X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • Angelll26 Koleżanka
    Postów: 53 21

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    To testujemy bete razem :) oby byla dwucyfrowa!
    Waham się rowniez nad Beta w sylwestra...

    Starania od 05.2018r.
    Pracujemy nad poprawą wyników nasienia.
    Morfologia 2%, mała koncentracja, ilość nasienia i osłabiony ruch plemników.
    Od czerwca 2020 stymulacja Aromkiem oraz Ovitrelle.
    Czerwiec 2020:Jajowody drożne
    Cytologia: zmiany śródbłonkowe stopnia niskiego obejmującego koilocytyzę(HPV)
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Waham się rowniez nad Beta w sylwestra...
    Ja wlasnie zwątpliłam czy cokolwiek sprawdzac :(po tyg przerwy zrobilam znowu owulaka z ciekawosci-i nadal pozytywny :( a dzis 21dc. Pozytywny byl od 13dc, w sobote przestalam sprawdzac a dzisiaj nadal 2 rowne krechy... czyli pewnie pcos dalo znowu znac i cykl stracony :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pięć dni do testowania i nic mnie nie boli, nie pobolewa, nic mi nie dolega..

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 5dni, pobolewaja mnie ciagle jajniki,cycki nic zero,nawet nie spuchly na @. Dzisiaj jestem spiaca caly dzien i boli mnie glowa,no ale szlam na 8 do pracy po 5dniach lenistwa i wypoczywania rano,wiec to na pewno nie zaden objaw.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Angelll26 Koleżanka
    Postów: 53 21

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ja wlasnie zwątpliłam czy cokolwiek sprawdzac :(po tyg przerwy zrobilam znowu owulaka z ciekawosci-i nadal pozytywny :( a dzis 21dc. Pozytywny byl od 13dc, w sobote przestalam sprawdzac a dzisiaj nadal 2 rowne krechy... czyli pewnie pcos dalo znowu znac i cykl stracony :(
    Nie rezygnuj z bety! :) musimy wierzyć do końca.
    Ja również 5 dni do testowania jednak czuje niestety się jak na okres...

    Annen85 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2018r.
    Pracujemy nad poprawą wyników nasienia.
    Morfologia 2%, mała koncentracja, ilość nasienia i osłabiony ruch plemników.
    Od czerwca 2020 stymulacja Aromkiem oraz Ovitrelle.
    Czerwiec 2020:Jajowody drożne
    Cytologia: zmiany śródbłonkowe stopnia niskiego obejmującego koilocytyzę(HPV)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poszłam do rodzinnego, pokazałam wynik prolaktyny i wspomniałam o zaleceniu endo żeby iść na jogę - dr parsknęła śmiechem i od razu wypisała mi bromergon. Powiedziała tylko żeby zacząć od 1/4 tabletki, bo można wywinąć orła od niskiego ciśnienia. Trochę się wystraszyłam bo bardzo dużo czasu spędzam w aucie, ale! bardziej zależy mi na obniżeniu prolaktyny. Jakie macie doświadczenia z tym lekiem? Zostawiam mastodynon, ruszam do ataku! Prolaktyno drżyj!

    Malgonia, eemmiilliiaa, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Nie rezygnuj z bety! :) musimy wierzyć do końca.
    Ja również 5 dni do testowania jednak czuje niestety się jak na okres...
    No ja tez bardziej sie sklaniam ku temu. Zwlaszcza z tym pobolewaniem brzucha.a wlasciwie to czuje napiety i nawet ciągniecie do pachwin

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Cześć Kessi, :)trzymam kciuki za wizytę niech pęcherzyk rośnie tłuściutki :P :)

    ElfiaKsiężniczka zauważyłam , że starasz się o pierwsze dziecko od czerwca 2018. To tak jak ja :)

    Dzisiejsza wizyta u lekarza nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Hormony podobno ok ( choć mnie martwił estradiol przed owu bo tylko 148). Pęcherzyk dominujący na lewym jajniku ( dziwne bo boli mnie prawy) dzisiaj w 13dc 13 mm, mówił też o grubości endometrium, ale gapa ze mnie i jakoś w emocjach niezapamiętałam ( coś kojarzy mi się , że 13 mm ,ale chyba za dużo tych 13 by było jak na jeden dzień :) ) Lekarz powiedział, że przewiduje owulację tak za 2-3 dni. Te 13 mm wydaje mi się trochę mało bo moje cykle od ostatnich 3 miesięcy mają równo 29 dni i po przekopaniu internetu wzdłuż i wszerz wydaje mi się , że powinno być więcej . No , ale nie będę starała się być mądrzejsza od lekarza.
    No nic zobaczymy, wychodzi na to , że z mężem czeka nas pracowity koniec roku :)

    Dostałam też skierowanie na hsg na druga połowę stycznia , ale tylko wtedy gdy wyniki nasienia męża będą w normie ( pierwsze badanie we wrześniu wykazało zaniżoną morfologię bo 2%), więc musimy powtórzyć na początku stycznia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2018, 20:58

  • NAg08 Przyjaciółka
    Postów: 89 120

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sytuacja wygląda tak jak na poniższym zdj, wg mnie to nadal pozytywne tylko ten jeden był ciemniejszy,nic już z tego nie rozumiem, myślałam że już będą blednąć A one chyba nie mają zamiaru, owulacja była czy jeszcze raczej nie ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8243f2c25678.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2018, 22:30

    02.01.2019 II <3 (Kaja 15.09.2019r.)

    Teraz testuje 25.07.2023 🙈🙈
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAg08 wrote:
    U mnie sytuacja wygląda tak jak na poniższym zdj, wg mnie to nadal pozytywne tylko ten jeden był ciemniejszy,nic już z tego nie rozumiem, myślałam że już będą blednąć A one chyba nie mają zamiaru, owulacja była czy jeszcze raczej nie ?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8243f2c25678.jpg
    U mnie tak samo wyglada.a masz moze pcos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 02:59

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    ElfiaKsiężniczka zauważyłam , że starasz się o pierwsze dziecko od czerwca 2018. To tak jak ja :)

    Dzisiejsza wizyta u lekarza nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Hormony podobno ok ( choć mnie martwił estradiol przed owu bo tylko 148). Pęcherzyk dominujący na lewym jajniku ( dziwne bo boli mnie prawy) dzisiaj w 13dc 13 mm, mówił też o grubości endometrium, ale gapa ze mnie i jakoś w emocjach niezapamiętałam ( coś kojarzy mi się , że 13 mm ,ale chyba za dużo tych 13 by było jak na jeden dzień :) ) Lekarz powiedział, że przewiduje owulację tak za 2-3 dni. Te 13 mm wydaje mi się trochę mało bo moje cykle od ostatnich 3 miesięcy mają równo 29 dni i po przekopaniu internetu wzdłuż i wszerz wydaje mi się , że powinno być więcej . No , ale nie będę starała się być mądrzejsza od lekarza.
    No nic zobaczymy, wychodzi na to , że z mężem czeka nas pracowity koniec roku :)

    Dostałam też skierowanie na hsg na druga połowę stycznia , ale tylko wtedy gdy wyniki nasienia męża będą w normie ( pierwsze badanie we wrześniu wykazało zaniżoną morfologię bo 2%), więc musimy powtórzyć na początku stycznia.
    Trzymam kciuki :)

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja dziś poszłam do rodzinnego, pokazałam wynik prolaktyny i wspomniałam o zaleceniu endo żeby iść na jogę - dr parsknęła śmiechem i od razu wypisała mi bromergon. Powiedziała tylko żeby zacząć od 1/4 tabletki, bo można wywinąć orła od niskiego ciśnienia. Trochę się wystraszyłam bo bardzo dużo czasu spędzam w aucie, ale! bardziej zależy mi na obniżeniu prolaktyny. Jakie macie doświadczenia z tym lekiem? Zostawiam mastodynon, ruszam do ataku! Prolaktyno drżyj!
    Hej ja brałam bromergonie ze względu na wyciek z piersi, prolaktyna była u mnie przy górnej granicy, jak brałam go to zniknął, jak przestałam brać to wrócił nie tak jak na początku ale jest. Owulacji nie mam przez to zablokowanej, także chyba taki mój urok...

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mogą dołączyć to testuje 13 stycznia :D wczoraj owulak pokazał 2 kreski :D trochę szybciej niż zawsze ale cóż :)

    U nas starania o 2 dzidzusia. Pierwszy synuś skończył 3 latka w wigilię :) Z nim nie było praktycznie żadnego problemu jeżeli chodzi o robocizne hahaha :D
    A teraz ciągle coś nie tak. Prolaktyna wysoka, tarczyca zła a dodatkowo cała macica w miesniakach. Mam ostatnie miesiące na naturalne poczęcie potem niestety klinika...ale czego się nie robi by mieć upragnione szczęście!

    agge lubi tę wiadomość

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Jeżeli mogą dołączyć to testuje 13 stycznia :D wczoraj owulak pokazał 2 kreski :D trochę szybciej niż zawsze ale cóż :)

    U nas starania o 2 dzidzusia. Pierwszy synuś skończył 3 latka w wigilię :) Z nim nie było praktycznie żadnego problemu jeżeli chodzi o robocizne hahaha :D
    A teraz ciągle coś nie tak. Prolaktyna wysoka, tarczyca zła a dodatkowo cała macica w miesniakach. Mam ostatnie miesiące na naturalne poczęcie potem niestety klinika...ale czego się nie robi by mieć upragnione szczęście!

    Witamy :)

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Jeżeli mogą dołączyć to testuje 13 stycznia :D wczoraj owulak pokazał 2 kreski :D trochę szybciej niż zawsze ale cóż :)

    U nas starania o 2 dzidzusia. Pierwszy synuś skończył 3 latka w wigilię :) Z nim nie było praktycznie żadnego problemu jeżeli chodzi o robocizne hahaha :D
    A teraz ciągle coś nie tak. Prolaktyna wysoka, tarczyca zła a dodatkowo cała macica w miesniakach. Mam ostatnie miesiące na naturalne poczęcie potem niestety klinika...ale czego się nie robi by mieć upragnione szczęście!

    Hej :) powodzenia.
    Też mam córeczkę 3 latka, ale już w lipcu skończyła :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Jeżeli mogą dołączyć to testuje 13 stycznia :D wczoraj owulak pokazał 2 kreski :D trochę szybciej niż zawsze ale cóż :)

    U nas starania o 2 dzidzusia. Pierwszy synuś skończył 3 latka w wigilię :) Z nim nie było praktycznie żadnego problemu jeżeli chodzi o robocizne hahaha :D
    A teraz ciągle coś nie tak. Prolaktyna wysoka, tarczyca zła a dodatkowo cała macica w miesniakach. Mam ostatnie miesiące na naturalne poczęcie potem niestety klinika...ale czego się nie robi by mieć upragnione szczęście!
    Zapraszamy:)

    Annen85 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Angelll26 Koleżanka
    Postów: 53 21

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak Wasze nastroje i samopoczucie? :)

    Jagódka88 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2018r.
    Pracujemy nad poprawą wyników nasienia.
    Morfologia 2%, mała koncentracja, ilość nasienia i osłabiony ruch plemników.
    Od czerwca 2020 stymulacja Aromkiem oraz Ovitrelle.
    Czerwiec 2020:Jajowody drożne
    Cytologia: zmiany śródbłonkowe stopnia niskiego obejmującego koilocytyzę(HPV)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Dziewczyny, jak Wasze nastroje i samopoczucie? :)

    Ja idę jutro robić tsh lh i estradiol więc mam lekkie obawy :) nie lubię sie badać bo niby powinno być ok ale niepewność jest że coś tam wyjdzie nie tak :) A poza tym to tak liczyłam ze nie dostanę @ że przyszła ze zdwojoną sila nigdy mnie już nie bolało w 2dc a tu jakas masakra
    Także zwolnilam sie z pracy i prosto pod koldre :)
    Takie samopoczucie:)

  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Dziewczyny, jak Wasze nastroje i samopoczucie? :)

    Nastrój jest całkiem okej, wiadomo przy dziecku sobie nie siedzę i tak nie myślę, ale mam przeczucie, że znowu będzie dupa..
    Nie umiem sobie wyobrazić, że będę miała takie szczęście i zajde w ciążę.

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Hej :) powodzenia.
    Też mam córeczkę 3 latka, ale już w lipcu skończyła :P
    Oo to całkiem podobnie :D

    agge lubi tę wiadomość

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ