X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Szybko się robi ciasto PIJAK :-) Ogólnie polecam!

    Kaha nie przejmuj się już. Każda kobieta na Twoim miejscu zrobiła by test, tak Ci podpowiedziało serce i teraz już się nieobwiniaj :-) jutro planujesz zrobić betę?
    Nie ma sensu robic czegokolwiek juz. Czekam az sie @ rozkreci (oby szybko sie skonczyla, bo na histero mam byc juz po, mam 10 dni).
    Musze wyczytac w googlach co to ten pijak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ale te sutki to serio - jak dotykam to nie boli. Ale jak spokojnie siedzę/leżę to co jakiś czas czuję pulsujący lekki ból.

    Kaha - dzielna bądź! :* jeśli teraz się nie uda to wiesz co jest tego przyczyną. Pójdziesz na zabieg, wszystko naprawią i szybciutko zajdziesz w ciążę.
    A co do ciacha to ja lubię takie "mokre" - z jakimś kremem albo twarogiem :) mąż znowu wszystko co jest z galaretką :p

    Ewi - czasami chyba lepiej nie mieć objawów - przynajmniej głowa spokojniejsza ;)
    Ja czulam takie jakby lekkie rwanie od zewnetrza piersi az po sutki.
    Ja uwielbiam i z kremami i galaretkami :)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha tak sobie myślę że ten pijak jest z wodka - to chyba jednak nie bardzo. A jak lubisz z kremem i galaretka to polecam shreka lub zawrót głowy :-D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja czulam takie jakby lekkie rwanie od zewnetrza piersi az po sutki.
    Ja uwielbiam i z kremami i galaretkami :)

    Hmmm, mnie raczej nie rwie tylko tak śmiesznie od środka boli - tak pulsująco :p
    Szybciej bym się jajników spodziewała niż tego ;)

    A ja za galaretką nie przepadałam zbytnio. Ale przez męża zmieniłam zdanie ;) zawsze dobre wybiera ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kaha tak sobie myślę że ten pijak jest z wodka - to chyba jednak nie bardzo. A jak lubisz z kremem i galaretka to polecam shreka lub zawrót głowy :-D
    Pijak ma dla mnie 2 wady- mak i alkohol (nie znosze polaczenia slodkiego z alkoholem ;))

    zubii lubi tę wiadomość

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura tak wygląda cień cienia w ciąży jeżeli widzisz na teście poświatę kreski to nie jest to ciąża ! Test ma być widoczny gołym okiem a nie szukamy pod różnym kątem ! I to 2 dni po domniemanym zagniezdzeniu !

    https://zapodaj.net/0b3925ca2c636.jpg.html

    Dziewczyny brak objawów to też objaw ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 19:51

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę jak na szpilkach i odliczam godziny do wtorku mama nadzieję że w 24 dc coś pokaże, a jak nie to modlę się o brak @ i wielkie czerwone kreski za 6 dni.

    A co do ciasta.. to sernik jest najlepszy, oczyścić bez rodzynek

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    Ja siedzę jak na szpilkach i odliczam godziny do wtorku mama nadzieję że w 24 dc coś pokaże, a jak nie to modlę się o brak @ i wielkie czerwone kreski za 6 dni.

    A co do ciasta.. to sernik jest najlepszy, oczyścić bez rodzynek
    Raczej, ze bez rodzynek! Ja uwielbiam ciasto rafaello, ale robic mi sie troche nie chce. Z reszta po rozmowie z mezem odechcialo mi sie czegokolwiek (w zyciu nie przypuszczalam, ze mi taka przykrosc sprawi w takiej sytuacji. Jeszcze sie czuje jakby mial do mnie pretensje, ze w ogole test zrobilam i teraz mi przykro. Wkurzylam sie na maksa i powiedzialam, ze w takim razie ode po tabletki anty do lekarza i wtedy bede miec wszystko w nosie lacznie z seksem). Dobrze, ze jest to forum, bo inaczej bym siedziala zaryczana gdzies pod koldra :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Laura tak wygląda cień cienia w ciąży jeżeli widzisz na teście poświatę kreski to nie jest to ciąża ! Test ma być widoczny gołym okiem a nie szukamy pod różnym kątem ! I to 2 dni po domniemanym zagniezdzeniu !

    https://zapodaj.net/0b3925ca2c636.jpg.html

    Dziewczyny brak objawów to też objaw ;)
    Zubi u mnie jak co cykl bez objawów, także już wiadomo. Jakoś na wieczór mi się smutno zrobilo, tak piszecie o tych objawach i w ogóle, ale nie martwcie się do jutra mi przejdze ;-) Zresztą znacie mnie, ja muszę posmęcić tak przed okresem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Raczej, ze bez rodzynek! Ja uwielbiam ciasto rafaello, ale robic mi sie troche nie chce. Z reszta po rozmowie z mezem odechcialo mi sie czegokolwiek (w zyciu nie przypuszczalam, ze mi taka przykrosc sprawi w takiej sytuacji. Jeszcze sie czuje jakby mial do mnie pretensje, ze w ogole test zrobilam i teraz mi przykro. Wkurzylam sie na maksa i powiedzialam, ze w takim razie ode po tabletki anty do lekarza i wtedy bede miec wszystko w nosie lacznie z seksem). Dobrze, ze jest to forum, bo inaczej bym siedziala zaryczana gdzies pod koldra :/

    Dobrze mu powiedziałas!
    Ja mam też kochanego faceta ale też bywa ciężki poprzez swoją pracę w której musi być męski i twardy. I czasem za dużo tej twardości w nim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    Dobrze mu powiedziałas!
    Ja mam też kochanego faceta ale też bywa ciężki poprzez swoją pracę w której musi być męski i twardy. I czasem za dużo tej twardości w nim.
    No to sie rozumiemy, ta sama sytuacja..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz usłyszałam że jego już to meczy, że ma przecież takie super plemniki że powino od razu zaskoczyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    Ja teraz usłyszałam że jego już to meczy, że ma przecież takie super plemniki że powino od razu zaskoczyć
    Wspolczuje... tule

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hmmm, mnie raczej nie rwie tylko tak śmiesznie od środka boli - tak pulsująco :p
    Szybciej bym się jajników spodziewała niż tego ;)

    A ja za galaretką nie przepadałam zbytnio. Ale przez męża zmieniłam zdanie ;) zawsze dobre wybiera ;)
    \\

    Myślę że nie ma się co sugerować piersiami(ja w zeszłym cyklu obserwowałam ,był ból piersi na całego)a ciąży nie było.Jak brałam tabletki anty też bolały a nawet owulacji nie miewałam.
    Myślę że to progesteron powoduje u nas te pobolewanie piersi.W tym cyklu nie czuje nic...czuje się absolutnie nieciążowo

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    Ja teraz usłyszałam że jego już to meczy, że ma przecież takie super plemniki że powino od razu zaskoczyć
    Do pewnych spraw chłop musi dojrzeć ja po takich scenach i fochach mojego M skończyłam temat starań przerastało mnie to psychicznie. Mój M zarzucił mi że inne od strzała sa w ciąży!! Wiec skończyłam temat i przez 4 lata nie usłyszał odemie słowa o staraniach.Po tym czasie przyszed na kolanach że już dojrzał do tego i przekonywał mnie przez pół roku. Przez ten czas byłam w rozterce czy chce przez to przechodzić bo nic przyjemnego ładować parę razy na fotelu u gina i faszerować się hormonalne.
    Teraz pokorny jest a przynajmiej sie stara. Chlopy to inne myślenie sle do jednego worka nie można wrzucić;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrazliwaa wrote:
    Ja teraz usłyszałam że jego już to meczy, że ma przecież takie super plemniki że powino od razu zaskoczyć

    gdyby mój tak mi powiedział to by w łeb oberwał(płodność to kwestia pary)powiedz mu "może i są dobre ale mnie nie zdołały jeszcze zapylić"

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Do pewnych spraw chłop musi dojrzeć ja po takich scenach i fochach mojego M skończyłam temat starań przerastało mnie to psychicznie. Mój M zarzucił mi że inne od strzała sa w ciąży!! Wiec skończyłam temat i przez 4 lata nie usłyszał odemie słowa o staraniach.Po tym czasie przyszed na kolanach że już dojrzał do tego i przekonywał mnie przez pół roku. Przez ten czas byłam w rozterce czy chce przez to przechodzić bo nic przyjemnego ładować parę razy na fotelu u gina i faszerować się hormonalne.
    Teraz pokorny jest a przynajmiej sie stara. Chlopy to inne myślenie sle do jednego worka nie można wrzucić;)
    Moj bardzo przezyl pierwsze poronienie, wspieral mnie, dlatego dzis mnie okropnie zaskoczyl tymi wyrzutami, "ze on nie bedzie takich dramatow przechodzil z kazdym pozytywnym testem, bo co ma byc to bedzie".. podlamalam sie, jestem rozczarowana, tak poprostu..

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Moj bardzo przezyl pierwsze poronienie, wspieral mnie, dlatego dzis mnie okropnie zaskoczyl tymi wyrzutami, "ze on nie bedzie takich dramatow przechodzil z kazdym pozytywnym testem, bo co ma byc to bedzie".. podlamalam sie, jestem rozczarowana, tak poprostu..

    Może to jego wewnętrzny lęk z którym sobie na dzień dzisiejszy nie radzi i uzewnetrznia to w ten sposób. Każdy inaczej reaguje na stratę. Daj mu czas, napięcie go dusi. Najlepszym lekarstwem jest czas. Niech trochę ochłonie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Może to jego wewnętrzny lęk z którym sobie na dzień dzisiejszy nie radzi i uzewnetrznia to w ten sposób. Każdy inaczej reaguje na stratę. Daj mu czas, napięcie go dusi. Najlepszym lekarstwem jest czas. Niech trochę ochłonie
    Probuje sobie te to tak tlumaczyc, ale ja tez jestem mocno rozchwiana emocjonalnie. No nic, dosc tych smetow na dzis. Ogladam szosty zmysl i zycze Wam milego wieczoru :)

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Probuje sobie te to tak tlumaczyc, ale ja tez jestem mocno rozchwiana emocjonalnie. No nic, dosc tych smetow na dzis. Ogladam szosty zmysl i zycze Wam milego wieczoru :)

    Tez to oglądam - ale jak dla mnie za straszny ten film i idę zaraz do łóżka :-P a męża dobrze ze opiepszyłas. Ja to jak bym mojemu strzelila :-P czasem też się zagalopuje to próbuje rządzić bo z pracy mu się udziela, ale szybko go sprowadzam na ziemię bo przecież sobie nie pozwolę :-P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ