja ze moze jednak:) a Tobie gratuluje dwoch wyraznych kreseczek:)

  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna B, SUPER!!! Jest Fasolka jak nic :)

    dziękuję i również gratulacje !!

    2nn3yx8dz1txsq6h.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 18:34

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciagle nie wierze bo mi sie zdaja za cienkie i za blade:P jak dla mnie to juz powinny bycciemniejsze?moze kupic jeszcze inny test-jeju szalona jestem, m,ąż to sie puka w glowe :P

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB gratulacje hehe ewidentnie widać tą 2 kreseczkę :) pewnie jeszcze wcześnie dlatego blada...ale jest:)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna B ciche gratulacje!!! Ja tam widze piękne 2 kreski! Oj płodny ten styczeń:)

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju dziewczyny dzieki :) ale beta jutro juz cos pokaze nie?mam nadzieje ogromna chyba umre jutro z niepewnosci w pracy:P

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Podobno dla ciężarnych normy są inne... nie wiem już sama, rodzinnie obciążona tarczycą jestem i wolę chuchać na zimne. A co czytam w necie na ten temat to tylko mam coraz większe oczy ze strachu.

    Testuję w sobotę, żeby w razie porażki nie wpaść w czarną rozpacz przed całym długim dniem poza domem... I żeby w razie okazji do świętowania móc spokojnie spędzić ten czas z moim K :)

    A myślałam o Tobie, patrząc na wyniki, bo prl też mam dość wysoką ;)

    nie czytaj głupot w internecie. ja sie ostatnio naczytałam o CMV bo mi dodatnie wyszło i aż bólu brzucha i skurczu dostałam ;-/ a okazało sie że jak zwykle internety kłamią. Gin mnie uspokoił :)

    Lianna lubi tę wiadomość

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie wyszły dwa bladziochy, jutro z rana ide na betke, progesteron i prolaktyne, te dwa ostatnie już tak dla świętego spokoju, bo obstawiam, że jak pójdę do gina, to i tak każe mi wrócić z tymi badaniami :P

    PannaB - u mnie z tymi testami było tak, że moje testy z allegro nic nie pokazywały, dopiero jak kupiłam te apteczne to zaczeły wychodzić kreski ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:10

    natalka189 lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ