Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania w październiku
Odpowiedz

Starania w październiku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka.ka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jest tu nowa i to mój pierwszy post na forum :-) jesteśmy w piątym miesiącu starań i aktualnie jestem 3 dni po owu (aczkolwiek wydaje mi się po temp że są to dopiero dwa..). Cykl naturalny wspomagany jedynie wiesiołkiem i castagnusem. Planuję testować od 27/28 października.,ale staram się nie robić sobie nadzieji. Trzymam za was wszystkie kciuki i wysyłam dużo miłości! Ciekawa jestem ile pozytywnych testów będę tu za parę dni widzieć 😊 Sama wiem jak bardzo brakuje w życiu codziennym wsparcia, wiele osób nie rozumie co przeżywa kobieta starająca się o dzidziusia.
    Buziaki ❤️

    Hej czyli testujemy podobnie bo ja też jeśli @ nie przyjdzie to w poniedziałek mogę testować 😉 również trzymam kciuki za Ciebie ✊✊

    Sikorka.ka lubi tę wiadomość

  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 19 października 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Cześć a jesteś czymś wspomagana czy naturalny cykl?
    Naturalny 😉 mam już dwoje dzieci teraz chcemy trzecie chyba w sumie oszaleliśmy bo dzieci mają 3,5 roku i 2 latka także maluchy

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Stokrotka919 Znajoma
    Postów: 26 28

    Wysłany: 19 października 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Witaj a masz jakies problemy zdrowotne czy wszystko z tobą ok?
    Myślę że wszystko ok ale to się okaże jak już wyżej pisałam mam juz dwójkę dzieciaczków z czego jedno młodsze było totalnym zaskoczeniem

    cb7w9n735ppdp06b.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 20 października 2020, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozmawialam telefonicznie z ginem. Jezeli chodzi o naturalne obniżenie testosteronu to trzeba jesc wszystko co zawiera cynk najlepiej owoce morza, wolowine.

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 20 października 2020, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek mam isc na krew wlasnie bo chce miec wyniki mojego testosteronu przed samym okresem. Nie wiem czy odrazu nie zrobię bety.

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    W czwartek mam isc na krew wlasnie bo chce miec wyniki mojego testosteronu przed samym okresem. Nie wiem czy odrazu nie zrobię bety.
    Ja bym nie wytrzymała i bym Robiła 🤗

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano zrobiłam test i był mocniejszy. Jeszcze tylko beta 🙈

    Sikorka.ka, Mersalla lubią tę wiadomość

  • Sikorka.ka Znajoma
    Postów: 21 19

    Wysłany: 20 października 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Rano zrobiłam test i był mocniejszy. Jeszcze tylko beta 🙈
    Gratuluję!!! Dawaj znać jak wyniki bety 😍

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka.ka wrote:
    Gratuluję!!! Dawaj znać jak wyniki bety 😍
    Będę się cieszyć i uwierzę dopiero po pierwszym usg a po poprzednim porodzie w 24tc i tak nie będę w stanie w 100 % cieszyć się ciąża

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Rano zrobiłam test i był mocniejszy. Jeszcze tylko beta 🙈

    To dobre wieści mam nadzieję że beta to potwierdzi 😉 a jak się czujesz?

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 20 października 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Rano zrobiłam test i był mocniejszy. Jeszcze tylko beta 🙈

    Daj zdjęcie

    Trzymam kciuki idz na bete

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 20 października 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Rano zrobiłam test i był mocniejszy. Jeszcze tylko beta 🙈

    Wspaniała wiadomosc z rana 🙂 trzeba wierzyć ze bedzie dobrze.. nie możesz myslec ze nie będziesz się cieszyć... mimo tych strasznych przeżyć mimo łez mimo bolu.. tego co było już nie zmienisz.. i nie zapomnisz bo tego nawet zapomnieć nie można. Każde nowe życie to nowe nadzieje.. trzeba cieszyc sie na maxa z każdego dnia z każdej chwili.. pozytywnie myslec wierzyć ze bedzie dobrze 🥰 wiara czyni CUDA 😊😊

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jk88 wrote:
    Wspaniała wiadomosc z rana 🙂 trzeba wierzyć ze bedzie dobrze.. nie możesz myslec ze nie będziesz się cieszyć... mimo tych strasznych przeżyć mimo łez mimo bolu.. tego co było już nie zmienisz.. i nie zapomnisz bo tego nawet zapomnieć nie można. Każde nowe życie to nowe nadzieje.. trzeba cieszyc sie na maxa z każdego dnia z każdej chwili.. pozytywnie myslec wierzyć ze bedzie dobrze 🥰 wiara czyni CUDA 😊😊
    Niby tak. Zawsze cieszyć się trzeba ale strach będzie do samego końca. Nie ma chyba gorszego przeżycia jak trzymać w objęciach dziecko które umiera a ty nic nie możesz na to poradzić. To po prostu horror

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka.ka wrote:
    Gratuluję!!! Dawaj znać jak wyniki bety 😍
    Dam znać napewno 🤗

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolala wrote:
    To dobre wieści mam nadzieję że beta to potwierdzi 😉 a jak się czujesz?
    O ogólnie dobrze ale jajniki pobolewają, piersi bolą i już mnie powoli zaczyna dławić na swierzym powietrzu. Pry poprzedniej ciąży też tak miałam. Nie ruszałam się z domu bez cukierka w buzi i woreczka na wymioty w torebce 🙈

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Daj zdjęcie

    Trzymam kciuki idz na bete
    Wynik przed 14 😲 muszę czekać

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 20 października 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Wynik przed 14 😲 muszę czekać


    Ale zdjęcie dzisiejszego testu 🙃

    To masz fajnie u mnie na wyniki z krwi czeka sie do 48 h

    nlzjgox1emvw4add.png
  • Jk88 Koleżanka
    Postów: 172 4

    Wysłany: 20 października 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda1234 wrote:
    Niby tak. Zawsze cieszyć się trzeba ale strach będzie do samego końca. Nie ma chyba gorszego przeżycia jak trzymać w objęciach dziecko które umiera a ty nic nie możesz na to poradzić. To po prostu horror


    Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić... ja stracilam w 3 miesiącu.. i to juz bylo dla mnie ponad siły
    Ale teraz już będzie bobrze zobaczysz 🙂🙂🙂🙂

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta1993 wrote:
    Ale zdjęcie dzisiejszego testu 🙃

    To masz fajnie u mnie na wyniki z krwi czeka sie do 48 h
    Jejku tyle czasu czekać. Ja mam tego samego dnia albo kolejnego maksymalnie. Zaraz wrzucę zdj dzisiejszego testu ale tel nie oddaje tak intensywności

  • Magda1234 Koleżanka
    Postów: 155 11

    Wysłany: 20 października 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/aa5ffada0c194.jpg.html

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ