Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • roszupnka Znajoma
    Postów: 27 36

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wcześnie*

    51d5891d830b188ff871339dcf6fde56.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roszupnka wrote:
    za wcześnie*

    Nie koniecznie jest na to za wcześnie ;-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • roszupnka Znajoma
    Postów: 27 36

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wole się nie nakręcać :D już

    51d5891d830b188ff871339dcf6fde56.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri - sugerując się Twoją opinią kupiłam żółty bobotest ;)
    I od razu wzięłam owulacyjne "domowe laboratorium". Skoro OF mi pokazuje dni płodne to muszę to sprawdzić :p

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Suri - sugerując się Twoją opinią kupiłam żółty bobotest ;)
    I od razu wzięłam owulacyjne "domowe laboratorium". Skoro OF mi pokazuje dni płodne to muszę to sprawdzić :p
    Pokazuję ponieważ zaznaczyłas śluz wodnisty który sie zalicza do plodnego ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja złapałam chyba infekcję, przy sprawdzaniu szyjki serowaty śluz - ilości małe. Po wczorajszym <3 bolała z rana, testy owulacyjne negatywne, temp. nie wzrasta. :-/
    Wkurza mnie to!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Pokazuję ponieważ zaznaczyłas śluz wodnisty który sie zalicza do plodnego ;-)

    Zaznaczyłam, bo jest go naprawdę dużo. I to już drugi dzień :p i libido mi wzrosło. Zobaczę co na to testy :)

    OjMaryś, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zaznaczyłam, bo jest go naprawdę dużo. I to już drugi dzień :p i libido mi wzrosło. Zobaczę co na to testy :)
    uuuuuu :) to rób owulacyjne! Tez tak chce!

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zaznaczyłam, bo jest go naprawdę dużo. I to już drugi dzień :p i libido mi wzrosło. Zobaczę co na to testy :)

    Kaczorka, daj znać jest tam testy owu :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczor dajesz testy :) skoro ma być to walentynkowa fasola, to musisz zacząć działać :)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roszupnka wrote:
    wole się nie nakręcać :D już
    ja tez zawsze tak mam ze sobie roje w glowce objawy :D zawsze tak mam :D jeszcze teraz nie wariuje bo dopiero 4dpo ale poczekajmy jescze 4 dni :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja teraz tez mialam mega duzo sluzu i myslalam ze jestem po owulce a tu psikus :) działaj działaj :D bedzie walentynkowy kropek :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, pewnie nie wyjdą :p sceptyczna jestem i wątpię, żeby już w 6 dc coś się pojawiło.
    Tylko mój mąż ma czuja ;) chociaż wczoraj śniło mi się, że w ciąży jestem a mojej mamie wigilia, która rzekomo przepowiada powiększenie rodziny :p
    Testa zrobię wieczorem ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo w takim razie chciałabym żeby mi się dzisiaj przysnila wigilia :)
    Kaczorka mąż czasami ma rację :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 15:27

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zakupiłam wiesiolek. Jak co bierzecie? Przez cały cykl czy tylko do Ovi?

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jest do owulacji Wcześniej jadłam raz dziennie teraz biorę 3 razy dziennie za radą koleżanek z forum ;)

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno po owulacji gdyby doszło do zapłodnienia wiesiołek moźe powodować skurcze

    zubii lubi tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    Dziewczyny zakupiłam wiesiolek. Jak co bierzecie? Przez cały cykl czy tylko do Ovi?

    Tylko do owulacji :) później nie jest wskazany.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie jakies anomalia, niby drugi dzien @, a tempka rosnie zamiast spadac. Miewacie tak czasami?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    Dziewczyny zakupiłam wiesiolek. Jak co bierzecie? Przez cały cykl czy tylko do Ovi?
    Bierz zgodnie z zaleceniem na ulotce ;-)

    Dreamy lubi tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ