X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dwójki, pociesza mnie fakt, że po poronieniu szybko Ci się udało. Oby wszystko było dobrze u Was, trzymam mocno kciuki.

    Cierpisz na coś? Tak próbuje porównać siebie z innymi kobietami. Jak bardzo beznadziejnie jestem położona lub nie :P

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma zbyt dużej różnicy między dzisiejszym a przedwczorajszym.
    Wczorajszego nie porównuję bo strasznie dziwny wyszedł.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cca74d7681e7.jpg

    Malinowa91 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Chyba nie ma zbyt dużej różnicy między dzisiejszym a przedwczorajszym.
    Wczorajszego nie porównuję bo strasznie dziwny wyszedł.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cca74d7681e7.jpg
    Jak dla mnie ciut mocniejsza kreska z 11dc. :) ale za pozytyw bym nie uznawala

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Jak dla mnie ciut mocniejsza kreska z 11dc. :) ale za pozytyw bym nie uznawala

    Jeszczw mu trochę brakuje :)

    agge, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • kaatarzyna1993 Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba zeswiruje....od 20 dc bolą mnie okropnie piersi przy dotyku. Dziś 22dc a siku w nocy chodziłam co 3h. Jeszcze mi się śniło że córkę urodziłam. Czy ja wariuje ? Czy takie objawy są możliwe tak wcześnie? Zawsze przed @ bolą mnie piersi ale gdzieś może z 5 dni przed tak mocno jak teraz... cykle 32 dniowe. Oszaleje zanim zrobię ten test :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 04:15

    7 cykl starań o pierwszego maluszka
    Miovarian 2xdziennie, wit. D 4000 IU Witamina C 3g dziennie, DUPHASTON po owulacji przez 10 dni
    W trakcie Nowenny Pompejańskiej.
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaatarzyna1993 wrote:
    Dziewczyny ja chyba zeswiruje....od 20 dc bolą mnie okropnie piersi przy dotyku. Dziś 22dc a siku w nocy chodziłam co 3h. Jeszcze mi się śniło że córkę urodziłam. Czy ja wariuje ? Czy takie objawy są możliwe tak wcześnie? Zawsze przed @ bolą mnie piersi ale gdzieś może z 5 dni przed tak mocno jak teraz... cykle 32 dniowe. Oszaleje zanim zrobię ten test :(
    Ja mam tak że mnie piersi przed @ nie bolą a teraz zaczęły szybko bolec cykle różnie bo raz 28 a czasem nawet 32 ale średnia to 29 prowadzę kalendarz stąd wiem śniło mi się że widziałam na USG zarodek i serce i jest test pozytywny i nie czekałam do małpy pierwszy test wykonany 9dni do @ i cień cienia kolejny wczoraj 6 dni do małpy i widoczna :)

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Mama dwójki, pociesza mnie fakt, że po poronieniu szybko Ci się udało. Oby wszystko było dobrze u Was, trzymam mocno kciuki.

    Cierpisz na coś? Tak próbuje porównać siebie z innymi kobietami. Jak bardzo beznadziejnie jestem położona lub nie :P
    Ja się właśnie boję i mam kocioł w głowie ale i dużo radości otóż w wieku 16 lat cierpiałam na policystyczne jajniki lekarz mówił że leczenie daje szansę na ciążę ale u mnie są niewielkie ale jako gówniara się cieszyłam bo po co mi wtedy dzieci lecz jak już zaczęliśmy z moim starania to wtedy przypomniałam sobie słowa lekarza że z ciąża może być problem no i był rok czasu staraliśmy się i nic aż w końcu odpuściłam i zaszłam leczenie pomogło bo po tej chorobie śladu brak na szczęście z drugą zaszłam bez problemów i bezproblemowo było do 7msc gdy dostałam zapalenia żył i jechałam na clexanie do samego końca a teraz nie wiem czemu donosić nie mogę ponoć macica ok mam lekka nadżerkę jajniki ok tylko jakieś żylaki się na macicy pokazały ale ponoć to normalne u kobiet po porodach badania miałam robić z końcem stycznia gdyż na NFZ nie kierują na badania po dwóch stratach

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Wczoraj byl 6 dzien po odstawieniu luteiny. Dostalam okropnych boli brzucha i do tego plamienie rozowe. Potem bylo czerwono brazowe. Wiec ja pewna ze okres sie zaczal. Dzis wstalam i myslalam ze mnie zaleje a tu znow brazowe plamienie tylko, szyjka zamknieta i brzuch boli jak na okres. No i piersi troszke zmalaly. Co jest grane? Juz sie wyplakalam ze mam okres a tu takie cos

  • NAg08 Przyjaciółka
    Postów: 89 120

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziś zrobiłam kolejny test bo nie mogłam się powstrzymać, kreska jest i to bardziej widoczna niż poprzednio, lecę jutro na betę i za Tydz do gin :D

    MonikA_89!, Niecierpliwa..., agge, APrzybylska, nuśka91, cukrzyk1991, Arashe, 5ylwian, makowa, Ochmanka, Olga_89 lubią tę wiadomość

    02.01.2019 II <3 (Kaja 15.09.2019r.)

    Teraz testuje 25.07.2023 🙈🙈
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Wczoraj byl 6 dzien po odstawieniu luteiny. Dostalam okropnych boli brzucha i do tego plamienie rozowe. Potem bylo czerwono brazowe. Wiec ja pewna ze okres sie zaczal. Dzis wstalam i myslalam ze mnie zaleje a tu znow brazowe plamienie tylko, szyjka zamknieta i brzuch boli jak na okres. No i piersi troszke zmalaly. Co jest grane? Juz sie wyplakalam ze mam okres a tu takie cos
    Jak piersi zmalały i zaczelo się plamienie, to pewnie @ się rozkręci :/ Miewałaś wcześniej plamienia przed @? U mnie się czasem 2 dni rozkręca

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jak piersi zmalały i zaczelo się plamienie, to pewnie @ się rozkręci :/ Miewałaś wcześniej plamienia przed @? U mnie się czasem 2 dni rozkręca
    Miewalam ale zawsze na drugi dzien mnie zalalo. Ale pewnie masz racje. Glupia znow sobie wciskam. Tylko zastanawia mnie bo po odstawieniu luteiny po 3 dniach okres a tu 7 dzien jest i plamienie

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Dziewczyny mam problem. Wczoraj byl 6 dzien po odstawieniu luteiny. Dostalam okropnych boli brzucha i do tego plamienie rozowe. Potem bylo czerwono brazowe. Wiec ja pewna ze okres sie zaczal. Dzis wstalam i myslalam ze mnie zaleje a tu znow brazowe plamienie tylko, szyjka zamknieta i brzuch boli jak na okres. No i piersi troszke zmalaly. Co jest grane? Juz sie wyplakalam ze mam okres a tu takie cos
    A robiłaś test? Myślę ze warto zrobić w takim przypadku. Albo bete.ja zazwyczaj po odstawienia dupka tez dostaje okres za 3 dni, jeżeli nie dostane jutro chocby plamienia to we wtorek sobie sikne :D

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAg08 wrote:
    Hej, dziś zrobiłam kolejny test bo nie mogłam się powstrzymać, kreska jest i to bardziej widoczna niż poprzednio, lecę jutro na betę i za Tydz do gin :D
    A kiedy powinnaś dostac@ ??

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczki, uśmiechnijcie sie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/55dd88860504.png

    aeiouy, szona, cukrzyk1991, APrzybylska, 5ylwian, MonikA_89!, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjasnilo sie. Okres sie rozkreca

  • NAg08 Przyjaciółka
    Postów: 89 120

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki wrote:
    A kiedy powinnaś dostac@ ??

    Właśnie dzisiaj, ale test już chyba nie pozostawia wątpliwości;)

    Mamadwojki, Ochmanka lubią tę wiadomość

    02.01.2019 II <3 (Kaja 15.09.2019r.)

    Teraz testuje 25.07.2023 🙈🙈
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Wyjasnilo sie. Okres sie rozkreca
    Zawsze mogłaś wykorzystać sposób magicznego sikanca lub magicznej bety. Czyli zrobić test/bete, po którym od razu dostaje się okres :P

    Iwona28, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Zawsze mogłaś wykorzystać sposób magicznego sikanca lub magicznej bety. Czyli zrobić test/bete, po którym od razu dostaje się okres :P

    Fakt to naprawde najskuteczniejszy wywolywacz okresu. Tylko dlaczego tak sie moja faza wydluzyla. Trwala 18 dni

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAg08 wrote:
    Hej, dziś zrobiłam kolejny test bo nie mogłam się powstrzymać, kreska jest i to bardziej widoczna niż poprzednio, lecę jutro na betę i za Tydz do gin :D

    Brawo, brawo, coraz nas więcej :)

    NAg08 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • kaatarzyna1993 Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamadwojki wrote:
    Ja mam tak że mnie piersi przed @ nie bolą a teraz zaczęły szybko bolec cykle różnie bo raz 28 a czasem nawet 32 ale średnia to 29 prowadzę kalendarz stąd wiem śniło mi się że widziałam na USG zarodek i serce i jest test pozytywny i nie czekałam do małpy pierwszy test wykonany 9dni do @ i cień cienia kolejny wczoraj 6 dni do małpy i widoczna :)

    GRATULACJE:) ja dziś piłam ulubiona przeze mnie kawę i w życiu nie piłam bardziej obrzydliwej kawy na świecie:D nie wiem czy rodzi się we mnie nowe życie czy wyobraźnia płata figle.... do testowania 10 dni.... oby test był tak pozytywny jak Twój:)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 10:20

    Mamadwojki, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    7 cykl starań o pierwszego maluszka
    Miovarian 2xdziennie, wit. D 4000 IU Witamina C 3g dziennie, DUPHASTON po owulacji przez 10 dni
    W trakcie Nowenny Pompejańskiej.
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ