X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 14 października 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tu nowa cykl 28 dniowe. 7 października byłam u gina byl to 8 dzien cyklu pęcherzyk mial 13mm. W 11 i 14 dniu stosunek. 13 i 14 dniu testy owu 2 identyczne kreski.
    W tamtym roku poroniłam Mialam wysokie tsh. Od tego miesiąca znów zaczelam starania. 5 października miałam robione badania krwi tsh 1.53 wiec mysle ze jest super. A jak u was przebiega październik? Jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 09:28

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 15 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja aktualnie czekam na testowanie. Owulacja była w niedziele. Nie mam własnej więc biorę aromek a później ovitrelle na pęknięcie. Pierwszy raz udało mi się zajść w ciążę z tym zestawem za pierwszym razem ale niestety w maju urodziłam w 6 miesiącu. Dzieciątko nie przeżyło. Mam nadzieję że wkoncu się uda

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 15 października 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za ciebie kciuki ja miałam owu niedziela poniedziałek hmm dzis wlasnei teraz patrze mam 2 male plameczki śluzu z krwią na majtkach hmm pokazywałam partnerowi obydwoje twierdzimy ze to napewno krew. Mial ktos tak?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Bombolada007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 października 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez trzymam za Was kciuki 🍀 Plamki brzmią całkiem obiecująco, oby zwiastowały implantację☺️ Ja owulacje miałam wczoraj, cykl stymulowany Clo + Ovitrelle na pęknięcie- pęcherzyk 25x18 mm. Staramy się z mężem od marca- wtedy tez się udało, ale trwało to tylko 6 tygodni... Od tamtej pory jakoś nie mogę zaskoczyć ponownie ani zreszta myśleć o czym innym niż starania.

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 15 października 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też żyje tylko tym. Z miesiąca na miesiąc i tak w koło. Jak długo utrzymuje wam się ovitrelle w moczu?

  • Bombolada007 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 października 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa, to mój pierwszy stymulowany cykl wiec nie mam pojęcia ile się będzie utrzymywało. Lekarz powiedział, ze do dziesięciu dni. Dziś jest trzeci dzień po podaniu i test dość mocno pozytywny (zrobiłam z czystej ciekawości i żeby ostudzić swoj zapał gdybym nie wytrzymała i chciała zatestowac za wcześnie 😉)

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze sprawdzam z ciekawości i może po prostu po to żeby zobaczyć te dwie kreski 🙈 niby utrzymuje się do 10 dni ale u mnie raczej tyle nie. Przeważnie 7-8. To napewno zależy od organizmu i od czułości testów. Przy poprzedniej ciąży utrzymywał się ok 7 dni a 14 dni po podaniu miałam już cień i była ciąża

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 a ty kochana kiedy testujesz?

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam 27 ego testować ale znając zycie zaczne od tego poniedziałku a wy?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie haha. Powinnam okres dostać w następną niedzielę ale od poniedziałku z cicha nadzieja zacznę robić testy. W jakiś sposób mnie to uspokoi bo jak narazie jestem kłębkiem nerwow i o niczym innym nie myślę

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba każda z nas tak ma. Na dodatek moj caly czas mi mowi ze napewno sie udało bo on tyle czytał i pewnie te 2 plamki krwi ze śluzem wczoraj to bylo zagnieżdżenie. A nigdy tak nie miałam. Ostatnio gdy udalo mi sie zaskoczyć nie miałam czegos takiego. Wiec normalnie mnie to wszystko dobija

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce cie martwić ale 4dpo to raczej nie możliwe żeby było zagnieżdżenie ale mogę się mylić i oczywiście życzę Ci 2 pięknych krech na teście! 🤗 Aputanie z innej beczki dziewczyny mierzycie sobie temp ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:30

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest szansa ze poporstu owu byla dzień czy 2 wcześniej w 8dniu cyklu moj pęcherzyk mial 13mm

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 11 dc i 14 dc bylo przytulanko. A cykle mam 26-28 dni. Dopóki nie ma małpki kazda z nas niech żyje nadzieja 😘
    W poprzedniej ciąży 8 dni po miałam bladziochy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:34

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 16 października 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie owu w 17 dc w 15 i 16 dc starania 🙂 cykl stymulowany aromkiem a teraz duphaston. Jestem pełna nadziei że może z aromkiem się uda... 4 lata starań za nami. Trzymam kciuki za nas wszystkie 👣

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciąży miałam blada ledwo widoczna 12 dpo. Każda z nas jest inna. Obysmy obydwie ujzaly to co chcemy na tych testach 😀Edyta a jesteś na jakiś wspomagaczach czy naturalnie?

    Witaj Wiolala ja owulacje miałam 18dc też jadę na aromku. Pierwszy cykl stymulacji aromkiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:07

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 16 października 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Magda tak u mnie pierwszy cykl a u Ciebie? Wcześniej miałam clostilbegyt ale po nim zamiast śluzu pustynia😐 owulacja bez wspomagania u mnie nie występuje

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęśnie jeszcze naturalnie. Mialam problemy z tarczyca i za duży testosteron dlatego poroniłam... Na szczęście wszystko sie unormowało i zaczynam starania od nowa w tym miesiącu. Lekarz kazal mi próbować bez wspomagania więc mu ufam

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 16 października 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala ja w grudniu za pierwszym razem zaszłam w ciążę z aromkiem i ovitrelle ale urodziłam w 6 miesiącu i córeczka zmarla. Aktualnie 2 cykl w tym roku z aromkiem i zastrzykiem ale temp po owulacji skoczyła tylko mniej więc 2,5 kreski więc jakoś nie mam wielkiej nadziei😑 również nie mam swojej owulacji. Przed aromkiem też brałam clo ale na mnie kompletnie nie działało. Niby pęcherzyki były ślę małe nie rosły i nie pękały.

    Edyta co brałas na testosteron? Ja też podejrzewam że mam za wysoki i dlatego braak owulacji. Zawsze miałam więcej owłosienia i to mi dało do myślenia alę żaden lekarz do tej pory nie zlecił mi abym go zbadała. A u CB czym się objawiał za wysoki testosteron?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 15:23

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 16 października 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam duzo owłosienia ale na szczęście bardzo jasne więc tylko moj na mnie gada gorylku bo wyczuwa włosy gdy je dotyka. Pozatym wyszedl mi w badaniach. Hmm jak znajde stare gdzies opakowanie to ci powiem leczyłam sie w Niemczech i teraz nie pamiętam. I dlatego poroniłam przez za duży testosteron

    Teraz jedyne co biore to kwas foliowy i neomag d3. Kazal mi brać gin bo wit. D pomaga podtrzymywać ciążę.

    nlzjgox1emvw4add.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ