X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri właśnie!idealnie żeście pewnie trafili.(dobrze zę mężulek rano nie uległ hehe) Ale popatrz,może tu jest recepta,żeby jesli się da czekać do tej owulacji tak jak lekarz powiedział...
    niestety ja mialam tylko 1 monitoring i zawsze się człowiek spieszy,żeby za pozno nie było,no i w skutkach wychodzi ,że za często a to też niekiedy się nie sprawdza..
    a powiedz jeszcze,jak Ty się zapisujesz na tyle monitoringów?płacisz za każdy?
    u mnie właśnie z tymi terminami ciężko..

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka ja to samo sobie obiecałam, że jak mi się uda, to powiem dopiero po badaniach prenatalnych czyli ok 12-13 tyg, chyba, że wcześniej będzie już widać jakoś, bo ogólnie ponoć w drugiej ciąży szybciej brzuch wyskakuje.
    Mojemu też obawiam się powiedzieć, żeby w "tajemnicy" komuś nie przekazał :) No ale nic, będę się o to martwić jeśli w ciążę w ogóle zajdę...

    Mój to nikomu nie powie. Zwłaszcza po ostatniej trefnej ciąży. Raczej nie należy do gaduł ;)
    Ale z drugiej strony ciężko mi będzie ukryć, bo ja zaraz po potwierdzeniu ciąży zamierzam iść na zwolnienie lekarskie. Niestety moja praca za bardzo mnie stresuje, żebym miała tam siedzieć dłużej niż to konieczne.
    Ale postaram się tam wytrzymać chociaż do serduszka ;)
    Tylko niech mi się najpierw uda zajść w tą ciążę :P

    Oluchna - Ty nie zostawiaj przytulanek na ostatnią chwilę :P Bo coś po Twojej temperaturze widzę, że owulacja się skrada ;) A lepiej będzie jeśli to Wy ją zaskoczycie a nie ona Was :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki <3 oby Wasze przytulanki zaowocowały fasolką! :) milego dnia wszystkim!

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Suri właśnie!idealnie żeście pewnie trafili.(dobrze zę mężulek rano nie uległ hehe) Ale popatrz,może tu jest recepta,żeby jesli się da czekać do tej owulacji tak jak lekarz powiedział...
    niestety ja mialam tylko 1 monitoring i zawsze się człowiek spieszy,żeby za pozno nie było,no i w skutkach wychodzi ,że za często a to też niekiedy się nie sprawdza..
    a powiedz jeszcze,jak Ty się zapisujesz na tyle monitoringów?płacisz za każdy?
    u mnie właśnie z tymi terminami ciężko..

    Też się cieszę, że we wtorek rano nie było <3, chociaż wiele mnie nerwów kosztowało czekanie do wieczora, bo bałam się, że już będzie po. A tak wiem, że trafiliśmy przed samą owulką kilka godzin i zaraz po owulce, także lepszego terminu nie mogło być :)
    Ja w poniedziałek byłam u mojego lekarza prywatnie jak co miesiąc na monitoringu i przepisaniu leków (ovitrelle na pęknięcia pęcherzyka i luteina po owu). Potem we wtorek i w środę zapisałam się prywatnie do takiej przychodni gdzie nie ma problemu z dostępnością terminów raczej, tylko wtedy nie zależy mi już do jakiego lekarza mam iść, bo żadnej filozofii tu nie ma, żeby sprawdził na usg czy pęcherzyk jest czy go nie ma:) po tych wszystkich badaniach co miałam przez ostatnie miesiące to sama umiałabym sobie sprawdzić :)

    Arleta lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mój to nikomu nie powie. Zwłaszcza po ostatniej trefnej ciąży. Raczej nie należy do gaduł ;)
    Ale z drugiej strony ciężko mi będzie ukryć, bo ja zaraz po potwierdzeniu ciąży zamierzam iść na zwolnienie lekarskie. Niestety moja praca za bardzo mnie stresuje, żebym miała tam siedzieć dłużej niż to konieczne.
    Ale postaram się tam wytrzymać chociaż do serduszka ;)
    Tylko niech mi się najpierw uda zajść w tą ciążę :P

    Oluchna - Ty nie zostawiaj przytulanek na ostatnią chwilę :P Bo coś po Twojej temperaturze widzę, że owulacja się skrada ;) A lepiej będzie jeśli to Wy ją zaskoczycie a nie ona Was :P

    Mój też się zarzeka, że nikomu nie powie jakby co, ale ciężko mi uwierzyć, że wytrzyma 2 miesiące :) samej mi pewnie będzie ciężko wytrzymać, hihi :)
    A na zwolnieniu piszą jeszcze kody? jeśli nie, to wcale nie musi być wiadomo, że to ciąża:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mój też się zarzeka, że nikomu nie powie jakby co, ale ciężko mi uwierzyć, że wytrzyma 2 miesiące :) samej mi pewnie będzie ciężko wytrzymać, hihi :)
    A na zwolnieniu piszą jeszcze kody? jeśli nie, to wcale nie musi być wiadomo, że to ciąża:)

    Wstawiają literkę B. I wtedy masz 100% płatne zwolnienie. Bo inaczej to wiadomo - tylko 80% się należy..
    No ale chyba się nie będę przejmować pracą.. :P W sumie jeszcze pewnie do dzisiaj niektórzy myślą, że jestem w ciąży i się zdziwią jak po świętach wrócę ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajnik w koncu mi odpuscil. Chociaz wczoraj pomogla dopiero lampka wina i ciepla kapiel. Zobaczymy teraz co bedzie dalej ;) ja dzis zaspalam i dopiero zaczynam piec makowce.
    Bym
    Jesli o mnie chodzi to chciala powiedziec tak gdzies po 8 tygodniu, ale czlowiej swoje a zycie i tak swoje scenariusze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 09:11

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Kaczorka piszę, kody nadal są więc od razu wiadomo, że to ciąża, a nie choroba.

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) prośba o dopisanie na 20 stycznia:) o ile trafimy z mężem ;p pójdę za waszą radą i też kupię dużo czerownego wina i migdały ale nie wiem czy nie odpuścić mierzenia temp bo to mnie za bardzo stresuje ale z drugiej strony jasno widać jak teraz ze @ idzie bo temp spada

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dopisane :)
    A jak któraś zajdzie w ciążę to też proszę poinformować - zrobimy małą statystykę ;)
    Nawet jeśli ni wytrzymacie i wyjdzie pozytywny test w grudniu!! :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpadam nawet ze styczniowego testowania i czekam na @. Najprawdopodobniej mam cykl bezowulacyjny bo owulka powinna być z 4 dni temu, a temperatura w dół ciągle, a testy ovu też coś powariowały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 09:34

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia94 wrote:
    Ja chyba odpadam nawet ze styczniowego testowania i czekam na @. Najprawdopodobniej mam cykl bezowulacyjny bo owulka powinna być z 4 dni temu, a temperatura w dół ciągle, a testy ovu też coś powariowały

    Udostępnij wykres to zaraz ocenimy :P Bo 4 dni opóźnienia to żadne opóźnienie - zdarza się :) Zwłaszcza, że tak jak mówisz, temperatura spada, więc jest szansa, że owulacja zaraz będzie :)
    Głowa do góry i bez pesymizmów mi tutaj!! :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam Kaczorka, ja bym się pracą nie przejmowała :) Już wszystko miałabym gdzieś, byleby w ciąży być :)
    Ja pierwszy cykl na luteinie i chyba za jej sprawą zawroty głowy, co nie zdarza mi się nigdy.. jak tylko wstanę szybciej, czyt. "normalnie" to pokój wiruuuuuujjjjeeee..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniłam. Tyle że testy owulacyjne pokazały pozytyw dwa dni temu, a temperatura pokazuje zupełnie co innego

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A tam Kaczorka, ja bym się pracą nie przejmowała :) Już wszystko miałabym gdzieś, byleby w ciąży być :)
    Ja pierwszy cykl na luteinie i chyba za jej sprawą zawroty głowy, co nie zdarza mi się nigdy.. jak tylko wstanę szybciej, czyt. "normalnie" to pokój wiruuuuuujjjjeeee..

    No też sobie tłumaczę, że chrzanić pracę - to moje życie i ja mam się czuć dobrze :)

    Hehe, też mam takie zawroty jak szybciej wstanę np. z kanapy. Nie wiem czy to dobrze czy źle :P

    A co jest najdziwniejsze - jak ściągam gatki to mam cały czas jakieś mokre plamy. A na papierze toaletowym nic.. Dodam, że nie mam problemów z utrzymaniem moczu :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to gdyby nie ta luteina to bym się nakręcała, a tak wiem, że to pewnie to. Dzisiaj w nocy miałam tak pierwszy raz, myślałam, że się przewrócę, haha. Mąż powiedział, że to po winie, ale wypiłam tylko 3 małe kieliszki, więc na pewno nie po winie :) Gdybym chciała się nakręcić, to pewnie bm sobie pomyślała :" aha, chyba właśnie komórka jajowa została zapłodniona, więc nagły skok hormonów itp itd." ale obiecałam sobie, że nie zrobię tego w tym miesiącu. Chciałabym w miłej atmosferze bez niepotrzebnych spin spędzić święta i nowy rok :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • agnieszka123 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dzis po 6 dniach spoznienia miesiaczki zrobilam test https://zapodaj.net/67b76d41166f1.jpg.html , jak widac kreski dwie i nie da sie ukryc, zastanawiam sie tylko czy to moze nie jakies torbiele...Brzuch mnie boli od tygodnia bardzo miesiączkowo, do ginekologa na nfz ciężko się dostać, sama nie wiem co robic, umawiac sie na wizyte prywatnie? Czy w ogóle on coś bedzie w stanie juz zobaczyc na usg?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka123 wrote:
    Witajcie, dzis po 6 dniach spoznienia miesiaczki zrobilam test https://zapodaj.net/67b76d41166f1.jpg.html , jak widac kreski dwie i nie da sie ukryc, zastanawiam sie tylko czy to moze nie jakies torbiele...Brzuch mnie boli od tygodnia bardzo miesiączkowo, do ginekologa na nfz ciężko się dostać, sama nie wiem co robic, umawiac sie na wizyte prywatnie? Czy w ogóle on coś bedzie w stanie juz zobaczyc na usg?

    Brzuch Cię będzie jeszcze przez jakiś czas bolał, bo macica się zmienia pod wpływem hormonów i wszystko tam w środku pracuje :)
    Do ginekologa najlepiej iść za jakieś 2 tygodnie. Wcześniej nie ma po co.
    I ciesz się ;) Jesteś w ciąży :)
    Gratuluję :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka123 wrote:
    Witajcie, dzis po 6 dniach spoznienia miesiaczki zrobilam test https://zapodaj.net/67b76d41166f1.jpg.html , jak widac kreski dwie i nie da sie ukryc, zastanawiam sie tylko czy to moze nie jakies torbiele...Brzuch mnie boli od tygodnia bardzo miesiączkowo, do ginekologa na nfz ciężko się dostać, sama nie wiem co robic, umawiac sie na wizyte prywatnie? Czy w ogóle on coś bedzie w stanie juz zobaczyc na usg?

    Gratulacje :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka123 wrote:
    Witajcie, dzis po 6 dniach spoznienia miesiaczki zrobilam test https://zapodaj.net/67b76d41166f1.jpg.html , jak widac kreski dwie i nie da sie ukryc, zastanawiam sie tylko czy to moze nie jakies torbiele...Brzuch mnie boli od tygodnia bardzo miesiączkowo, do ginekologa na nfz ciężko się dostać, sama nie wiem co robic, umawiac sie na wizyte prywatnie? Czy w ogóle on coś bedzie w stanie juz zobaczyc na usg?

    Gratulacje ;)

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ