X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls ten dzisiejszy jest z apteki:)
    a Ty masz takjakja?jutro 12 dpo?

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro tez 12 dpo i wychodzi na to ze znowu nici z dwoch kresek:(

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    Dzuls ten dzisiejszy jest z apteki:)
    a Ty masz takjakja?jutro 12 dpo?

    Mi dzisiaj wypada 12 dpo i termin @ na sobotę :) Oj ciekawa jestem tej jutrzejszej betki...

    8pdp47e.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżuls trzymam kciuki za betę. Daj znać :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:38

    20140607580114.png

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz
    1) Na pewno TSH, FT3 i FT4 - tarczyca, ja miałam robioną jeszcze prolaktynę i testosteron, nie zaszkodzi tez zrobić morfologię. Wiem, że niektórzy zlecają też AMH - ocena rezerwy jajnikowej
    2)Najbezpieczniej w dniu spodziewanej miesiączki, a wcześniej to szczerze nie chcę w błąd wprowadzać...
    3)Zwykłe badanie ginekologiczne pewnie nic nie wykaże, może usg dopochwowe, ale też niekoniecznie

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:38

    20140607580114.png

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i przypomniało mi się, że jeszcze DHEA i DHEA-S. Żelazo można zrobić, cukier przy okazji nie zaszkodzi. Progesteron to też zależy od dnia cyklu, gdzieśta też słyszałam o estradiolu.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:38

    20140607580114.png

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że się zazieleni i badania nie będą potrzebne i tego Ci życzę!!!

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    no może i coś widać, fotka za mała! :)
    Ja widzę u mnie w 10 dpo 2 kreska byla bledsza, a jednak się udalo ;)

    Dżuls lubi tę wiadomość

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls to obie jutro betujemy:)

    Dżuls lubi tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje pomocy. W niedziele miałam dostać okres ewentualnie w poniedziałek i nie dostałam, za to wczoraj rano miałam lekko uplamiony papier po wizycie w toalecie, potem cały dzień nic i wieczorem znów to samo. Dziś od rana tak samo tyle, że te plamienia to bardzo brązowa maź. Bardzo się stresuje. HCG robiłam w poniedziałek i wyszło <1.0 mlU/ml . Byłam dziś u lekarza, który właściwie mi nie pomógł. Nawet mnie nie zbadał. A do mojej pani profesor jadę dopiero za 1,5 tyg. Pomóżcie co mam zrobić. Czy to normalne plamienie? Nigdy tak nie miałam. :(

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:38

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie jedna rzecz...bolą mnie tylko sutki :/ od wczoraj pobolewa mnie brzuch jak na @ który ma przyjść w piątek. Od mniej więcej dwóch lat mam 2,3 dni plamienia przed spodziewanym @...a tu nic. Mam tylko jeden test, ale boję się go zrobić jutro, mam wrażenie że to jest nadal za wcześnie. Jestem 12 dni po. Czekam niecierpliwie do piątku :)

    Gratuluję zafasolkowanym!!!:)

    Toa lubi tę wiadomość

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny potrzebuje pomocy. W niedziele miałam dostać okres ewentualnie w poniedziałek i nie dostałam, za to wczoraj rano miałam lekko uplamiony papier po wizycie w toalecie, potem cały dzień nic i wieczorem znów to samo. Dziś od rana tak samo tyle, że te plamienia to bardzo brązowa maź. Bardzo się stresuje. HCG robiłam w poniedziałek i wyszło <1.0 mlU/ml . Byłam dziś u lekarza, który właściwie mi nie pomógł. Nawet mnie nie zbadał. A do mojej pani profesor jadę dopiero za 1,5 tyg. Pomóżcie co mam zrobić. Czy to normalne plamienie? Nigdy tak nie miałam. :(

    Ja tak mam właściwie przed każdym okresem, stąd wiem że nadchodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekuła a później masz normalne krwawienie??:) ja nigdy nie miałam plamienia. Jak miałam okres to od razu leciało jak z kranu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Od jakiegoś czasu was czyta i dzisiaj odwazylam sie napisac. Jestem 13 dpo i mi od dwoch dni wychpdza dwie kreseczki, fakt ta ciazowo byla jeszcze wczoraj bladziuchna ape dzisiaj juz widac ja dosc dobrze. Najgorsze jest to ze nie wiem kiedy powinnam miec @ bo jestem 2 cykl po antykoncepcji i tak naprawde roznie moze byc. Pierwszy cykl byl 25 dni i tyle zaznaczulam na ovu. Tak sie boje ze @ zabierze mi nadzieje. Latam jak glupia do kibla i sie podcieram z nadzieja ze krwi nie bedzie.
    Trzymam za wszystkie nie zafasolkowane dziewczyny kciuki, zeby u was sie zazielenilo. A za tez co juz maja dwie kreseczki, by te juz 8 miesiecy zlecial im szybko i bez komplikacji.

    Kucykowa lubi tę wiadomość

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to leć na betkę :) mi wczoraj wyszły dwa bladziochy, dziś z rana kolejny, i właśnie siedzę w laboratorium i czekam na pobranie krwi :) też mam dziś 13dpo.

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to daj znac jak juz beda wyniki. Trzymam kciuki. Ja poczekam do poniedzialku, jak @ nie przyjdzie do bede szczesliwa ;-)

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ