X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja dziś miałam pozytywny dzień :) wieczorem wzięłam się za ćwiczenia :) 10 min na steperze i 10 minut z piłką :)

    Aguś trzymam kciuki :)

    Kesjaa lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    A to ja dziś miałam pozytywny dzień :) wieczorem wzięłam się za ćwiczenia :) 10 min na steperze i 10 minut z piłką :)

    Aguś trzymam kciuki :)

    Nie Dziekuje, narazie jestem przestraszona i nawet poleciało kilka łez, ale jutro sie w sobie zbiorę zaczynam ćwiczyć na maxa zeby szanse na powodzenie były jak najlepsze

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, strach chyba na poczatku zawsze bedzie temu towarzyszyć, w końcu to jest cos na co szykujemy sie w ostateczności,ale pomysl, ze jak juz przez to przejdziesz, to pojawia siebupragbione dwie kreski:) jak przejdziesz przez te badania, to spisz ile kosztują bo pewnie robisz je prywatnie i napisz tutaj, bo chciałabym wiedziec jaki to bedzie koszt, jesli możesz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Aga, strach chyba na poczatku zawsze bedzie temu towarzyszyć, w końcu to jest cos na co szykujemy sie w ostateczności,ale pomysl, ze jak juz przez to przejdziesz, to pojawia siebupragbione dwie kreski:) jak przejdziesz przez te badania, to spisz ile kosztują bo pewnie robisz je prywatnie i napisz tutaj, bo chciałabym wiedziec jaki to bedzie koszt, jesli możesz:)


    Jasne bede informować Was na bierząco.

    Jeżeli by to tylko dało upragniony finał to przetrwam wszystko. Zastrzyki bardzo bolesne ale wytrzymam, chce mojego fasola <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Dopadla mnie mała infekcja zewnetrzeni smarowałam clotrimazolem wczoraj test pozytywnyi było <3, dzisiaj chyba jest owulacja, niestety ja już wprowadziłam w środek kwas mlekowy rano i wieczorem który prowadzi do odczynku kwaśnego w którym plemniki nie przezyją.
    I mam pytanie gdzie te wczesniejsze plemniki czekają na zapłodnienie? Kurcze moglam poczekać z tymi pałeczkami jeszcze z jeden dzień. :-/

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, jesteś silna i dzielna, zatem na pewno dasz radę. A efekt końcowy jest tego wart. I zgadzam się z Ptysią, Twoja reakcja jest jak najbardziej zrozumiała, bo to ważna decyzja, myślę że płacz jest dobry dla odreagowania. Będziemy Cię tu mocno wspierać!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- z tego co wiem to plemniki przez szyjkę macicy wędrują do macicy a następnie do jajowodu i w jajowodzie oczekują na jajeczko uwolnione z pęcherzyka :)

    zubii, lilka1984 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, jesteś silna i dzielna, zatem na pewno dasz radę. A efekt końcowy jest tego wart. I zgadzam się z Ptysią, Twoja reakcja jest jak najbardziej zrozumiała, bo to ważna decyzja, myślę że płacz jest dobry dla odreagowania. Będziemy Cię tu mocno wspierać!


    Dziekuje <3 cieszę sie ze Was mam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    -Monika- z tego co wiem to plemniki przez szyjkę macicy wędrują do macicy a następnie do jajowodu i w jajowodzie oczekują na jajeczko uwolnione z pęcherzyka :)
    Pewnie i tak marne szanse. :-( Szkoda
    Zawsze coś... temperatura, wyjazdy, grzybki ileż można.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, jeśli wczoraj były <3 to szansa jest :) Robiłaś sobie może wymaz na czystość pochwy? Jesli masz nawracające infekcje to warto sprawdzić czy to grzybki czy bakterie i w razie czego odpowiednio podleczyć. Ja miałam to badanie przed HSG.
    Mi na przywrócenie flory bakteryjnej pomógł Provag i zrezygnowanie z tamponów.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Monika, jeśli wczoraj były <3 to szansa jest :) Robiłaś sobie może wymaz na czystość pochwy? Jesli masz nawracające infekcje to warto sprawdzić czy to grzybki czy bakterie i w razie czego odpowiednio podleczyć. Ja miałam to badanie przed HSG.
    Mi na przywrócenie flory bakteryjnej pomógł Provag i zrezygnowanie z tamponów.
    Mi juz praktycznie przeszlo, mam raz na rok, albo rzadziej, a to wszystko po stosunku było raczej sucho i się nabawiłam razem z mezem. Jesli powróci pojde z tym do ginekologa. oprócz zew. clotrimazolum zastosowalam dzisiaj, rano i wieczorem lactovaginal waginalnie. W zasadzie mogłam poczekac z tymi tabletkami, podobno przy zapaleniach jest odczyn zasadowy sprzyjajacy plemnikom.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziekuje <3 cieszę sie ze Was mam <3
    Aguś Twoje marzenie się niedługo ziści :-) Wiadomo strach jest, ale nie ma powodu do płaczu. A czy przypadkiem przy invitro nie ma tak że wieksze prawdopodobienstwo jest na blizniaki?

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nie przyszła dzisiaj, ale to akurat zła wiadomość bo test 13dpo negatywny więc to nie ciaza. W ostatnim cyklu 4 dni po odstawieniu dupka już byla, czekam dalej. Mam nadzieję, że opóźni się max 1 dzień bo jeśli znowu wrócą mi nieregularne cykle to wyznaczenie ovu będzie trudne.

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupia Ja, staram się o ciąże, a wybijam plemniki.

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że zobaczę tu dzisiaj mnóstwo pozytywów a tu prawie same @.
    Oby jutrzejszy dzień był bardziej szczęśliwy. Powodzenia :)

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa trzymam kciuki za udany 1 cykl z ivf :) nie masz się czego bać. Będziesz na pewno pod dobra opieka lekarzy, którzy cię w tym poprowadzą.

    f5b59272af.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coccolino wrote:
    @ nie przyszła dzisiaj, ale to akurat zła wiadomość bo test 13dpo negatywny więc to nie ciaza. W ostatnim cyklu 4 dni po odstawieniu dupka już byla, czekam dalej. Mam nadzieję, że opóźni się max 1 dzień bo jeśli znowu wrócą mi nieregularne cykle to wyznaczenie ovu będzie trudne.

    To jestesmy na tym samym wozie ale czuję że @ jutro przyjdzie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakis sposób na ślinotok ? Właśnie wstałam do toalety a poduszka pływa; w życiu cos takiego nie miałam !!
    Głowa pęka nadal !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Suri_ Ekspertka
    Postów: 156 200

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam was zarazić wiruskami :) Trzymajcie się kochane i życzę dużo dużo pozytywów
    649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 23:52

    Flowwer, kaha, Asiek1214, Bocianiątko, Kesjaa, OjMaryś, lilka1984, Kimmy, gg88, Kaczorka lubią tę wiadomość

    MRr5p1.png
    xxGcp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri_ wrote:
    Przyszłam was zarazić wiruskami :) Trzymajcie się kochane i życzę dużo dużo pozytywów
    649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif649418pnagaf6yio.gif

    Łapie wszystkie !! Jak samopoczucie ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ