X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Jak wyjdzie pozytywny to od niego 24/48 powinna wystąpić owulka luknij do mnie na wykres bo teraz robiłam testy w dniu pozytywnego były przytulanki ale bez finału dzień po pozytywnym teście było serducho z finałem i jestem w ciąży więc moim zdaniem dobrze działać w dzień pozytywnego i do dwóch dni po

    Bez finału w Tobie czy bez wytrysku Mój mąż ma wolne plemniki dlatego chcemy iść na jakość a nie na ilość I teraz nie wiem czy po teście się starać czy na drugi dzień Zaznaczę że jak robie test następnego dnia to kreska w teście jest ledwo widoczna

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    W ogóle drugi dzień z rzędu śni mi się ciąża, albo coś z nią związanego. Dzisiaj mi się sniła koleżanka, która jest w ciąży. :)i miała taki piękny brzuszek :)
    Kupię żółty bobotest. :) na pewno. Coś jeszcze polecacie, żebym nie stała przed regalem jak sierota :)

    A dziś śniło sie mojemu M jak to określił "to coś z krwi wyszło 17 ;) " dodam że nawet mu nie mówiłam o tym że owu jednak miałam bo jeszcze obrosnie w piórka i spec od wytyczamia mi dni płodnych jak ginekolog hihi. Dzis ból brzucha bardzo delikatny nie to co przez ostatni tydz

    suri2016 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam. Normalnie zapas jak na wojnę. :) flower, widzisz. Mówię Ci ze będziesz mieć zdziwienie, bo będziesz w ciąży :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Zakupiłam. Normalnie zapas jak na wojnę. :) flower, widzisz. Mówię Ci ze będziesz mieć zdziwienie, bo będziesz w ciąży :)
    Sceptycznie podchodze do tego juz prawie wszystkie badania wykonałam przed laparoskopią. Plan na ten rok mam dotyczący starań.Kolejne 3 cylke po laparo stymulowane a pozniej in-vitro. Pesel juz mnie goni bo to ostatni dzwon.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna ja sie doczekac Twojego testowania nie mogę :D
    Flowwer bedzie fasol :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczorka i Oluchna trzymam kciuki żeby bobotesty pokazały dwie kreseczki. może ja po prostu muszę od tego cyklu innymi testować, bo u mnie jak bobotest pokazuje ciaze to jakieś nieszczęście zaraz... :) u mnie krwawienie i bok brzucha nadal mocne, mam nadzieję, że minie do czwartku bo przy HSG nie może być nawet plamien.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A dziś śniło sie mojemu M jak to określił "to coś z krwi wyszło 17 ;) " dodam że nawet mu nie mówiłam o tym że owu jednak miałam bo jeszcze obrosnie w piórka i spec od wytyczamia mi dni płodnych jak ginekolog hihi. Dzis ból brzucha bardzo delikatny nie to co przez ostatni tydz

    Flowwer ciaze Ci wróżę, kiedy testujesz? :) skoro owu wzięła Cię z zaskoczenia to i ciaza Cię zaskoczy :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri - oby tylko nam jakiegoś pecha nie przyniosły.. :P

    Za jakieś pół godziny sobie machnę tego owulacyjnego. Ale to tak czysto formalnie.

    Uzupełniłam naszą listę - wychodzi jeden bobas na dzień. Szkoda tylko, że niektóre dziewczyny się odzywają tylko raz - po to, żeby je wpisać i później nie dadzą znać co wyszło..

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama na razie nie wiem co i jak jeden test ciążowy na + jeden na -. Dzisiaj mniej razy na papierze toaletowym tego czegoś niż wczoraj a duphaston odstawiony.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-12017/ Gdyby była któraś z was zainteresowana to piszcie na priv ;-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny liczę na piękne dwie kreseczki. U mnie w tym cyklu pewnie nic nie będzie, ale za Was trzymam mocno kciuki, zaglądam co raz do Was!

  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję jutro a dzisiaj z ciekawości zrobiłam test taki mikroskopowy donna wykrywajacy estrogen (ślina ma kształt paprotek przy dużym stężeniu) i mi dzisiaj w 23 dc wyszła masa paprotek czyli duże stężenie estrogenu. Podobno na początku ciąży gwałtownie wzrasta. Wiecie coś na ten temat?

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Suri - oby tylko nam jakiegoś pecha nie przyniosły.. :P

    Za jakieś pół godziny sobie machnę tego owulacyjnego. Ale to tak czysto formalnie.

    Uzupełniłam naszą listę - wychodzi jeden bobas na dzień. Szkoda tylko, że niektóre dziewczyny się odzywają tylko raz - po to, żeby je wpisać i później nie dadzą znać co wyszło..
    Jak juz uzupelniasz to mnie z 7 na 16 przenieś :D

    Kurcze kobiety mam dzisiaj taki dziwny dzień że głowa mała niby roboty od groma a taaaak mi się nie chce ze szok :( na dodatek w sklepie sprzedali mi smierdzace piersi z kury :( wscieklam sie bo robie zakupy tylko w tym sklepie odkad powstal jestem stala klientka i takie cos (zarudnili nowe osoby) mam ochote pojsc do kierowniczki i zapytac czy o jakis zart ... ale do jutra to mieso mi zasmrodzi caly dom :(

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Suri - oby tylko nam jakiegoś pecha nie przyniosły.. :P

    Za jakieś pół godziny sobie machnę tego owulacyjnego. Ale to tak czysto formalnie.

    Uzupełniłam naszą listę - wychodzi jeden bobas na dzień. Szkoda tylko, że niektóre dziewczyny się odzywają tylko raz - po to, żeby je wpisać i później nie dadzą znać co wyszło..

    Kaczorka żadnego pecha, będą same piękne dwie kreski :)
    racja, zauważyłam, że wiele dziewczyn wpada tylko się zapisać na testowanie a potem żadnych wieści. a inne wpadają tylko raz oznajmić, że wyszedł im pozytywny test, chociaż wcześniej nigdy się nie udzielaly. no ale cóż, każdy ma prawo ;)

    -Monika- lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja sama na razie nie wiem co i jak jeden test ciążowy na + jeden na -. Dzisiaj mniej razy na papierze toaletowym tego czegoś niż wczoraj a duphaston odstawiony.

    A kiedy planujesz robić następny?

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Jak juz uzupelniasz to mnie z 7 na 16 przenieś :D

    Już dawno jesteś przeniesiona ;)

    Zrobiłam test. Oczywiście nie jest pozytywny :P
    Ale jeśli mam porównać go do tych z poprzedniego miesiąca to za 3-4 dni wyjdzie pozytywny. Czyli wychodziłoby, że owulka będzie gdzieś w okolicach 11 dc.
    Powtórzę za 2 dni i zobaczymy jaki będzie efekt :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgodnie z zapowiedziami stosuję winną kurację, będę co drugi dzień pić, żeby się nie uzależnić :) Do tego orzechy i rybki. W piątek sprawdzę jak tam endo.

    U mnie już koniec @, czyli od jutra wracamy do gry :) W tym cyklu chyba postawimy na jakość <3 a nie ilość, ale jeszcze się okaże jak to wyjdzie.

    suri2016 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, dobrze, że zaczęłaś szybciej testować. Na pewno nie przegapicie kluczowego momentu :)

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ja zgodnie z zapowiedziami stosuję winną kurację, będę co drugi dzień pić, żeby się nie uzależnić :) Do tego orzechy i rybki. W piątek sprawdzę jak tam endo.

    U mnie już koniec @, czyli od jutra wracamy do gry :) W tym cyklu chyba postawimy na jakość <3 a nie ilość, ale jeszcze się okaże jak to wyjdzie.

    Trzymam kciuki i bawcie się dobrze! ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miffy wrote:
    A kiedy planujesz robić następny?
    Myślę jutro zrobić kolejny test ewentualnie we wtorek na badanie krwi ;-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ