X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojmarys u mnie zawsze jest rozpacz i bez kija nie podvhodz. Jak to jest ze ludze zaliczają wpadki nie rozumiem tego, my sie bzykamy w idealne dni nawet mozna powiedziec ze w godxiny in7c z tego :(

    zubii lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Moja owulacja w tym cyklu wariuje, 13 i 14 dc test owulacyjny pozytywny, sluz rozciagliwy i bol jajnikow a temp bez zmian do dzis, 17 dc. 15,16 dc testy owulacyjne negatywne, kreski testowej brak. Przed chwila zrobilam kolejny test owu i widac wyrazna druga kreske, nic juz nie rozumiem, do tego bola mnie piersi i podbrxusze sie odzywa. Dodatkowo odebralam dzis wyniki hsg i jajowody mam drozne ale oba piskrecane. Podlamalam sie...:(

    Lilka, to chyba mamy podobny problem - u mnie też drożne, ale poskręcane :( A co do testów owu, pomęcz jeszcze męża z <3 skoro znów pozytywny wyszedł, a skoku tempki nie było jeszcze. HSG robiłas w tym cyklu?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Lilka, to chyba mamy podobny problem - u mnie też drożne, ale poskręcane :( A co do testów owu, pomęcz jeszcze męża z <3 skoro znów pozytywny wyszedł, a skoku tempki nie było jeszcze. HSG robiłas w tym cyklu?
    Tak, hsg mialam w tym cyklu, moze stad to orzesuniecie owu. Pomecze meza a co tam!

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer86 a co powiedzial ci lekarz apropos posirecanych jajowodow? Da sie zajsc w ciaze naturalnie?

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka, z moim lekarzem rozmawiałam tylko chwilę po badaniu. Kazał się starać dwa cykle po badaniu na luzie, więc jeszcze nie byłam na normalnej wizycie. Lekarz powiedział, że najważniejsza jest drożność.
    Trochę czytałam o tym na własną rekę w necie, poskręcane jajowody mogą utrudniać zajście, ale sporej liczbie dziewczyn się udaje mimo tego :) podobno można to naprawiać laparoskopowo. Wizytę planuję pod koniec stycznia to dam znać co i jak lekarz więcej powiedział. Ty również daj znać jeśli możesz.

    A HSG na pewno mogło mieć wpływ na przesunięcie owu. Ja nie sprawdzałam wtedy owu, bo odpuściłam tamten cykl z HSG ze staraniami, ale przesunął mi się wtedy termin @. Teraz jestem 1 cykl po HSG i też owu przyszła dopiero w 15 dc a z reguły miałam w 12 dc.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    lilka, z moim lekarzem rozmawiałam tylko chwilę po badaniu. Kazał się starać dwa cykle po badaniu na luzie, więc jeszcze nie byłam na normalnej wizycie. Lekarz powiedział, że najważniejsza jest drożność.
    Trochę czytałam o tym na własną rekę w necie, poskręcane jajowody mogą utrudniać zajście, ale sporej liczbie dziewczyn się udaje mimo tego :) podobno można to naprawiać laparoskopowo. Wizytę planuję pod koniec stycznia to dam znać co i jak lekarz więcej powiedział. Ty również daj znać jeśli możesz.

    A HSG na pewno mogło mieć wpływ na przesunięcie owu. Ja nie sprawdzałam wtedy owu, bo odpuściłam tamten cykl z HSG ze staraniami, ale przesunął mi się wtedy termin @. Teraz jestem 1 cykl po HSG i też owu przyszła dopiero w 15 dc a z reguły miałam w 12 dc.
    Dzieki za obszerna odpowiedz, ja mam wizyte u swojego lekarza 4 stycznia i na pewno dam znac czego sie dowiedzialam.

    summer86 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ojmarys u mnie zawsze jest rozpacz i bez kija nie podvhodz. Jak to jest ze ludze zaliczają wpadki nie rozumiem tego, my sie bzykamy w idealne dni nawet mozna powiedziec ze w godxiny in7c z tego :(

    Też się nad tym często zastanawiam i nie jestem w stanie zrozumieć

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się na 07.01, czy trzy dni przed @ wystarczy?

    Niesia86 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coccolino wrote:
    Podłączam się na 07.01, czy trzy dni przed @ wystarczy?

    Coccolino, a który to będzie dzień po owulacji?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to znikam - do zobaczenia rano z wynikami ;)

    bertha, zubii, karola_aa, Klaudiia87, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ojmarys u mnie zawsze jest rozpacz i bez kija nie podvhodz. Jak to jest ze ludze zaliczają wpadki nie rozumiem tego, my sie bzykamy w idealne dni nawet mozna powiedziec ze w godxiny in7c z tego :(
    Widze ze mamy podobny tok myslenia... dokladnie tak samo sobie mysle :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ją też mam zawsze przed @ okropna ochotę na słodkie więc jak staraliśmy się o pierwsze dziecko myślałam że nic z tego bo typowe objawy @ a dzień przed @ wyszły dwie kreski także zasada jest jedna ! Jeżeli masz objawy jak na @ może to być ciąża !
    No mam nadzieję. Chcialabym juz drugie tymbardziej że mój synek nic tylko dzidzia i dzidzia bo w przedszkolu duzo mam ma maluchy w wózkach. Pewnie by sie cieszył,do czasu jakby sie zaczęła wojna o zabawki:D

    zubii lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojmarys bo to jest chyba zmora mysleniowa wiekszosci dziewczyn z gorum ktore staraja sie o pierwsza dzidze :p zawsze myslalam, ze bedzie na zasadzie kochanie chodz robimy potomka rachu ciachu 9mc i dzidzia z nami, a tu zawod za zawodem

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    To testujemy razem :) wątpię w II kreski ale kto wie ;) jak coś to w pon przyjdzie najpóźniej @
    zrobiłam test dzisiaj od rana, nie mam pojęcia dlaczego, zwykle jak robie test i jest nagatywny to dostaje potem od razu @ wiec pomysłałam że a co mi szkodzi, i szok, wyszła bladziutka kreska,ale widoczna, tego się nie spodziewałam! :-O jutro znowu zatestuję, na wizytę sięjuż umowiłam bo najblizszy termon dopiero na 23 stycznia wiec szybko go zaklepałam w razie czego
    ps. ale wy tu dużo piszecie, cieżko nadążyć :-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 20:06

    zubii, Kasiulka03, kotek87, Flowwer, OjMaryś, kaha lubią tę wiadomość

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuj dziewczyny za wsparcie :*
    Okres mam dostać 01.01 i nie wiem czy testować jutro czy nie.

    Gdyby były II kreski to byłby piękny prezent na rocznicę ślubu ktora jutro mamy Ale gdyż będzie I kreska będę się łudzić że może za wcześnie

    Kobitki kochane dajcie znać co byście zrobiły na moim miejscu

    zubii lubi tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    A ja w tym cyklu jak w żadnym innym juz wiem ze sie nie udalo. Nie dosc ze juz mnie podbrzusze boli a do @tydzień to jeszcze moglabym caly czas jeść czekolade, naszczescie w domu niemam bo by było obzarstwo. A cisnienie na slodkie to u mnie zawsze objaw @
    trzyam kciuki i tak, własnie wczoraj zjadłam cukierki i popchnełam czekoaladą, mialam paskudny humor i byłam przekonana że na 100% się nie udało, a dzisiaj dwie krechy, masakra, jakoś chyba do mnie nie dotarło... popołudniu już podbrzusze zaczeło mnie kłuć wiec chyba faktycznie jakaś mała kropka zamieszkała, teraz tylko martwie się by omineły mnie krwiaki :-/ w pierwszej ciąży z synkiem już w 6 tyg trafilam do szpitala, do dzisiaj mam ciarki jak o tym pomyślę ;-( na szczescie synek był silną kropką i nie nie straszne mu były krwiaki, trzymał się dzielnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 20:25

    OjMaryś, kaha lubią tę wiadomość

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Dziękuj dziewczyny za wsparcie :*
    Okres mam dostać 01.01 i nie wiem czy testować jutro czy nie.

    Gdyby były II kreski to byłby piękny prezent na rocznicę ślubu ktora jutro mamy Ale gdyż będzie I kreska będę się łudzić że może za wcześnie

    Kobitki kochane dajcie znać co byście zrobiły na moim miejscu
    Ja bym testowała na bank. Co w tym złego ze pomyślisz ze jeszcze za wcześnie. Testuj! :)

    zubii lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    trzyam kciuki i tak, własnie wczoraj zjadłam cukierki i popchnełam czekoaladą, mialam paskudny humor i byłam przekonana że na 100% się nie udało, a dzisiaj dwie krechy, masakra, jakoś chyba do mnie nie dotarło... popołudniu już podbrzusze zaczeło mnie kłuć wiec chyba faktycznie jakaś mała kropka zamieszkała, teraz tylko martwie się by omineły mnie krwiaki :-/ w pierwszej ciąży z synkiem już w 6 tyg trafilam do szpitala, do dzisiaj mam ciarki jak o tym pomyślę ;-( na szczescie synek był silną kropką i nie nie straszne mu były krwiaki, trzymał się dzielnie :)
    Gratulacje!!! Pokaz zdjecie testa :)
    Jakie miałaś objawy po owu??

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z testowańia Przed chwilką sprawdziłam szyjkę i mam bardzo nisko I niestety po badaniu na palcu zauważyłam różową krew :( Więc chyba jest to zwiastun okresu

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buka03 wrote:
    zrobiłam test dzisiaj od rana, nie mam pojęcia dlaczego, zwykle jak robie test i jest nagatywny to dostaje potem od razu @ wiec pomysłałam że a co mi szkodzi, i szok, wyszła bladziutka kreska,ale widoczna, tego się nie spodziewałam! :-O jutro znowu zatestuję, na wizytę sięjuż umowiłam bo najblizszy termon dopiero na 23 stycznia wiec szybko go zaklepałam w razie czego
    ps. ale wy tu dużo piszecie, cieżko nadążyć :-O


    Gratulacje ! Jak nam się udało to na wizytę pójdę gdzieś na początku lutego im później tym lepiej. Z córką byłam w 6 tc był sam pęcherzyk więc czekałam do 10 tc na wizytę to były najdłuższe i najgorsze tygodnie ! Jak zobaczyłam ludzika z serduszkiem odetchnęłam i teraz wiem, że nie warto tak szybko lecieć.

    Mogłabyś pokazać wykres ?

    Ją się strasznie boję jutrzejszego dnia ! Wiem, że to może być za wcześnie...Ale boję się też tego, że tempka spadnie....Sutki cały dzień dają o sobie znać a nigdy tak nie miałam przed @ zawsze do 6 dpo i cisza no i tempka zawsze już spadała a tu dalej wysoko...Ale i tak wątpię w ciążę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 20:55

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ