X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zatestowałam i niestety negatyw :(

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Molekuła a później masz normalne krwawienie??:) ja nigdy nie miałam plamienia. Jak miałam okres to od razu leciało jak z kranu.

    Tak, po 2 dniach zazwyczaj się rozkręca i mam normalne krwawienie (a raczej wykrwawianie się) :P

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka odebrana, wynosi 88,59 mIU/ml :) Dziś mój 13 dpo, 29 dc, wynik ok? Za ile dni się powtarza badanie żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta?

    Btw, normy są takie:
    ciąża 1,3-2 tydzień: 16-156
    ciąża 2-3 tydzień: 101-4870

    Czy tego mojego hcg nie jest oby za mało? Czy oni tu podają realne tygodnie ciąży, a nie od daty ostatniej miesiączki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 11:06

    PannaB, Kucykowa, ceska, Molekuła lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka ładna:)Wynik powinien się podwajać co 2 do 3 dni.

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls gratulacje :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj jakaś katastrofa :( :( :( temperatura mocno w dół :( :( :( na @ za wcześnie, na implantacje już raczej za późno (to 10dpo). Jeśli ten spadek ma oznaczać @ nadchodzącą dziś/jutro to moja faza lutealna skróciłaby się do 9-10 dni czyli katastrofa. Jeśli @ nadejdzie normalnie to mam 'dziwne' wahania temperatury w 2 fazie cyklu czyli to też nie dobrze, bo jakieś hormonki źle pracują. Brzuch cały czas pobolewa jak na @. Ten dzień się bardzo nieładnie dla mnie zaczął :( :( :(

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls gratuluje ja nie dotarłam na bete z przyczyn technicznych-akumulator w aucie, apotem z pracy nie zdazylam sie wyrwac i ide jutro:) ale rano test znow blady zdaje mi sie to dziwne, 13dpo i bladziochy:(

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. ja niedługo tez zamierzam testować. w grudniu był robiony monitoring dla sprawdzenia czy występuje u mnie owulacja ponieważ pierwszą ciąże poroniłam 18.09.2014 (9 tc. monitoring potwierdził owulację, przytulanie było a teraz tylko czekanie zostaje. jestem przerażona robieniem testu bo boję się rozczarowania.a codzienne mierzenie temperatury mega mnie stresuje bo boję się spadku i wtedy wiadomo co @.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr może implantacja. Spokojnie :) 10dpo tez podobno może być a nawet trochę później. Wszystko zależy od organizmu :)
    Dżuls gratulacje!! Piękna beta. Powtórz za dwa dni :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr implantacja moze nastapic od 7 do 10 dpo wiec jeszcze nic straconego!Ja niby mam temp wyzej, ale sie czuje mega na @ i juz tylko czekam:/

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, dziękuje za dobre słowo i nadzieję, ale jakoś od 2 dni mam złe przeczucia, wcześniej jakoś wierzyłam, że w tym cyklu się uda, a teraz tylko czarne myśli :( no nic, może mi przejdzie, czas pokaże!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    Dzuls gratuluje ja nie dotarłam na bete z przyczyn technicznych-akumulator w aucie, apotem z pracy nie zdazylam sie wyrwac i ide jutro:) ale rano test znow blady zdaje mi sie to dziwne, 13dpo i bladziochy:(

    Dzięki Dziewczyny!:) PannaB - jak dziś rano robiłam test też się dziwiłam, że ciągle bladzioch, ale betka pokazała co trzeba :P

    8pdp47e.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls, super!!! Gratulacje :) Betka w normie, ja wczoraj miałam 15 dpo i betka wynosiła 158,91 :) Także mamy w normie. Powtórzę może w poniedziałek, bo też nie chcę się nakręcać..

    Panna B, to jutro zaciskam kciuki ponownie :)

    Też miałam bledziochy, naprawdę :) Po prostu to bardzo wczesna ciąża, powinnyśmy testy robić po terminie @, a my już szalejemy od razu i wykrywa nam wczesną ciążę :)
    kkkaaarrr, nadzieję trzeba mieć :)

    Kama005, z tego co pamiętam, to ślub mieliście dzień przed nami, więc oby i teraz Wam się udało jak nam z Dzidziusiem :)
    Miłego dnia dla Was wszystkich !

    2nn3yx8dmsqny7ft.png

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy mogę iść do gina żeby usg potwierdził ciążę? Oczywiście chwilę temu naczytałam się o testach fałszywie dodatnich spowodowanych torbielami, a że mam pcos itd, to oczywiście zaczęłam świrować :P

    8pdp47e.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls czyli mowisz ze warijuje?:P

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane...nie czytać tych forum, proszę ! Też sobie nawkręcałam po 1szym teście, że na bank torbiel...Spokojnie, jesteśmy w ciąży :)

    Cieszmy się !!!:D

    Dżuls, beta potwierdziła, więc proszę o opanowanie :)

    Panna B, Ty też wyluzuj i jutro beta na bank pokaże piękną ciążę :)

    2nn3yx8dqk2rr8fi.png

    Dżuls lubi tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:39

    20140607580114.png

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa jak tak to stawiam flachę...... soku:))

    Kucykowa lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Kkkaaarrr - jeszcze nic straconego! Dziewczyny mają rację, to może być implantacja! Trzymam kciuki za Ciebie, za Was :-)

    Mnie dopadły pierwsze objawy: potliwość i ciągłe odbijanie się. Dziś pierwszy raz dopadły mnie lekkie mdłości a przy tym zawroty. A od początku wzdęcia i gazy :/ oraz wrażliwe, bolące piersi. Jutro idę na betę. Dziś test wyszedł wyraźniejszy niż ten z przedwczoraj (ta sama firma, 25mlU/ml). Wczoraj dość wyraźny wyszedł z innej firmy o czułości 10mlU/ml :-)

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie czuję się, jakbym miała za chwilę rozłożyć się na grypę. Łamie mnie w kościach i potwornie boli głowa. Trochę znów rozbolały piersi, no i ból w dole brzucha. Niby jestem głodna, ale mam na maxa wzdęty brzuch, też mi się odbija i troche mdli, zwłaszcza w nocy niestety. Zwalałam to do tej pory na późnowieczorne kolacyjki z małżem :P
    Kucykowa - mówisz, ze taka beta to raczej nie żadna torbiel itd? Strasznie bolała mnie owu i kilka dni po, dlatego przez chwile przeszło mi przez myśl, że to nie ciąża, tylko coś mi się tam porobiło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 15:41

    8pdp47e.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ