X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dziś siedze w pracy :( moj mąż został w domu :P i robi sałatki, heh :)

A dzis się dowiedziałam, że przyjedzie na już łóżko do sypialni :):) wiem, że to głupie, ale my dopiero się urządzamy i każda nowa rzecz mnie strasznie cieszy:) zwłaszcze, że w końcu będziemy mieć swój kąt w sypialni, a nie jak dotychczas w salonie :P :P

Trzymajcie się cieplutko w ten mroźny dzień :) :)

EmOTp2.png

💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    20dpt - pęcherzyk ciążowy + żoltkowy
    27 dpt - ❤️

IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
    👶30.05.2021 - synek ❤️
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś plaga z tą tarczycą jest. A pewnie by wystarczyło w wielu przypadkach wysłać pacjenta nad morze ze dwa razy w roku, żeby się jodu nawdychał :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja jeszcze dziś siedze w pracy :( moj mąż został w domu :P i robi sałatki, heh :)

A dzis się dowiedziałam, że przyjedzie na już łóżko do sypialni :):) wiem, że to głupie, ale my dopiero się urządzamy i każda nowa rzecz mnie strasznie cieszy:) zwłaszcze, że w końcu będziemy mieć swój kąt w sypialni, a nie jak dotychczas w salonie :P :P

Hihi, my pierwszy miesiac, spaliśmy na samym materacu. Nasza sypialnia wygladala tak ze byl materac, krzeslo i tv od rodzicow ^^ wiec ciesze sie razem z Toba.!!!
    Ja ostatnio sie cieszylam ze dorwalam w necie na pchlim targu idealne zaslonki do kuchni za 40 zl a nie za milijoooony monet ^^ ja zawsze mowie ze najbardziej ciesza rzeczy wyczekane i ciezko wypracowane.

Kopnikcie mnie w dupe bo boli mnie gardło i chcialam zrobic napar z czarnego bzu. Wiec najpierw przeszukalam neta, zeby sprawdzic czy nie zaszkodzi to potencjalnej ciazy....

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Hihi, my pierwszy miesiac, spaliśmy na samym materacu. Nasza sypialnia wygladala tak ze byl materac, krzeslo i tv od rodzicow ^^ wiec ciesze sie razem z Toba.!!!
    Ja ostatnio sie cieszylam ze dorwalam w necie na pchlim targu idealne zaslonki do kuchni za 40 zl a nie za milijoooony monet ^^ ja zawsze mowie ze najbardziej ciesza rzeczy wyczekane i ciezko wypracowane.

Kopnikcie mnie w dupe bo boli mnie gardło i chcialam zrobic napar z czarnego bzu. Wiec najpierw przeszukalam neta, zeby sprawdzic czy nie zaszkodzi to potencjalnej ciazy....

Mycha kopię Cię w Twoją szanowną dupęę :)
    Kochana, nie żyjemy do połowy miesiąca! Ja właśnie piszę listę zakupów, piję kawę (o zgrozo!) i zaraz lecę. Od 15 planuję włączyć grzane wino, aby przyjemniej się gotowało :)

Edit: Wino włączyć do mojego jadłospisu, żeby mi się przyjemniej przy garach stało :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 10:47

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:

Mycha mój gin mówi, że co ma być to będzie :) i żeby sobie nie żałować :)
    więc bez stresu :)

NO właśnie wyczekane i własne :) ja ogólnie jestem zwolenniczką,że warto poczekać i nawet odłożyć kasę i mieć coś porządnego :) nienawidzę kupowania czegoś "aby na razie było" :P

EmOTp2.png

27 dpt - ❤️

22dpt ❤️
    👶30.05.2021 - synek ❤️
  • kascok Przyjaciółka

Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:

Oj kochana jak ja cię doskonale rozumiem... my od dwóch dni śpimy na naszym wymarzonym materacu (stelaż łóżka jeszcze nie gotowy):D Ale co to za radość móc się położyć we własnej sypialni ;) Pokój dzienny dopiero co pomalowany, wszystko rozwalone, syf, brud i totalny chaos, ja w pracy do 16.00... kiedy to ogarnąć??? Dobrze, ze chociaż mąż ma wolne, to zakupy zrobi i posprząta :D Dzisiaj ubierzemy choinkę, powiesimy firaneczkę, ustawimy stary stół ze strychu rodziców... to będą piękne święta!!! Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy materac, stół i swój kącik! A mówią, że tyyyyle człowiekowi do szczęścia potrzeba, a tu proszę ;D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 10:58

aohx3e3.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kascok wrote:
    Oj kochana jak ja cię doskonale rozumiem... my od dwóch dni śpimy na naszym wymarzonym materacu (stelaż łóżka jeszcze nie gotowy):D Ale co to za radość móc się położyć we własnej sypialni ;) Pokój dzienny dopiero co pomalowany, wszystko rozwalone, syf, brud i totalny chaos, ja w pracy do 16.00... kiedy to ogarnąć??? Dobrze, ze chociaż mąż ma wolne, to zakupy zrobi i posprząta :D Ale co tam jesteśmy szczęśliwi, bo mamy materac! Takie uroki urządzania własnego kątka.

Dokładnie! :) mnie nawet nowy świecznik rajcuje :D hehe

EmOTp2.png

27 dpt - ❤️

22dpt ❤️
    👶30.05.2021 - synek ❤️
  • kascok Przyjaciółka

Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba się cieszyć małymi rzeczami ;)

Aha czy mogłabym prosić o dopisanie do testowania na 9 stycznia? :)

aohx3e3.png
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kascok wrote:
    Oj kochana jak ja cię doskonale rozumiem... my od dwóch dni śpimy na naszym wymarzonym materacu (stelaż łóżka jeszcze nie gotowy):D Ale co to za radość móc się położyć we własnej sypialni ;) Pokój dzienny dopiero co pomalowany, wszystko rozwalone, syf, brud i totalny chaos, ja w pracy do 16.00... kiedy to ogarnąć??? Dobrze, ze chociaż mąż ma wolne, to zakupy zrobi i posprząta :D Dzisiaj ubierzemy choinkę, powiesimy firaneczkę, ustawimy stary stół ze strychu rodziców... to będą piękne święta!!! Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy materac, stół i swój kącik! A mówią, że tyyyyle człowiekowi do szczęścia potrzeba, a tu proszę ;D

Też tak mam, my mamy na razie materac :) i choinkę a w kuchni połowę mebli złożonych a połowę nie :) ważne ze własny kąt, dziś oficjalnie zaczynam nowy cykl :) jeszcze tylko wigilia w pracy o 13 i potem wolne do 2 stycznia :) yupii czas na ogarnianie mieszkania i korzystania z dobrodziejstwa wina przez święta i sylwestra :) do trzech ray sztuka - 3 cykl rozpoczęty

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 11:18

Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Też tak mam, my mamy na razie materac :) i choinkę a w kuchni połowę mebli złożonych a połowę nie :) ważne ze własny kąt, dziś oficjalnie zaczynam nowy cykl :) jeszcze tylko wigilia w pracy o 13 i potem wolne do 2 stycznia :) yupii czas na ogarnianie mieszkania i korzystania z dobrodziejstwa wina przez święta i sylwestra :) do trzech ray sztuka - 3 cykl rozpoczęty

Ja jeszcze na 16 do spowiedzi,na szybko empik dokupic tacie ksiazke - zamiast karnetu na basen ( bo lapa niruchoma),a potem winko i gotowanie :) mam to gdzies ze juz po owulce ^^
    Dzieki za kopa balam sie ze czarny bez zadziala jak liscie malin ^^

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha - u mnie dziś 4 dpo a i tak zamierzam pić wino :P Nie po to kupiłam 2 butelki, żeby teraz się na nie tylko gapić ;)
    Hehe, będę piła za zdrowie fasola :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 15:45

Oluchna lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo w zeszłym roku przy remoncie. Matko, jak ja się ciszyłam jak dorwałam limonkową farbę o dokładnie takim odcieniu jaki chciałam. :D A mąż, to ciszył się jak dziecko jak stoliki nocne skręcał. Aż śpiewał pod nosem :D
    My d teściów dzisiaj jedziemy, więc jak tylko mój chłop wróci z pracy, to go szybko wykorzystam. A jak mi będzie mało, to po cichu u rodziców :D Hahahaha :D
    Z tarczyc jest wysyp, bo jak to powiedziała moja endo: "Jak rypnął Czarnobyl, to mama była w wieku dojrzewania i tak na ciebie przeszło" :)

5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, też uważam, że te wszystkie choroby to skutek uboczny Czarnobyla.. A co najlepsze - moja mamusia mieszkała wtedy pod samą wschodnią granicą, więc jak leciało promieniowanie to wyłapała trochę. No i ja się w sumie poczęłam 4 miesiące później :P
    Ale akurat u mnie tarczyca jest ok :P

Oluchna - działajcie, działajcie ;) Co by było na co czekać :P

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim Wam zycze zdrowych, spokojnych Swiat i owocnego testowania w Nowym Roku <3

Kamelkowo lubi tę wiadomość

• Klaudiia87 Ekspertka

Wysłany: 23 grudnia 2016, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pozytywny test owulacyjny, także święta będą owocne w seks ;-)

p19ucsqvnm5skatr.png
  • melonek Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, powodzenia w takim razie :) Fajnie tak w świąteczny klimat :D

A ja padam, upiekłam ciasto, sprzątałam, wykąpałam psa.

Klaudiia87 lubi tę wiadomość

thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dopisuję na 17 stycznia. Zaczęłam brać Oeparol, zobaczymy, czy coś pomoże. @ w tym cyklu jest straszna, zupełnie inna niż moje zwyczajowe, nie wiem, czy całkiem mi sie coś nie pokopało w organizmie.

PVkxp2.png
  • Kamelkowo Ekspertka

Wysłany: 24 grudnia 2016, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane życzę Wam Wesołych Świat owocnych w starania ;)
    28ow39.jpg

kaha lubi tę wiadomość

3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura chujsko mi przyrasta....myslicie ze to bezowulkowy?

Wesolych swiat!

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - odbije!! :)

A co do życzeń - to już każda z nas wie czego by chciała najbardziej :)
    I oby obyło się już bez pytań "kiedy w końcu będziecie mieli dziecko"!! No i tak standardowo - dużo zdrówka, miłości i spokoju :)

Oluchna lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ