X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Testy owu nie ma co patrzec ja tez wczoraj i dzis mialam pozytywne. I dzis test ciążowy z rana bladzioch. Mam dostać @ w niedzielę. Narazie sie na nic nie nastawiam
    Może jest jeszcze za wcześnie. Gdzie tam niedziela. Ja też czekam. Zasugerowałam się tymi testami lh bo koleżance w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytyw i z tego pozytywu ciąża 🙂

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Może jest jeszcze za wcześnie. Gdzie tam niedziela. Ja też czekam. Zasugerowałam się tymi testami lh bo koleżance w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytyw i z tego pozytywu ciąża 🙂


    Trzeba czekac nic nie poradzimy

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Może jest jeszcze za wcześnie. Gdzie tam niedziela. Ja też czekam. Zasugerowałam się tymi testami lh bo koleżance w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytyw i z tego pozytywu ciąża 🙂


    A jakiej firmy test zrobiłaś?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o test ciążowy.

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 19 października 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny trzymam za was mocno kciuki ✊ u mnie dopiero 3 dc więc testowanie dopiero w listopadzie . W pierwszym cyklu starań się nie udało więc liczę teraz na drugi cykl 😉

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Chodzi mi o test ciążowy.
    Test pink strumieniowy i Rossmann facelle strunieniowy

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Cześć dziewczyny trzymam za was mocno kciuki ✊ u mnie dopiero 3 dc więc testowanie dopiero w listopadzie . W pierwszym cyklu starań się nie udało więc liczę teraz na drugi cykl 😉
    Cześć a jesteś czymś wspomagana czy naturalny cykl?

  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 19 października 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    A kiedy powinna być być @? No u mnie też własne bóle jak na miesiączkę
    Sobota / niedziela

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Sobota / niedziela
    To tak jak ja tym bardziej wątpię że już dziś wyszedłby test

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam boli jak na @odczuwam od czasu do czasu jakies ciągnięcie w okolicy jajnika i mnie sutki jakoś swędzą 😂😂

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka919 wrote:
    Cześć dziewczyny trzymam za was mocno kciuki ✊ u mnie dopiero 3 dc więc testowanie dopiero w listopadzie . W pierwszym cyklu starań się nie udało więc liczę teraz na drugi cykl 😉

    Witaj a masz jakies problemy zdrowotne czy wszystko z tobą ok?

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Ja nie mam boli jak na @odczuwam od czasu do czasu jakies ciągnięcie w okolicy jajnika i mnie sutki jakoś swędzą 😂😂
    O tych sutkach też gdzie wyczytałam że często dziewczyny po zapłodnieniu tak mają

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 19 października 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziś 12dpo jest bardzo jasna różowa kreska. Mieszkam w ie i potrzebuje skierowanie na betę. Czuję się inaczej. Staram się od 2014. Jeszcze 2 dni do @

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Cześć. Dziś 12dpo jest bardzo jasna różowa kreska. Mieszkam w ie i potrzebuje skierowanie na betę. Czuję się inaczej. Staram się od 2014. Jeszcze 2 dni do @
    Wita cię kochana. Skoro to już 12dpo to powoli możesz zacząć się cieszyć moim zdaniu em. W poprzedniej ciąży też 12dpo miałam cień cienia więc głową do góry. Powtórz test za 2 dni i będziesz widziała czy kreska robi się krecha 🤗🤰 osobiście życzę Ci tego z całego serca
    😍🙈

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    O tych sutkach też gdzie wyczytałam że często dziewczyny po zapłodnieniu tak mają

    Nawet o tym nie wiedziałam myslalam ze cos ze mna nie tak a mnie normalnie swędzą sutki 😂

    Pierwszy raz cos takiego w życiu czuje. W 1 ciąży tak nie miałam

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Cześć. Dziś 12dpo jest bardzo jasna różowa kreska. Mieszkam w ie i potrzebuje skierowanie na betę. Czuję się inaczej. Staram się od 2014. Jeszcze 2 dni do @


    Fajnie moze zrób betę i powtórz rano teścik

    Trzymam kciuki👶

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Nawet o tym nie wiedziałam myslalam ze cos ze mna nie tak a mnie normalnie swędzą sutki 😂

    Pierwszy raz cos takiego w życiu czuje. W 1 ciąży tak nie miałam
    Już parę razy właśnie na forach wyczytałam że dziewczyny sutki swędziały więc ciesz się z takiej dolegliwości. Ja w pierwszej ciąży to miałam tak obolale że nawet ręcznikiem po kąpieli dotknąć ich nie mogłam 😀🤦

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 19 października 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz wolę sie nie nakręcać poczekam co bedzie dalej tyle razy juz sie cieszyłam nawet z 2 kresek a później niestety płacz. Moj lekarz mowi ze dla mnie lepiej jest za wcześnie nie wiedzieć. No ale niestety jestem tylko baba nie umiem sie powstrzymać przed testami

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Ja to juz wolę sie nie nakręcać poczekam co bedzie dalej tyle razy juz sie cieszyłam nawet z 2 kresek a później niestety płacz. Moj lekarz mowi ze dla mnie lepiej jest za wcześnie nie wiedzieć. No ale niestety jestem tylko baba nie umiem sie powstrzymać przed testami
    A kiedy testujesz? No ja jestem takim typem człowieka że najlepiej bym wszystko od razu chciałaś wiedzieć. Nienawidzę czekać i bardzo mnie męczy to czekanie z dnia na dzień

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 19 października 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a takie pytanie z innej beczki. Chciałam wstawić zdj tego mojego testu żebyście oceniły ale nie wiem jak🤦🙈

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ