X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 14 października 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tu nowa cykl 28 dniowe. 7 października byłam u gina byl to 8 dzien cyklu pęcherzyk mial 13mm. W 11 i 14 dniu stosunek. 13 i 14 dniu testy owu 2 identyczne kreski.
    W tamtym roku poroniłam Mialam wysokie tsh. Od tego miesiąca znów zaczelam starania. 5 października miałam robione badania krwi tsh 1.53 wiec mysle ze jest super. A jak u was przebiega październik? Jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 09:28

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 15 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja aktualnie czekam na testowanie. Owulacja była w niedziele. Nie mam własnej więc biorę aromek a później ovitrelle na pęknięcie. Pierwszy raz udało mi się zajść w ciążę z tym zestawem za pierwszym razem ale niestety w maju urodziłam w 6 miesiącu. Dzieciątko nie przeżyło. Mam nadzieję że wkoncu się uda

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 15 października 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za ciebie kciuki ja miałam owu niedziela poniedziałek hmm dzis wlasnei teraz patrze mam 2 male plameczki śluzu z krwią na majtkach hmm pokazywałam partnerowi obydwoje twierdzimy ze to napewno krew. Mial ktos tak?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Bombolada007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 października 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez trzymam za Was kciuki 🍀 Plamki brzmią całkiem obiecująco, oby zwiastowały implantację☺️ Ja owulacje miałam wczoraj, cykl stymulowany Clo + Ovitrelle na pęknięcie- pęcherzyk 25x18 mm. Staramy się z mężem od marca- wtedy tez się udało, ale trwało to tylko 6 tygodni... Od tamtej pory jakoś nie mogę zaskoczyć ponownie ani zreszta myśleć o czym innym niż starania.

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 15 października 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też żyje tylko tym. Z miesiąca na miesiąc i tak w koło. Jak długo utrzymuje wam się ovitrelle w moczu?

  • Bombolada007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 października 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa, to mój pierwszy stymulowany cykl wiec nie mam pojęcia ile się będzie utrzymywało. Lekarz powiedział, ze do dziesięciu dni. Dziś jest trzeci dzień po podaniu i test dość mocno pozytywny (zrobiłam z czystej ciekawości i żeby ostudzić swoj zapał gdybym nie wytrzymała i chciała zatestowac za wcześnie 😉)

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze sprawdzam z ciekawości i może po prostu po to żeby zobaczyć te dwie kreski 🙈 niby utrzymuje się do 10 dni ale u mnie raczej tyle nie. Przeważnie 7-8. To napewno zależy od organizmu i od czułości testów. Przy poprzedniej ciąży utrzymywał się ok 7 dni a 14 dni po podaniu miałam już cień i była ciąża

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 a ty kochana kiedy testujesz?

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam 27 ego testować ale znając zycie zaczne od tego poniedziałku a wy?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie haha. Powinnam okres dostać w następną niedzielę ale od poniedziałku z cicha nadzieja zacznę robić testy. W jakiś sposób mnie to uspokoi bo jak narazie jestem kłębkiem nerwow i o niczym innym nie myślę

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba każda z nas tak ma. Na dodatek moj caly czas mi mowi ze napewno sie udało bo on tyle czytał i pewnie te 2 plamki krwi ze śluzem wczoraj to bylo zagnieżdżenie. A nigdy tak nie miałam. Ostatnio gdy udalo mi sie zaskoczyć nie miałam czegos takiego. Wiec normalnie mnie to wszystko dobija

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce cie martwić ale 4dpo to raczej nie możliwe żeby było zagnieżdżenie ale mogę się mylić i oczywiście życzę Ci 2 pięknych krech na teście! 🤗 Aputanie z innej beczki dziewczyny mierzycie sobie temp ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:30

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest szansa ze poporstu owu byla dzień czy 2 wcześniej w 8dniu cyklu moj pęcherzyk mial 13mm

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 11 dc i 14 dc bylo przytulanko. A cykle mam 26-28 dni. Dopóki nie ma małpki kazda z nas niech żyje nadzieja 😘
    W poprzedniej ciąży 8 dni po miałam bladziochy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:34

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 16 października 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie owu w 17 dc w 15 i 16 dc starania 🙂 cykl stymulowany aromkiem a teraz duphaston. Jestem pełna nadziei że może z aromkiem się uda... 4 lata starań za nami. Trzymam kciuki za nas wszystkie 👣

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciąży miałam blada ledwo widoczna 12 dpo. Każda z nas jest inna. Obysmy obydwie ujzaly to co chcemy na tych testach 😀Edyta a jesteś na jakiś wspomagaczach czy naturalnie?

    Witaj Wiolala ja owulacje miałam 18dc też jadę na aromku. Pierwszy cykl stymulacji aromkiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:07

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 16 października 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Magda tak u mnie pierwszy cykl a u Ciebie? Wcześniej miałam clostilbegyt ale po nim zamiast śluzu pustynia😐 owulacja bez wspomagania u mnie nie występuje

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęśnie jeszcze naturalnie. Mialam problemy z tarczyca i za duży testosteron dlatego poroniłam... Na szczęście wszystko sie unormowało i zaczynam starania od nowa w tym miesiącu. Lekarz kazal mi próbować bez wspomagania więc mu ufam

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala ja w grudniu za pierwszym razem zaszłam w ciążę z aromkiem i ovitrelle ale urodziłam w 6 miesiącu i córeczka zmarla. Aktualnie 2 cykl w tym roku z aromkiem i zastrzykiem ale temp po owulacji skoczyła tylko mniej więc 2,5 kreski więc jakoś nie mam wielkiej nadziei😑 również nie mam swojej owulacji. Przed aromkiem też brałam clo ale na mnie kompletnie nie działało. Niby pęcherzyki były ślę małe nie rosły i nie pękały.

    Edyta co brałas na testosteron? Ja też podejrzewam że mam za wysoki i dlatego braak owulacji. Zawsze miałam więcej owłosienia i to mi dało do myślenia alę żaden lekarz do tej pory nie zlecił mi abym go zbadała. A u CB czym się objawiał za wysoki testosteron?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 15:23

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam duzo owłosienia ale na szczęście bardzo jasne więc tylko moj na mnie gada gorylku bo wyczuwa włosy gdy je dotyka. Pozatym wyszedl mi w badaniach. Hmm jak znajde stare gdzies opakowanie to ci powiem leczyłam sie w Niemczech i teraz nie pamiętam. I dlatego poroniłam przez za duży testosteron

    Teraz jedyne co biore to kwas foliowy i neomag d3. Kazal mi brać gin bo wit. D pomaga podtrzymywać ciążę.

    nlzjgox1emvw4add.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ