Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Ale w Ovufriend masz abonament? Bo mi po miesiącu już zablokowali dostęp do danych i czy ja gdzies przeoczylam darmowy dostęp?
    Ja tez mam zablokowany ovufriend, dlatego kombinuje z innymi apkami :P gdzieś na ovu, jakaś dziewczyna pisala, ze co miesiąc zaklada nowe konto :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 15:29

Niecierpliwa... lubi tę wiadomość

h84fio4por3fy6ov.png

TQckp1.png

https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • staraniowa Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    No moja kuzynka zalatwiala ustalenie plci i akt urpdzenia martwego dziecka. Dostala 8 tygodni urlopu. Tr9che ytwalo ale nie bylo zadnego problemu jak masz jakies "resztki". Cokolwiek co zostalo z lyzeczkowania

Ja rejestrować nie będę. Chce tylko zbadać przyczyny poronienia bez oznaczania płci nawet. Do tego potrzebuje tych bloczków parafinowych z łyżeczkowania.

No i się zastanawiam na jakie trudności mogę się napatoczyć w szpitalu... Żeby być gotowa. Raczej nie powinno być problemu... Skoro te bloczki to materiał po badaniu histopatologicznym... Tak mi się wydaje...

No nic, jutro zobaczymy. Oby wniosek przyjęli.

U mnie dziś biegunka... Augmentin mnie zamęczy :/ no ale był jeszcze spacer mały i pizza na obiad tak wyjściowo. Wyglądam jak półtorej nieszczęścia, ale mam to gdzieś. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 15:45

Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Arashe Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Ja tez mam zablokowany ovufriend, dlatego kombinuje z innymi apkami :P gdzieś na ovu, jakaś dziewczyna pisala, ze co miesiąc zaklada nowe konto :P
    Jest o tyle prosto, że możesz usunąć to założone i założyć na tego samego maila i działa znowu na miesiąc

l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • makowa Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 16:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na mnie ovufriend zarabia, wykupilam abonament, bo nie chciało mi się kombinować. Choć za publikację wykresów miałam miesiąc za darmo, teraz nowego cyklu brak to i czego publikować nie mam :p

Nudzę się strasznie w łóżku, przed chwilą czytałam książkę, a teraz nie wiem co robić... Na szczęście oprócz kataru nic innego mi nie dolega.

agge lubi tę wiadomość

MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Kessi_91 Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja walczę dziś z jakimiś problemami żołądkowymi, mdli mnie , a wizyt w toalecie też już kilka było :( nie zwalam tego na możliwość ciąży bo wiem , że na takie objawy jeszcze za wcześnie. Prędzej bym powiedziała, że to przez Duphaston choć wcześniej nic takiego się nie pojawiało. Byliśmy też wczoraj na urodzinach więc może to coś od jedzenia.

• [email protected] Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że u mnie rano biel bieli a oczywiście po niecałej godzinie rozkręciła się @:( tak więc próbuje dalej! Pozdrawiam resztę czekającą na testowanie i oczywiście gratulacje dla tych którym się udało :* powiedzonka!

j4Lgp2.png

Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer
    8/5 dwie kreski!
    10/6 pierwsze USG i jest ❤
  • szona Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taką chcicę na słodycze, że to jest nie do opisaniaaa :O a ja nie jestem szczególnie slodyczowa. Progesteron chyba robi swoje :)

Niecierpliwa... lubi tę wiadomość

15 cs po cb. (22 cs)
    Chwilowo - pie*dolę to i znikam stąd.
  • Malinowa91 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Malinowa, zazdraszczam migoczącej buźki. Widać u ciebie ok z hormonami

Fakt jak zobaczylam ta migajaca buzke to troszke mi ulzylo. Dzisiaj tez byla migajaca, wiec jutro powinna byc juz stala zobaczymy co będzie. Dzisiaj bylo.. <3 jutro odpuszczamy i startujemy we wtorek i srode. Ciekawa jestem jak zakonczy sie ten cykl.
    A jak u Ciebie?

qdkkio4pccsu18zx.png

58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

29lat👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start ivf
    04.2019 - ET 4/5AA cb 😔😔😔
    06.2019- FET (N) 2BB 😔😔😔
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 😊😊😊
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

Mamy jeszcze:❄3BB❣

“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.

MTHFR C677T- hetero; PAI-1 4G/5G-homo; hormony w normie; nasienie dolna granica normy; morfologia 3%
  • Emmainthegarden Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Fakt jak zobaczylam ta migajaca buzke to troszke mi ulzylo. Dzisiaj tez byla migajaca, wiec jutro powinna byc juz stala zobaczymy co będzie. Dzisiaj bylo.. <3 jutro odpuszczamy i startujemy we wtorek i srode. Ciekawa jestem jak zakonczy sie ten cykl.
    A jak u Ciebie?

Ja sobie zaznaczyłam ovu i sprawdzę czy da się ją wymusić siła woli... Tak jak pisała agge wmówilam sobie, że test ująć raz dziennie mogłam przegapic pik.
    Teraz się zastanawiam czy isc na progesteton. Z ciekawości. Tylko.. Nawet jak wyjdzie, że owulacja była to co z tego? Można mieć książkowe owulacje a jak ciąży z tego nie ma to i tak w d.. jeża

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 17:28

Malinowa91 lubi tę wiadomość

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W fertility jest fajnie dla kogoś kto ma obsesję staraniową.. ;)
    Już chyba o tym pisałam.np.szukasz sobie cyklu najbardziej podobnego do Twojego. Albo z takimi samymi objawami jak masz w tym samym dniu.. I widzisz co z tego wyszło.
    Masz cztery metody na wyznaczanie owulacji..
    Czyli jak komuś jest za mało wgapiać się w swój wykres na of, to polecam ff...
    W bezpłatnym jest tak samo jak w ovufriend.

PS. Dzięki za patent. Chyba założę od przyszłego cyklu nowe konto na ff :))

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, mam apke na tel ff. U góry się wyświetlila reklama i gdybym miała środki na koncie Google play mogłabym kupić od ręki.. Hmm

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i szybko będziesz miała wyniki

• Malinowa91 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Ja sobie zaznaczyłam ovu i sprawdzę czy da się ją wymusić siła woli... Tak jak pisała agge wmówilam sobie, że test ująć raz dziennie mogłam przegapic pik.
    Teraz się zastanawiam czy isc na progesteton. Z ciekawości. Tylko.. Nawet jak wyjdzie, że owulacja była to co z tego? Można mieć książkowe owulacje a jak ciąży z tego nie ma to i tak w d.. jeża

Ja w tym cyklu gdy będę miec wyznaczoną owu to pójdę w 7 dpo spradzic jak tam moj progesteron..
    Przepraszam, ze zadam tak glupie pytanie, ale strach przed tym, ze mozemy ominac owu jest ogromny.. a wiec co bys zrobila na moim miejscu.. wieczoraj i dzisiak byla buzka migajaca i wczoraj jak i dzisiaj bylo <3 i teraz zastawiam sie czy isc za ciosem probowac jutro we wtorek i srode czy jednak zrobic ten dzien przerwy i startowac tak jak w planie od wtorku?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 17:51

qdkkio4pccsu18zx.png

58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

29lat👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start ivf
    04.2019 - ET 4/5AA cb 😔😔😔
    06.2019- FET (N) 2BB 😔😔😔
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 😊😊😊
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

Mamy jeszcze:❄3BB❣

“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.

MTHFR C677T- hetero; PAI-1 4G/5G-homo; hormony w normie; nasienie dolna granica normy; morfologia 3%
  • Olga_89 Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u ginekologa.. Trzymał mnie ze 40min! No ale w końcu za coś musiał skasować 110funtow.. Ogólnie wg monitoringu miałam owulację wczoraj lub dzisiaj w nocy (w nocy było <3:) no i owulacja była z drożej strony, więc szansę sa.. Mówił o in vitro że możemy się kwalifikowac tu w UK do pierwszych 2 prób za darmo.. No i, że to jest dość długotrwały proces, więc do tego momentu starać się naturalnie.. Zastanawiam się nad tym..

8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Ochmanka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że u mnie rano biel bieli a oczywiście po niecałej godzinie rozkręciła się @:( tak więc próbuje dalej! Pozdrawiam resztę czekającą na testowanie i oczywiście gratulacje dla tych którym się udało :* powiedzonka!
    Buuu... :(:( przykro mi

K5IHp2.png

starania od 09.2018
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Ja rejestrować nie będę. Chce tylko zbadać przyczyny poronienia bez oznaczania płci nawet. Do tego potrzebuje tych bloczków parafinowych z łyżeczkowania.

No i się zastanawiam na jakie trudności mogę się napatoczyć w szpitalu... Żeby być gotowa. Raczej nie powinno być problemu... Skoro te bloczki to materiał po badaniu histopatologicznym... Tak mi się wydaje...

No nic, jutro zobaczymy. Oby wniosek przyjęli.

U mnie dziś biegunka... Augmentin mnie zamęczy :/ no ale był jeszcze spacer mały i pizza na obiad tak wyjściowo. Wyglądam jak półtorej nieszczęścia, ale mam to gdzieś. :)

Ja wypozyczalam bloczki i dostalam je bez zadnych problemow. Oby u Ciebie tez tak bylo :*

staraniowa lubi tę wiadomość

• Tasia88 Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dziś przypuszczalnie 9dpo, @ za 5 dni.. pewnie nie wytrzymam i będę wcześniej testować

10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • agge Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Ale w Ovufriend masz abonament? Bo mi po miesiącu już zablokowali dostęp do danych i czy ja gdzies przeoczylam darmowy dostęp?

Założyłam konto z drugiego e-maila :D ale potem już chyba wykupię. Kolejnego e-maila nie będę zakładać :)

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:

Haha :D ja właśnie założyłam ze swojego drugiego e-maila, ale żeby tak co miesiąc, to nawet nie chciałoby mi się. :D

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Haha :D ja właśnie założyłam ze swojego drugiego e-maila, ale żeby tak co miesiąc, to nawet nie chciałoby mi się. :D
    Agge, ktoś wyżej napisał, ze można usunąć konto i na ten sam mail założyć za friko miec miesiąc :P

agge lubi tę wiadomość

h84fio4por3fy6ov.png

TQckp1.png

https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego