X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku..jak mnie bolą dzisiaj sutki,. normalnie jak je dotykam to aż mnie przechodzą dreszcze ;/ dodatkowo moje uda po wewnętrznej stronie mnie tak jakby palą jakby wczoraj co najmniej 10 km przebiegła :D

    A a propo grzanego wina to w lutym jedziemy z mym męzem do Zakopanego i też się może napije :P

    Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 32dc... mnie też dzisiaj pogoniło z biegunką.. ledwo zakręty łapałam... w środę jeszcze zrobię test, bo nie wiem czy mogę iść na pilates czy nie...
    PS. Ja wczoraj piłam grzane winko mniam ! :)

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 12 dpo ( +- 1dzień) jutro lub w środe ma przyjść @ i wszystkie znaki wskazują że przyjdzie. Po tylu latach to już nawet mnie testowanie "nie rajcuje" a dziś w laboratorium byłam nawet mnie nie kusiło zmierzyć bete.

    Olucha miałyśmy podobne objawy w II fazie cyklu więc widzimy się w lutym na testowaniu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Widzę, że miałaś robione HSG i oba jajowody poskręcane. Co na to lekarz, nie mówił, że może to utrudniać zajście w ciążę? Ja w ten czwartek mam właśnie HSG i jestem pełna obaw co do wyniku...

    Lekarz powiedział, że najważniejsze, że są drożne. Pytałam o laparoskopie i czy można ewentualnie coś poprawić laparoskopem ale powiedział, że wręcz przeciwnie, każda ingerencja mechaniczna w jajowód może go uszkodzić i mogą porobić się zrosty. Zatem skoro są drożne to lepiej zostawić i przy nich nie grzebać. Powiedział, że skoro podczas HSG kontrast przeszedł to i plemnik też przejdzie. Zrobił mi USG i potwierdził moje obawy, że owulacji nie było i dodatkowo znalazł krwiaka po niepękniętym pęcherzyku z jeszcze poprzedniego cyklu i pojawiła się kwestia czy to nie LUF. W przyszłym tygodniu idę jeszcze zrobić test PCT, jak wyjdzie ok to dostanę coś na pęknięcie pęcherzyka.

    Co do HSG - nie martw się, ja też się naczytałam, że nie wiadomo jak boli i ogolnie to niejedna mdlała z bólu itd. Terefere, badanie nieprzyjemne ale nie jakoś szczególnie bolesne, dokładnie 3 razy poczułam skurcz jak podczas miesiączki gdy lekarz wpuszczał kontrast, zakładanie tego aparatu daje takie samo uczucie jak zakładanie wziernika podczas robienia cytologi. A samo badanie trwało jakieś 7 minut. Nie ma się co bać, daj znać jak poszło :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Jejku..jak mnie bolą dzisiaj sutki,. normalnie jak je dotykam to aż mnie przechodzą dreszcze ;/ dodatkowo moje uda po wewnętrznej stronie mnie tak jakby palą jakby wczoraj co najmniej 10 km przebiegła :D

    A a propo grzanego wina to w lutym jedziemy z mym męzem do Zakopanego i też się może napije :P
    Znam ten ból Karolina. Miałam tak samo w tym cyklu. :)
    Zakopane... zazdraszczam :) My się może wybierzemy na Czarny Groń, bo mamy tam bon do wykorzystania. :) Przy okazji może pojeździmy trochę na desce :) Bez wyrzutów sumienia, czy przypadkiem nie zaszkodzę bejbikowi, bo będę akurat już po @. :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki Bety I jest 5,59 ...... Co sądzicie ? 29 dzien cyklu zazwyczaj miedzy 29-31 cykl
    Strasznie niski ten wynik poki co :/ , chociaz norma mowi iz mniej jak piec brak ciazy a tutaj ewidentnie powyżej wiec nadzieja jest coraz wieksza :)
    ..

    Lady_E, Princesska, bertha lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    U mnie dzisiaj 32dc... mnie też dzisiaj pogoniło z biegunką.. ledwo zakręty łapałam... w środę jeszcze zrobię test, bo nie wiem czy mogę iść na pilates czy nie...
    PS. Ja wczoraj piłam grzane winko mniam ! :)


    Możliwe że to po piwie tak czasem przeczyści ;)
    Ja wczoraj też piłam piwo nawet dwa, nie dam się zwariować w II fazie cyklu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Dzisiaj 4dpo. Jadę na betę 17.01 :) Proszę mnie dopisać :) Staramy sie od 4 lat.3 tyg temu miałam histero i łyżeczkowanie to jedyny sposób na naszą ciążę:)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Witam się i ja. Dzisiaj 4dpo. Jadę na betę 17.01 :) Proszę mnie dopisać :) Staramy sie od 4 lat.3 tyg temu miałam histero i łyżeczkowanie to jedyny sposób na naszą ciążę:)
    Jak po tej histeroskopii? Ja idę 26, bo nie do końca wiadomo co tam u mnie siedzi (plamienia i krwawienia w środku cyklu- w tym np już 7 dzień krwawię po owulacji). Na USG lekarz już widział, że będzie coś do wyłyżeczkowania? Bo u mnie tylko jakieś święcące kilka miejsc widziała lekarka i mówi, że mogę mieć polipa.

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 781

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Dziewczyny właśnie odebrałam wyniki Bety I jest 5,59 ...... Co sądzicie ? 29 dzien cyklu zazwyczaj miedzy 29-31 cykl
    Strasznie niski ten wynik poki co :/ , chociaz norma mowi iz mniej jak piec brak ciazy a tutaj ewidentnie powyżej wiec nadzieja jest coraz wieksza :)
    ..
    Cos sie zaczyna dziać :D powtórz za 2 dni. Rozumiem ze jestes w terminie@? a testy sikane robiłaś ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 14:13

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Możliwe że to po piwie tak czasem przeczyści ;)
    Ja wczoraj też piłam piwo nawet dwa, nie dam się zwariować w II fazie cyklu.


    Ja piłam wino, czy wino też tak działa? w pierwszej ciąży miałam biegunkę, niestety zakończyła się poronieniem (puste jajo), w drugiej z której mam synka jakoś sobie nie przypominam żebym miała...

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ mam na środę ale mialam dziś zrobić Bete wg zaleceń pani dr -11 dzien na lutce wg monitoringu ovu była 28-29.12 czyli 17-18 dzień cyklu ....w zwiazku z wynikiem bede kontynuować luteine I w najbliższą srode zobaczymy ...

  • Dagula85 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dziewczyny mam pytanko:) Mam dzisiaj 23 dzien cyklu, według kalendarza 6 dni po owulacji. W trakcie dni płodnych regularnie wspolzylismy z mezem. Wczoraj wieczorem pojawiło sie u mnie krwawienie. I nie jest to delikatne plamienie opisywane jako plamienie owulacyjne - to normalne żywo czerwone krwawienie. Byli na tyle uciążliwe ze musialam skorzystac z podpaski. Co to moze byc? Z gory dziekuje za info lub podpowiedzi :)

    Dagula85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Co do testow sikanych zrobilam dzis rano zołty plytkowy bobo test - mialam nie robić ale moj m mine namowił i wyszedl bladzioch ale minelo z 15 min zanim go zobaczyłam wiec jakos nie bralam pod uwage

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagula85 wrote:
    Hej :) Dziewczyny mam pytanko:) Mam dzisiaj 23 dzien cyklu, według kalendarza 6 dni po owulacji. W trakcie dni płodnych regularnie wspolzylismy z mezem. Wczoraj wieczorem pojawiło sie u mnie krwawienie. I nie jest to delikatne plamienie opisywane jako plamienie owulacyjne - to normalne żywo czerwone krwawienie. Byli na tyle uciążliwe ze musialam skorzystac z podpaski. Co to moze byc? Z gory dziekuje za info lub podpowiedzi :)

    Dagula85 u mnie taka sama sytuacja. Cykle mam tak 28-29 dniowe. A tym razem w 23dc dostałam plamienie, kolejny dzień krwawienie, ale takie dość lekkie. U mnie to by wychodzilo 7dpo. Nie mam na razie pojęcia o co chodzi, zwalam wszystko na wcześniej brane antykoncepty.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)

    Flowwer, zubii, Oluchna, Karolina90, lilka1984, bertha, kaha, Anna Stesia, Maja84, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 Gratuluje ! :)

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)

    WOW Gratuluje!!!! który to dpo ?

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj beta 116,8 , jestem w szoku :-)
    Gratuluje!!!

    gosia_9020 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 13 dzień wyższych temperatur a ginka stwierdziła ze owu mogła byc szybciej wiec nie wiem dokładnie :) mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ