X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 8 dpo, zero ciążowych objawów oprócz głupich snów, że bio oil kupowałam.
    Ale i tak muszę go kupić, bo coś mi się w tym miesiącu przytyło, a mam tak kiepską skórę, że od razu na piersiach wyskoczyły mi dwa nowe rozstępiki...
    Także też włączam plan na więcej ruchu...
    Siedząca praca i brak czasu to zło... :)

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa polecam peeling + olej potem :) u mnie działał olej migdałowy czysty. Wg mnie peeling i np rękawica kęsa dużo daje.

    Emmainthegarden życzę ci aby ta różowa smuga była oznaką zagnieżdżenia, u mnie to był znak, dwa dni potem błąd kreska na teście a było to chyba w dniu @ albo dzień po :) śluz chyba dzień lub dwa przed terminem @

    Niecierpliwa..., Emmainthegarden lubią tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Holibka, byłoby pięknie. To byłby dopiero początek roku.. :)

    Oczywiście też tak sobie pomyślałam, zatem zmacałam szyjke macicy i wydaje mi się, że się otwiera... Na @.
    Takze ox razu sprowadziłam się sama na ziemię.

    Zresztą ostatnio coraz lepiej idzie mi wmawianie, że dwojka dzieci to w sumie fajna rzecz, a niemowlaki chcą jeść co 45 min dzień i noc... :))))

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Owulacja potwierdzona tylko testami i temperaturą, była chyba 14dc. Więc dziś 10 dzień po owu
    To jeszcze wcześnie, może za 2 dni druga krecha si pojawi :)

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    To jeszcze wcześnie, może za 2 dni druga krecha si pojawi :)

    Za dwa dni na pewno nie, bo już nie mam więcej testów i nie kupię :D :D :D

    Ale fajnie by było, gdyby @ nie przyszedł.
    W niedzielę już może będę wiedzieć, bo przeważnie tak 2 dni przed @ zaczyna mi temperatura spadać ;)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dobra to jeszcze jedno pytanie, jakie badania dobrze zrobić na początku cyklu? Pierwszy raz chcę zrobić. Chyba Fsh, lh? Coś jeszcze?
    I którego dnia cyklu najlepiej?
    Prolaktynę też się robi na początku cyklu :)

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Mi już na szczęście ciut lepiej dziś, A Tobie?

    Szczęśliwa mamusia... Przykro, tulę :) następnym razem :)
    Dzisiaj się obudziłam tylko 2x koło 4 i przed 6, a po 6 dzwonił budzik i nie wiedziałam co się dzieje :P

    moni05 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Za dwa dni na pewno nie, bo już nie mam więcej testów i nie kupię :D :D :D

    Ale fajnie by było, gdyby @ nie przyszedł.
    W niedzielę już może będę wiedzieć, bo przeważnie tak 2 dni przed @ zaczyna mi temperatura spadać ;)
    A jaką masz długą fazę lutealną?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    A jaką masz długą fazę lutealną?

    A fazę lutealną liczy się od owulacji czy juz po owulacji?
    14 dnia po owulacji dostaję @

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz Fl 13 dni. W normie :)

    agge lubi tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem w knajpie, czekam na kumpel, zjem pizzę, wypije piwo i świat od razu nabierze barw. :)

    Takie pytanie, trochę z sufitu. Dziewczyny które przed okresem wciągają czekoladę, czy na początku ciąży też tak mialyscie?

    Ja ost zabiłabym za czekolade. A dziś koleżanka w pracy powiedziała, że zawsze tak ma przed okresem (jak większość kobiet), i kiedy w terminie @ takiej chcicy nie miała to pomyślała, że jest w ciąży.. I była..

    5434 metoda na wczesne wykrywanie ciąży :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 15:53

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka5, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Właśnie jestem w knajpie, czekam na kumpel, zjem pizzę, wypije piwo i świat od razu nabierze barw. :)

    Takie pytanie, trochę z sufitu. Dziewczyny które przed okresem wciągają czekoladę, czy na początku ciąży też tak mialyscie?

    Ja ost zabiłabym za czekolade. A dziś koleżanka w pracy powiedziała, że zawsze tak ma przed okresem (jak większość kobiet), i kiedy w terminie @ takiej chcicy nie miała to pomyślała, że jest w ciąży.. I była..

    5434 metoda na wczesne wykrywanie ciąży :))))

    U mnie niestety tak nie ma więc nie pomogę:):)
    To nie piwo tylko czekolada na gorąco :D

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Właśnie jestem w knajpie, czekam na kumpel, zjem pizzę, wypije piwo i świat od razu nabierze barw. :)

    Takie pytanie, trochę z sufitu. Dziewczyny które przed okresem wciągają czekoladę, czy na początku ciąży też tak mialyscie?

    Ja ost zabiłabym za czekolade. A dziś koleżanka w pracy powiedziała, że zawsze tak ma przed okresem (jak większość kobiet), i kiedy w terminie @ takiej chcicy nie miała to pomyślała, że jest w ciąży.. I była..

    5434 metoda na wczesne wykrywanie ciąży :))))

    Hahah może i coś w tym jest :D ja jak przed ciążą prawie dzień w dzień musiałam chociaż z jednego batonika zjeść, a przed okresem miałam parcie na czekoladę chyba w ilości tonowej tak teraz na słodkie nie mogę patrzeć, nie pamiętam kiedy jadłam coś czekoladowego ;) za to mega parcie na kwaśne rzeczy i ogólnie wszystko związane z cytrusami :D

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na poczatku ciazy tez odrzucalo od slodkiego,a normalnie przed okresem mogłam wciągnąć cale ptasie mleczko. Dopiero w 3trymestrzr przyszla chec na slodkie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Hahah może i coś w tym jest :D ja jak przed ciążą prawie dzień w dzień musiałam chociaż z jednego batonika zjeść, a przed okresem miałam parcie na czekoladę chyba w ilości tonowej tak teraz na słodkie nie mogę patrzeć, nie pamiętam kiedy jadłam coś czekoladowego ;) za to mega parcie na kwaśne rzeczy i ogólnie wszystko związane z cytrusami :D
    Ja w ciąży tez kwasne zarlam. Pamietam,ze uwielbialam kwasne nektaryny. Moj maz sie smial,ze sa tak kwasne,ze kozie dupe mozna natrzec,a ja sie zajadałam. Słodkie były blee. A kwaśne pyszota. I mięso mi okrutnie smierdzialo. Oraz kawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taaaka ochote na wino... <3 mmm, chociaz dopoki beta nie spadnie do zera, to mowy nie ma. Nie chodzi o to, ze licze na cud, a o to, ze z pozytywna beta picie wydaje sie niefajne...

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie wkurza, że tu nie ma wielocytowania, na tyle postów chcę odpisać, a jak przychodzi co do czego to nie pamiętam co chciałam...

    Na pewno Sasanka - wspieram Cię w Twoim nastawieniu, bardzo dobry plan i dobre wnioski, sama tym się pocieszałam, że ciąże nie wyszły, ale bez problemu w nie zaszłam, więc coś u mnie działa jak należy. Bardzo Ci kibicuję :*

    Szczesliwa mamusia przykro mi, że cykl bezowocny.

    Agge, jeszcze wstrzymam się z pocieszaniem Ciebie, bo wszystko może się wydarzyć ;)

    Sen o nawadnianiu upraw mnie rozwalił :D Zaśmiałam się na głos do komputera, dobrze, że sama w mieszkaniu jestem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 16:39

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja w ciąży tez kwasne zarlam. Pamietam,ze uwielbialam kwasne nektaryny. Moj maz sie smial,ze sa tak kwasne,ze kozie dupe mozna natrzec,a ja sie zajadałam. Słodkie były blee. A kwaśne pyszota. I mięso mi okrutnie smierdzialo. Oraz kawa.

    Ooo tak, co do mięsa mam podobnie. U mnie na topie są zielone jabłka, pomarańcze i cytryny jeżeli chodzi o owoce. Albo mega kwaśna pomidorówka haha :D

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, dziekuje :* Trzymam kciuki za nasz wszystkie!

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa bo ja córka rolników jestem i tematy rolnicze mam non stop :D stąd to nawadnianie...

    Zachcianki na początku ciąży - ja lubiłam czekoladę przed okresem, na samiuteńkim początku ciąży nie tyle miałam zachcianki na coś konkretnego co po prostu jeśli robiłam się głodna to bardzo szybko słabłam i musiałam zjeść COKOLWIEK. Nie zapomnę jak wracałam z pracy chyba w 6 tyg ciąży i zajechałam po drodze do rossmana po jakiegoś energybara bo bym do domu nie dojechała (5 min od domu, a z pracy jadę 15...). A potem kwaśne - ogórki kiszone my love, pomarańcze i sok pomidorowy musiały być na stanie, przez chwilę też śledzie ale koniecznie solone a nie takie octowe (aż mi ślinka poleciała na myśl o śledziku z cebulką... mmmm). Słodkie wróciło dopiero pod koniec ciąży i to nie jakoś mocno. Za to po ciąży wróciło z nawiązką.
    Ale generalnie przez całą ciążę ciągle coś jadłam, przytyłam 27kg :) (nie martwcie się, schudłam z nawiązką, jestem jakieś 4kg lżejsza niż przed ciążą, magia kp).

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ