X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4750 3475

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku..jak mnie bolą dzisiaj sutki,. normalnie jak je dotykam to aż mnie przechodzą dreszcze ;/ dodatkowo moje uda po wewnętrznej stronie mnie tak jakby palą jakby wczoraj co najmniej 10 km przebiegła :D

    A a propo grzanego wina to w lutym jedziemy z mym męzem do Zakopanego i też się może napije :P

    Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 32dc... mnie też dzisiaj pogoniło z biegunką.. ledwo zakręty łapałam... w środę jeszcze zrobię test, bo nie wiem czy mogę iść na pilates czy nie...
    PS. Ja wczoraj piłam grzane winko mniam ! :)

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 12 dpo ( +- 1dzień) jutro lub w środe ma przyjść @ i wszystkie znaki wskazują że przyjdzie. Po tylu latach to już nawet mnie testowanie "nie rajcuje" a dziś w laboratorium byłam nawet mnie nie kusiło zmierzyć bete.

    Olucha miałyśmy podobne objawy w II fazie cyklu więc widzimy się w lutym na testowaniu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Widzę, że miałaś robione HSG i oba jajowody poskręcane. Co na to lekarz, nie mówił, że może to utrudniać zajście w ciążę? Ja w ten czwartek mam właśnie HSG i jestem pełna obaw co do wyniku...

    Lekarz powiedział, że najważniejsze, że są drożne. Pytałam o laparoskopie i czy można ewentualnie coś poprawić laparoskopem ale powiedział, że wręcz przeciwnie, każda ingerencja mechaniczna w jajowód może go uszkodzić i mogą porobić się zrosty. Zatem skoro są drożne to lepiej zostawić i przy nich nie grzebać. Powiedział, że skoro podczas HSG kontrast przeszedł to i plemnik też przejdzie. Zrobił mi USG i potwierdził moje obawy, że owulacji nie było i dodatkowo znalazł krwiaka po niepękniętym pęcherzyku z jeszcze poprzedniego cyklu i pojawiła się kwestia czy to nie LUF. W przyszłym tygodniu idę jeszcze zrobić test PCT, jak wyjdzie ok to dostanę coś na pęknięcie pęcherzyka.

    Co do HSG - nie martw się, ja też się naczytałam, że nie wiadomo jak boli i ogolnie to niejedna mdlała z bólu itd. Terefere, badanie nieprzyjemne ale nie jakoś szczególnie bolesne, dokładnie 3 razy poczułam skurcz jak podczas miesiączki gdy lekarz wpuszczał kontrast, zakładanie tego aparatu daje takie samo uczucie jak zakładanie wziernika podczas robienia cytologi. A samo badanie trwało jakieś 7 minut. Nie ma się co bać, daj znać jak poszło :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Jejku..jak mnie bolą dzisiaj sutki,. normalnie jak je dotykam to aż mnie przechodzą dreszcze ;/ dodatkowo moje uda po wewnętrznej stronie mnie tak jakby palą jakby wczoraj co najmniej 10 km przebiegła :D

    A a propo grzanego wina to w lutym jedziemy z mym męzem do Zakopanego i też się może napije :P
    Znam ten ból Karolina. Miałam tak samo w tym cyklu. :)
    Zakopane... zazdraszczam :) My się może wybierzemy na Czarny Groń, bo mamy tam bon do wykorzystania. :) Przy okazji może pojeździmy trochę na desce :) Bez wyrzutów sumienia, czy przypadkiem nie zaszkodzę bejbikowi, bo będę akurat już po @. :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki Bety I jest 5,59 ...... Co sądzicie ? 29 dzien cyklu zazwyczaj miedzy 29-31 cykl
    Strasznie niski ten wynik poki co :/ , chociaz norma mowi iz mniej jak piec brak ciazy a tutaj ewidentnie powyżej wiec nadzieja jest coraz wieksza :)
    ..

    Lady_E, Princesska, bertha lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    U mnie dzisiaj 32dc... mnie też dzisiaj pogoniło z biegunką.. ledwo zakręty łapałam... w środę jeszcze zrobię test, bo nie wiem czy mogę iść na pilates czy nie...
    PS. Ja wczoraj piłam grzane winko mniam ! :)


    Możliwe że to po piwie tak czasem przeczyści ;)
    Ja wczoraj też piłam piwo nawet dwa, nie dam się zwariować w II fazie cyklu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Dzisiaj 4dpo. Jadę na betę 17.01 :) Proszę mnie dopisać :) Staramy sie od 4 lat.3 tyg temu miałam histero i łyżeczkowanie to jedyny sposób na naszą ciążę:)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Witam się i ja. Dzisiaj 4dpo. Jadę na betę 17.01 :) Proszę mnie dopisać :) Staramy sie od 4 lat.3 tyg temu miałam histero i łyżeczkowanie to jedyny sposób na naszą ciążę:)
    Jak po tej histeroskopii? Ja idę 26, bo nie do końca wiadomo co tam u mnie siedzi (plamienia i krwawienia w środku cyklu- w tym np już 7 dzień krwawię po owulacji). Na USG lekarz już widział, że będzie coś do wyłyżeczkowania? Bo u mnie tylko jakieś święcące kilka miejsc widziała lekarka i mówi, że mogę mieć polipa.

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki Bety I jest 5,59 ...... Co sądzicie ? 29 dzien cyklu zazwyczaj miedzy 29-31 cykl
    Strasznie niski ten wynik poki co :/ , chociaz norma mowi iz mniej jak piec brak ciazy a tutaj ewidentnie powyżej wiec nadzieja jest coraz wieksza :)
    ..
    Cos sie zaczyna dziać :D powtórz za 2 dni. Rozumiem ze jestes w terminie@? a testy sikane robiłaś ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:13

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Możliwe że to po piwie tak czasem przeczyści ;)
    Ja wczoraj też piłam piwo nawet dwa, nie dam się zwariować w II fazie cyklu.


    Ja piłam wino, czy wino też tak działa? w pierwszej ciąży miałam biegunkę, niestety zakończyła się poronieniem (puste jajo), w drugiej z której mam synka jakoś sobie nie przypominam żebym miała...

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ mam na środę ale mialam dziś zrobić Bete wg zaleceń pani dr -11 dzien na lutce wg monitoringu ovu była 28-29.12 czyli 17-18 dzień cyklu ....w zwiazku z wynikiem bede kontynuować luteine I w najbliższą srode zobaczymy ...

  • Dagula85 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dziewczyny mam pytanko:) Mam dzisiaj 23 dzien cyklu, według kalendarza 6 dni po owulacji. W trakcie dni płodnych regularnie wspolzylismy z mezem. Wczoraj wieczorem pojawiło sie u mnie krwawienie. I nie jest to delikatne plamienie opisywane jako plamienie owulacyjne - to normalne żywo czerwone krwawienie. Byli na tyle uciążliwe ze musialam skorzystac z podpaski. Co to moze byc? Z gory dziekuje za info lub podpowiedzi :)

    Dagula85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Co do testow sikanych zrobilam dzis rano zołty plytkowy bobo test - mialam nie robić ale moj m mine namowił i wyszedl bladzioch ale minelo z 15 min zanim go zobaczyłam wiec jakos nie bralam pod uwage

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagula85 wrote:
    Hej :) Dziewczyny mam pytanko:) Mam dzisiaj 23 dzien cyklu, według kalendarza 6 dni po owulacji. W trakcie dni płodnych regularnie wspolzylismy z mezem. Wczoraj wieczorem pojawiło sie u mnie krwawienie. I nie jest to delikatne plamienie opisywane jako plamienie owulacyjne - to normalne żywo czerwone krwawienie. Byli na tyle uciążliwe ze musialam skorzystac z podpaski. Co to moze byc? Z gory dziekuje za info lub podpowiedzi :)

    Dagula85 u mnie taka sama sytuacja. Cykle mam tak 28-29 dniowe. A tym razem w 23dc dostałam plamienie, kolejny dzień krwawienie, ale takie dość lekkie. U mnie to by wychodzilo 7dpo. Nie mam na razie pojęcia o co chodzi, zwalam wszystko na wcześniej brane antykoncepty.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)

    Flowwer, zubii, Oluchna, Karolina90, lilka1984, bertha, kaha, Anna Stesia, Maja84, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 Gratuluje ! :)

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)

    WOW Gratuluje!!!! który to dpo ?

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)
    Gratuluje!!!

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 13 dzień wyższych temperatur a ginka stwierdziła ze owu mogła byc szybciej wiec nie wiem dokładnie :) mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ